Карпатська жива і мертва вода. Цілющі біоенергетичні властивості.
На початку XIX століття знаменитий австрійський дослідник і винахідник Віктор Шаубергер, який довгі роки займався дослідженням властивостей води, дійшов категоричного висновку, що природна джерельна вода, яка відрізняється максимальною впорядкованістю та інформаційною насиченістю, приносить особливу користь людському організму. Такого висновку дійшов і французький доктор Алексіс Каррель, відзначений Нобелівською премією. На думку вченого, важливою передумовою для довгого життя клітин людського організму є якість води в ньому. Він стверджує, що податлива на «виродження» (тобто порушення структури) тільки вода, в якій клітини «пливуть». Чим краще її якість, тобто чим вище її впорядкованість, тим легше протікають обмінні процеси в ній. Подібна кристалоподібна міжклітинна вода повністю покриває зміст поняття "жива" карпатська вода. До цього поняття наближається і так звана карпатська сніжна, тала вода, природна мінеральна чий цілющий вплив на живі організми відомий століттями.  


Читайте також:

Карпатська джерельна вода-це цілющий дар природи

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Показання та методи лікування срібною водою Карпат

Практика лікування безлічі захворювань срібною водою Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Шунгитова вода Карпат. Численні лікувальні властивості

Кремнієва вода Карпат. Численні цілющі властивості

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Було встановлено, що ця вода має подібну структуру з протоплазмовою водою живих клітин, яку вона зберігає до дванадцяти годин. Існує безліч спостережень, які підтверджують, що тала вода цілюще впливає як на внутрішні органи, покращує дію серцево-судинної й нервової систем, так і на загальне самопочуття організму. Відзначається й істотне поліпшення дії лікарських засобів. Карпатські мольфари стверджують що, що завдяки талій воді кури несуть у два рази більше яєць, а корови істотно збільшують кількість та якість молока. Можливо, багато хто з вас були свідками задоволення, з яким ранньою весною горобці купаються у талій воді, жадібно вбираючи життєдайну енергію яка є в ній.
Крім наявності підходящої, яка легко сприймається організмом, структури талої води, її цілющий вплив на організм пояснюється ще й зміною ізотопного складу води при топленні.
За однією з наукових гіпотез одною з причин старіння людей є...важкий водень – дейтерій. Завдяки різниці температур фазового переходу (плавлення) звичайної й «важкої» (з участю дейтерію) води, в талій воді вміст останньої зменшується на 25 %. Не треба також забувати, що водень входить до складу носія спадкової інформації молекули ДНК людини, тобто ефект зниження вмісту важкого водню в організмі успадковується, і в кожному наступному поколінні вміст дейтерію буде все нижче і нижче.
Це одна з наукових гіпотез, яка намагається пояснити дивовижну тривалість життя у народів, що населяють гірські райони. Вони, як правило, живуть в досить складних кліматичних умовах високо в горах, зате їдять натуральні продукти, дихають чистим повітрям і все своє життя п'ють природну мінеральну, криничну, талу, тобто «живу» воду.