Карпатська забава. Карпатські застільні тости.


* Побажаємо чарочці повною бути, друзів не забути, тепле слово казати, до вуст пташкою літати.
Вип'ємо чарочку за господарочку!

* Бог зробив усіх жінок з одного тіста. Але цукор, для кожного чоловіка різний, уклав лише в одну з них. От і ходять чоловіки у пошуках своєї солодкої жінки. Вип'ємо за успішні пошуки!


* Друже, не бігай за жінками, як за трамваєм. Пам'ятай, є ще багато і трамваїв, і жінок. Так вип'ємо за те, щоб частіше ходили трамваї!


* Жив страшний карпатський дракон, їв він тільки незайманих дівчат. Так вип'ємо за бідного дракона, що обов'язково помре від голоду в нашій компанії!


* Коли у карпатській хаті є вікна на різні боки, у хаті завжди світло. Вип'ємо за те, щоб наше життя було відкрите й світле!


* Краще бути ситим, ніж голодним, краще бути потрібним усім, ніж непотрібним нікому. За це й вип'ємо!

* Живіть довго-довго, живіть, як хочете і з ким хочете, та й вип'ємо за це! Дай боже, щоб усе було гоже. А що не гоже, то не дай нам боже. Вип'ємо за те, що гоже!


* Вип'ємо за три чарівних слова — що, чим, ким. За те, що є що випивати, є чим заїдати і є з ким святкувати. За це і вип'ємо.

* Хтось у Карпатах сказав: "Бери від життя все, але пам'ятай, де брав". Я завжди буду пам'ятати цей теплий дім який нас прихистив за щедрим столом, щирих, добрих хазяїв, веселих гостей. Так вип'ємо за всіх присутніх, притомних і непритомних, притульних і безпритульних!


* Життя - це боротьба з негодами, часом, обставинами.
Так вип'ємо за ті щасливі хвилинки, коли ми всі разом і воно посміхається до нас!

* У раю сидять душі померлих, п'ють, розмовляють. Раптом один перехилив келих, а він - порожній. "Усе, - каже він, - мене на карпатській землі забули". Так вип'ємо за те, щоб наша пам'ять була довгою, а в келихах наших друзів завжди було вино.


* Гете казав, що люди - істоти складні. Тож вип'ємо за те, щоб складні обставини та характери не шкодили нашому життю!


* Вип'ємо за тих, хто любить життя й радіє тому, що масі.


* Людина все життя женеться за птахом щастя. Так вип'ємо за те, що нам не треба було нікуди бігти, щоб ця чарівна птиця завжди була з нами!


* Людині потрібно багато що: дім, одяг, робота, головне - друзі. Вип'ємо за нашу зустріч - як оазис у пустелі повсякдення!


* Ми з радістю п'ємо за вічну молодість! А коли вона вже минула, то п'ємо за заміну - життєвий досвід.

* Коли народжується дитина, то перший поцілунок — це поцілунок матері. Коли помирає людина, то останній поцілунок - дітей.
Так вип'ємо за те, щоб між цими поцілунками проходило не менше ста років.