Мольфари Карпат. Про феноменальні здібності кішок.
Кішка-одне з найулюбленіших і шанованих тварин на планеті Земля. Про цих дивовижних тварин ходить багато легенд. Ще з давніх часів люди помітили, що кішки володіють надприродними здібностями. І не випадково в Стародавньому Єгипті поклонялися цим граціозним тваринам як божествам. Про піраміди Стародавнього Єгипту написано багато книг, але таємниця їх досі не розгадана, втім, як і таємниця поклоніння єгиптян кішкам.
Варто відзначити, що саме кішки найбільше постраждали (очевидно, навіть більше людей) у середньовічні часи полювання на відьом. І якщо щодо спалених на вогнищах чаклунів інквізиція вела статистику, то чорних кішок, які вважалися помічниками відьом або перевертнями, спалювали сотнями.


Попри те що в наш час більшість людей розпрощалися з темними забобонами, мольфари Карпат вірять в так звану котячу магію.

Що ж послужило підставами для таких вірувань? Чи володіють кішки якими-небудь надприродними здібностями або людям просто хочеться в це вірити? Однією з дивовижних здібностей кішок є телепатія, якою ці тварини володіють досконало. Доказом цьому є той загальновідомий факт, що кішки досить швидко знаходять своїх господарів, які переїхали на нове місце проживання. Навряд чи це можна пояснити унікальною пам'яттю кішок, оскільки загублені тварини приходять до своїх господарів в будинок, в якому вони ніколи не були.
Вчені, які впритул займаються цим питанням, впевнені, що кішки, завдяки своїм телепатичним здібностям, вловлюють думки своїх господарів, вони відчувають флюїди їх переживань і бажання знайти й повернути свого улюбленця. Ось таким чином, орієнтуючись на випромінювання людського мозку, кішки й знаходять шлях додому. І ігнорувати цей феномен або пояснити його простими збігами не можна, оскільки існує величезна кількість прикладів того, як загублені коти поверталися до своїх господарів.
Дослідники переконані, що кішки є єдиними тваринами, що володіють потойбічним сприйняттям, яке також називають «третє око». Ще в 30-ті роки XX століття доктор Джозеф Вэнк Райн заснував в університеті Дьюк (Каліфорнія) першу у світі лабораторію парапсихології. В результаті величезної кількості експериментів учений довів, що кішки володіють феноменальними здібностями, такими, як передбачення і телепатія. Іншими словами, вони можуть за кілька днів відчувати наближення небезпеки і заздалегідь дізнаватися про неприємності або смерті господаря.


Читайте також:

Що таке пет–терапія?

Таємниці карпатських мольфарів

Як в Карпатах знайти своє дерево

Магія карпатських мольфарів. Спадщина наших предків

Ці тварини намагаються своєю поведінкою попередити господаря про майбутнє нещастя. Крім того, кішки заздалегідь знають про смерть господаря або дорогого йому людини й намагаються "сказати" йому про це. Вони як би готують його до майбутніх подій - шкодують. Іншими словами, кішки можуть побачити майбутнє, а, можливо, і минуле...
В наш час вже нікого не дивує здатність кішок відчувати наближення небезпеки. Цих тварин беруть на кораблі й підводні човни. А в містах і селах, розташованих біля підніжжя вулканів, немає жодної сім'ї, в якій не жили б кішки. Люди більше покладаються на чуття цих тварин, ніж на прогнози вчених.
На телепатичні здібності кішок вказує і відсутність у цих тварин мовного бар'єра. Так, привезені з інших країн, вони відразу ж розуміють слова, з якими до них звертаються чужою мовою. Швидше за все, між собою ці дивовижні тварини спілкуються теж телепатично, а їх крики й муркотання, мабуть, можна віднести до прояву емоцій.
Деякі власники кішок стверджують, що їх вихованці говорять. Одні своєю мовою, а інші людською, але зі своєрідним котячим акцентом. Правда, останнє, як кажуть любителі кішок, відбувається в основному в екстремальних ситуаціях. Також існують спостереження, що кішки читають, слухають музику і навіть дивляться телевізор. Правда, як вважають вчені, інформацію з перерахованих вище джерел вони сприймають знову ж телепатично.
Варто відзначити, що телепатія - це не єдина з феноменальних здібностей кішок. Відомо, що ці тварини володіють даром цілительства - енергією, з допомогою якої вони можуть вилікувати навіть смертельно хвору людину.
Практично всі власники кішок знають, що ці тварини можуть вилікувати безліч хвороб: вони зазвичай лягають на хворе місце, іноді лижуть його, масажують кігтиками, труться або завмирають надовго, дивлячись в очі своєму господареві й ніби гіпнотизуючи його. Науці відомо безліч випадків, коли після котячої терапії у хворих відновлювалася пам'ять і рухова активність, безслідно зникали онкологічні захворювання, проходили серцеві напади тощо. Існує безліч свідчень того, що бездомні кішки приходять до хворих людей і, вилікувавши, залишають їх. Іншими словами, здійснивши свою гуманну місію, вони йдуть і, можливо, відправляються до іншого який страждає.


Мольфари Карпат стверджують, що кішки здатні бачити привидів і отримувати інформацію з паралельних світів.

Люди, які вивчають аномальні явища, впевнені, що історично склалася традиція першу запускати в новий будинок кішку пояснюється саме феноменальним даром цієї тварини відчувати енергетику житла. У квартирі або в будинку з негативною енергетикою кішка не залишиться. Парапсихологи стверджують, що, якщо улюблений господар кішки вмирає, то його посмертний фантом не викликає у неї страху і настороженості: кішка радіє зустрічі. У світі зафіксовано багато випадків, коли після явища примари господаря його улюбленець помирав, бажаючи, мабуть, бути разом з господарем. В даний час існують наукові докази того, що кішки бачать, чують і відчувають те, чого людина не помічає, не бачить та й не може побачити. У надприродних здібностях кішок люди переконалися ще багато століть тому, але, на жаль, не оцінили їх по достоїнству і навіть зарахували цих тварин до слуг нечистої сили.

підпишіться на наші новини

У роки другої світової війни було багато випадків, коли кішки рятували своїх господарів, попереджаючи останніх про прийдешній наліт бомбардувальників. Люди гідно оцінили цю здатність тварин і в Європі навіть була заснована спеціальна котяча нагорода з вигравіюваними на ній словами: "Ми теж служимо батьківщині". В даний час деякі вчені вважають, що, якби не було кішок, наша цивілізація давно б загинула від чуми, холери або інших хвороб.
Мольфари Карпат та дослідники аномальних явищ вірять в реальність феномену перевертнів. Вони вважають, що серед людей зустрічаються ті, хто має здібності перетворюватися у тварин, зокрема в кішок.