Курорти Східниця, Трускавець. Лікування метеотропних реакцій
Курорти Східниця, Трускавець. Лікування і профілактика метеотропних реакцій і пов'язаних з ними захворювань за допомогою карпатських мінеральних вод. Різні природного походження карпатські води, збагачені тими чи іншими речовинами, можуть стати дійсно великою підмогою та фактором поліпшення самопочуття при метеозалежності.  


Курорти Східниця, Трускавець. Для полегшення хворобливих симптомів при розвитку метеотропних реакцій.


На Заході при несприятливих погодних умовах медики рекомендують пити мінеральні води. Карпатські мінеральні води можна пити як для профілактики, так і для лікування різних захворювань. Вони корисні всім, навіть і тим, у кого нічого не болить, причому не тільки дорослим, але і дітям. Це стосується всіх, у кого зміна погоди або якісь метеорологічні фактори викликають погіршення самопочуття. Але це не означає, що потрібно купувати будь-яку доступну мінеральну воду і пити її в необмежених кількостях.


Профілактична або цілюща дія, яку надає карпатська мінеральна вода на організм, сильно варіює, і залежить, в першу чергу, від її хімічного складу.

Тому перш, ніж вибрати для себе якийсь сорт, уважно ознайомтеся з усім тим, що виробник зобов'язаний вказати на етикетці, до речі, це одночасно і спосіб уберегтися від покупки неякісного або фальсифікованого продукту.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатська мінеральна вода починає свою дію вже в роті.

Дратуючи рецептори слизової оболонки порожнини рота, вона впливає на слиновиділення, моторну функцію шлунка і кишечника. Але головне - вона полегшує будь-які хворобливі симптоми, пов'язані з погодними факторами, є також дані, що карпатські мінеральні води рекомендовано пити й при негативних симптомах, пов'язаних зі збуреннями геомагнітного фону або в періоди сонячних бур.
Якщо ви не страждаєте якимись хронічними захворюваннями на тлі метеочутливості або метеозалежності, вам оптимально підійдуть такі води, як карпатські хлоридно-кальцієві води. Вони знижують проникність стінок судин, надають кровоспинну і стимулюючу дію, підсилюють виділення сечі, покращують функцію печінки, в цілому ж - дуже сприятливо впливають на нервову систему. Бажано починати пити карпатську мінеральну воду завчасно, за два-три дні до очікуваної зміни погоди або магнітної бурі.


При метеозалежності у людей з хронічними захворюваннями кожна карпатська мінеральна вода має ту чи іншу цілющу дію.

Для використання карпатської мінеральної води існують показання та протипоказання, як для лікарських препаратів. Всі карпатські мінеральні води діляться на кілька категорій за хімічним складом:


Карпатські мінеральні гідрокарбонатні натрієві (лужні) води.

Ці води підвищують лужні резерви організму і одночасно нормалізують роботу шлунку. Їх застосовують в основному при гастритах з підвищеною кислотністю. Приймають з лікувальною метою за 1,5-2 години до їжі. Лужні води допомагають і при хронічних захворюваннях печінки, зокрема при дискінезії жовчовивідних шляхів. Їх використовують для профілактики і лікування загострень подагри, цукрового діабету, різних інфекційних захворювань.


Карпатські мінеральні гідрокарбонатно-кальцієво-магнієві води

впливають на білковий, жировий і вуглеводний обмін. Їх застосовують при хронічних запаленнях шлунку, кишечника і печінки, при виразковій хворобі, ожирінні й цукровому діабеті.


Карпатські мінеральні гідро карбонатно-хлоридно-натрієві (соляно-лужні) води

можна рекомендувати хворим з підвищеною і зниженою секрецією шлункового соку. Застосовують їх при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічних захворюваннях печінки й жовчного міхура, порушення обміну речовин. Вони надають сприятливу дію при ожирінні, подагрі, цукровому діабеті. Приймати їх краще до їжі. Але ці води не рекомендується пити при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів.


Читайте також:

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат


Карпатські мінеральні хлоридні води натрієвого складу

стимулюють відділення шлункового соку і застосовуються при захворюваннях шлунку зі зниженою секрецією шлункового соку. Приймати їх треба за 10-15 хвилин до їжі. Увага! При набряках різного походження ці води протипоказані, не рекомендуються вони і при підвищеній кислотності шлункового соку, захворюваннях нирок, алергії, вагітності.


Карпатські мінеральні хлоридно-сульфатні води

теж мають жовчогінну і проносну дію. Вони рекомендуються особам зі зниженою секрецією шлункового соку, хворобах жовчовивідних шляхів. П'ють хлоридно-сульфатні води за 10-15 хвилин до їжі.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатські мінеральні гідрокарбонатно-сульфатні води

мають дію, що гальмує шлункову секрецію. Прийом таких вод покращує жовчоутворення і роботу підшлункової залози. Застосовують їх при гастритах з підвищеною кислотністю, при виразковій хворобі і при захворюваннях печінки. Пити їх треба за 0.5 - 2 години до прийому їжі.


Карпатські мінеральні сульфатні води є жовчогінними та проносними.

Їх застосовують для профілактики й лікування загострень при хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, а також при діабеті. Нарешті, в Карпатах у великі кількості існують води змішаного складу, і більшість найвідоміших найменувань відноситься саме до даного типу. Завдяки своєму змішаному складу такі карпатські мінеральні води надають багатогранну дію на організм. Крім того, посилення або ослаблення їх дії залежить від методики прийому. Тому, якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням, вам дуже корисно буде проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем не тільки щодо марки, але і способу прийому карпатської мінеральної води, щоб врахувати всі індивідуальні особливості організму. При хворобливих симптомах, пов'язаних зі зміною погоди, рекомендується пити теплу карпатську мінеральну воду-повільно, невеликими ковточками (тільки при виразці шлунку і підвищеній кислотності шлункового соку воду слід пити великими ковтками). При лікуванні карпатською мінеральною водою необхідно повністю відмовитися від алкоголю, а по можливості й від куріння.
На закінчення слід зауважити, що використання карпатської мінеральної води при метеопатогенних реакціях в осіб з хронічними захворюваннями найбільш ефективно тоді, коли підкріплено раціональною терапією в періоди загострень.