Активний відпочинок в Карпатах. Похід, гриби, риболовля.
Початок відпустки й ось нарешті ви в Карпатах. Позаду залишилися збори, задуха поїздів, тряска по дорозі на машині, автобусі, незліченні навантаження і розвантаження речей. Ви стоїте на березі карпатського озера. Тиша. Ви думаєте про те, що пощастило з погодою, що завтра рано вранці спробуєте закинути вудки, а значить, потрібно вже зараз вибрати місце, заздалегідь підгодувати рибу. І ніяких думок про дім, про роботу, про те життя, що залишилося там, в місті, з його буднями, повсякденними клопотами й турботами.  На узліссі карпатського лісу мальовничо розкидані намети. Горить багаття, біля якого метушаться чергові. Скоро вечеря. Так або майже так закінчується перший день походу в Карпати...

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Туристичні подорожі в Карпати здійснюють на літаках і в поїздах,

в екскурсійних автобусах, в автомобілях і на мотоциклах, пішки й на катерах, на байдарках і плотах. Кожен з цих способів має свої переваги й своїх прихильників.


Однак, якщо ви хочете повніше долучитися до природи Карпат, злитися з нею,

відчути принадність ранкового туману, запах нагрітого сонцем повітря в сосновому бору, чарівність вечірньої карпатської зорі, якщо ви збираєтеся відпочити від міського шуму, позбавитися запаху бензину і розпеченого асфальту, якщо ви мрієте добре засмагнути, вдосталь накупатися, поїсти грибів та ягід, посидіти з вудкою біля карпатської річки, послухати спів птахів і просто розслабитися, скинути вантаж втоми й нервової напруги, яка накопичилась за рік - ідіть в похід Карпатами.


Читайте також:

Найкращі природні фактори для дикої риболовлі у Карпатах

Ягідний календар Карпат. Сезон збору ягід у Карпатах

Грибний календар Карпат. Гриби Карпат, де шукати, коли шукати

Похід в Карпати. Перша медична допомога

Укус змії в Карпатах. Опис, перша допомога, наші рекомендації

Що робити, якщо ти заблукав у лісах Карпат

Правила безпечного відпочинку на річці, озері в Карпатах

Похідне багаття в лісах, горах Карпат, дотримуйтесь заходів безпеки!

Гроза в Карпатах, правила поведінки

Сезон грибів у Карпатах. Опис основних видів грибів


Цей вид активного туризму в Карпатах вже завоював величезну популярність.

Тисячі людей щорічно проводять свою відпустку в Карпатах, на річках і озерах, проходять на байдарках сотні кілометрів. Є й такі, які ще збираються це зробити або пройшли тільки перші свої туристські маршрути.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

 

Новачки мають здебільшого загальне уявлення про походи в Карпати.

Вони не знають багатьох речей, які роблять похід особливо приємним, які усувають непотрібні труднощі, запобігають нещасним випадкам. Початківці карпатських походів не завжди надають значення тим дрібницям, які створюють дружню, згуртовану групу, якій не страшні ніякі труднощі (погана погода, втома, невдало вибране місце для ночівлі тощо), або викликають роздратування, поганий настрій і зіпсоване враження про подорож в Карпати.


До походу в Карпати треба готуватися. Це неодмінна умова успіху і корисного відпочинку.

Перш за все потрібно вирішити, з ким і куди йти. Потім виникають питання про деталі походу: наметі, рюкзаки (адже не у кожного вони є), про сокиру й посуд, про продукти та про багато іншого. Не зайве також подумати про пізнавальну сторону походу й заздалегідь намітити пункти, куди слід заглянути, щоб ознайомитися з пам'ятками Карпат. Любителям карпатської природи корисно скласти програму спостережень і збору колекцій, подбати про інструмент.

 

Не слід забувати й про розваги в поході Карпатами.

У поході завжди знайдеться час пограти в м'яч, зіграти в шахи, почитати книгу. Якщо ви йдете з дітьми, потрібно мати на увазі, що їм набридає довго сидіти на одному місці, - це теж має бути продумано заздалегідь.
Наш сайт не претендує на роль професійного довідкового посібника альпініста і не ставить своїм завданням детально викласти все, що потрібно знати й вміти робити туристу в Карпатах. Ми припускаємо дати лише деякі, найбільш важливі, на наш погляд, поради з організації та проведення простих (I та II категорії складності) походів в Карпати та сподіваємося, що наш власний досвід допоможе початківцям-туристам швидше подолати дистанцію від новачка до бувалого підкорювача карпатських лісових, гірських і водних просторів. Підписуйтесь на новини нашого сайту.