Карпатська ароматерапія. Стародавні карпатські рецепти спокуси.
Отже, які ж ефірні олійки підходять для зваблювання чоловіків, а які для зваблювання жінок? Ефірними афродизіаковими маслами для зваблювання чоловіків заведено вважати імбир, кипарис, чебрець, кедр, корицю, сандал, мускат.  Ефірними афродизіаковими маслами для зваблювання жінок  є жасмин, герань, неролі, троянда, іланг-іланг, гіркий мигдаль.  Також є група олій, які в однаковій мірі підходять як для чоловіків так і жінок це: бергамот, ялівець, пачулі, розмарин, лаванда.  
Хтось може сказати, що лаванда — це банальний аромат, який воліють тільки бабусі з дідусями. Але хай буде вам відомо, його почали застосовувати ще в глибоку давнину. З XVI століття араби вважали лаванду найефективнішим засобом для усунення любого відразливого запаху. Лаванду застосовували у вигляді подушечок, в суміші з сіллю, виготовляли ароматичну воду. Такою властивістю володіє також запах м'яти, камфори, розмарину, ялиці і кедра. Ще з давніх часів з метою нейтралізації неприємних запахів використовували масло гіркого мигдалю.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Легендарним афродизіаковою олією на всі часи можна справедливо вважати рожеве масло. Саме з цією прекрасною квіткою пов'язано безліч легенд.

Троянда була завезена зі східних країн в Стародавню Грецію і стала символом богині краси Афродіти. Рожевими пелюстками греки прикрашають шлюбні обряди, наречена порівнюється з бутоном троянди, і рослина обов'язково присутня у святковому вбранні. А в Стародавньому Римі, коли ефірні олії ще не навчилися отримувати з рослин, жінки знатних родин перед зустріччю з чоловіками годинами приймали ванни з пелюсток троянд.
Від древніх римлян до наших днів зберіг свою актуальність чудодійний напій «Рожевий цимус». Його готували жінки для підтримки сил своїх обранців в любовних утіхах. Випробувати цей напій у справі можете і ви.


Стародавній карпатський рецепт: "Напій любові та пристрасті"

Для його приготування вам знадобиться: 500 мл молока, 4 ст. ложки меду, 1 ч. ложка вершкового масла, 100 г фініків без кісточок, жменя мигдалю, кілька жилок шафрану, 1 жменя пелюсток троянд (можна сухих, можна свіжих рожевого або білого кольору, темні кольори не рекомендуються). Налийте молоко в каструлю, бажано з товстим днищем, кип'ятіть на повільному вогні. У молоко додайте в такій послідовності: шафран, пелюстки троянд, дрібно нарізані фініки, мигдаль і масло. Варіть все це, неквапливо помішуючи ложечкою до того моменту, коли шафран розбухне і пофарбує напій в рожевий колір. Потім зніміть молоко з вогню, охолодіть його до температури 35°С і додайте мед. А тепер ви можете або процідити напій, або, пропустивши через міксер, так ви залишити в ньому більшу кількість поживних речовин. Подавати «Рожевий цимус» слід теплим. Розлийте його у два широких келиха і випийте зі своїм коханим.  


Читайте також:

Карпатський шафран. Лікувальні, корисні властивості

Карпатські лікувальні ванни з хвої

Ароматерапія в Карпатах. Цілющі властивості запахів рослин

Корисні властивості клімату карпатських гір

Довідник ароматів - запахи квітів, трав, рослин та їх вплив на організм людини

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості


Поради курортної медицини Карпат. Для інтимної обстановки рекомендуються і широко використовуються різні «чуттєві ароматичні композиції».

До їх складу входять ефірні олії іланг-ілангу, кардамону, апельсину, бергамоту, неролі, троянди, герані, мандарина. Ці композиції завоювали популярність тому, що дія їх набагато сильніша, ніж в окремо взятих ефірних олій. Ці «чуттєві ароматичні композиції» за рахунок сукупності дій складових компонентів значно яскравіше впливають на фізіологічні центри людини - підвищення потенції, чутливості ерогенних зон, гостроти відчуттів - і на його енергетичні центри - еротична пульсація, інтуїція, чуттєвість. Ви можете спробувати поекспериментувати й приготувати деякі суміші самі.


Наведемо як приклад кілька відомих в Карпатах рецептів.

Ароматична композиція «Клеопатра»
4 краплі неролі змішайте з 3 краплями сандалу і додайте по 2 краплі бергамоту і м'яти. За допомогою цієї суміші вам вдасться нормалізувати нервову і психічну системи, порушити рецепторні імпульси, що посилають сигнали в ті зони мозку, які відповідають за еротичні почуття. Також «Клеопатра» сприяє зміні на краще вашого енергетичного потенціалу, відновлює ауру, впливає на ендокринну систему, підвищує потенцію. Цю композицію олій використовуйте для ванн, ароматизації повітря.
Ароматична композиція «Афродіта»
Цю композицію люблять застосовувати як молоді дівчата, так і жінки у віці. Візьміть 3 краплі олії іланг-ілангу, змішайте з 2 краплями сандалу, додайте 3 краплі олії троянди або рожевого дерева і 2 краплі олії мускату (можна мускатної шавлії). Цю композицію олій використовуйте для ванн, ароматизації повітря, приготування шампуню, масажу.
Ароматична композиція «Вікторія»
Вона підходить для чоловіків, оскільки сприяє підвищенню потенції й підсилює психоеротичний настрій: 3 краплі олії імбиру і 2 краплі кориці змішати з 3 краплями бергамота. Використовується для ванн, еротичного масажу, ароматизації повітря, приготування шампуню.