Історія, культура, свята і звичаї Карпат.
Давні, символічні, глибинні, магічні, мудрі, життєдайні - усе це можна сказати про українські звичаї, обряди й вірування. Вони є тією криницею мудрості, яку прийнято називати духовною культурою народу.
«Не було б щастя, та нещастя помогло» - випробування, які проходить сьогодні Україна, стали потужним стимулом для небаченої донині зацікавленості пересічних громадян своєю історією та культурою.
Наша категорія “Свята, звичаї, традиції Карпат” - це науково - популярний альманах, написаний простою, зрозумілою мовою, не обтяжена термінами й купою посилань. Натомість викладений матеріал базується на солідних та достовірних етнографічних джерелах і історичних фактах: польових дослідженнях, архівних матеріалах, фаховій сучасній літературі, яку створили провідні етнологи, історики України.
Шановний читачу, познайомившись із цими дослідженнями, ти дізнаєшся багато нового й цікавого! Наш сайт розкаже про обряди, що супроводжували ключові періоди людського життя у Карпатах і в Україні: народження, одруження та смерть; розкриє таємниці народної медицини, магії та секрети наших предків, пов'язані з будівництвом хати й веденням власного господарства; висвітлить традиції відзначання свят річного циклу, що допоможе зрозуміти значущість плину часу історії Карпат і України в цілому. А головне — ти матимеш поживу для роздумів про те, чому багато прадідівських традицій Карпат, незважаючи ні на що, лишаються з нами донині.
Отже, у добру путь сторінками споконвічної народної мудрості Карпат! Підписуйтесь на новини нашого сайту в соціальних мережах.