Магічні та цілющі властивості карпатської роси.
У маленьких крапельках ранкової карпатської роси міститься дивовижна і незвичайна сила. У Карпатах її з давніх пір називали Божою сльозою. Їй приписували магічні й цілющі властивості. Вірили, що на землю її посилають Боги. Наші предки в Карпатах вважали, що роса наділяє корів рясним молоком, бджіл медом, а людей здоров'ям. Умивання вранці росою з карпатських лук покращує самопочуття і дарує бадьорість на весь день. Тому багато сільських жителів вранці брали чисті рушники, ними промокали росу на полі, а потім вичавлювали й збирали воду у глиняні глечики, щоб надалі використовувати її як засіб від різних захворювань.


Читайте також:

Вода у Карпатах це цілющий прадавній оберіг


Мольфари Карпат кажуть що роса, зібрана з різних квітів, трав і дерев володіє різною силою:

Якщо вмиватися карпатською росою, зібраною з вівсяного, житнього або пшеничного поля, то можна стати володаркою прекрасної шкіри й назавжди забути про прищі та запалення на обличчі, а також веснянки та пігментні плями. Ще така роса допомагає в лікуванні очних захворювань.
Вмиваючись карпатською росою з рослин, що ростуть під дубом, ви повернете особі свіжість і хороший колір, а ваша шкіра стане ніжною і бархатистою.
При поганому настрої, недосипанні й хронічній втомі рекомендують до пояса обтиратися карпатською росою, зібраною з листя та квітів яблуні. Яблуня – дерево-донор, тому таке обтирання не тільки поверне гарний настрій, але і подарує прилив сил і енергії.


Для зміцнення здоров'я в цілому мольфари Карпат радять вранці вмиватися карпатською росою, зібраною з квітів трав і дерев, що цвітуть.  

У Карпатах люди використовували ранкову росу не тільки для здоров'я і краси. Вона допомагала в їх нелегкій праці. Вранці селяни навмисно виганяли на пасовище худобу, намагаючись, щоб тварини хоч трохи поїли траву, покриту росою. У народному розумінні, це додавало худобі сил та здоров'я. Росу додавали в цілющі  карпатські настої, щоб посилити дію трав, нею обробляли рани і гнійники для їх швидкого загоєння. Росою обтирались, щоб оздоровити і омолодити тіло. Її втирали в шкіру голови, щоб волосся швидше росло й було густішим. Особливо мити голову росою любили чоловіки, адже вони найчастіше схильні до раннього облисіння. Росою закопували вуха, коли ті хворіли, і ніс від нежитю, її додавали в настої від зубного болю.


Мольфари Карпат, що займалися чорною магією, качалися по росі, щоб зняти з себе негативну енергію після проведення ритуалів.

Приїхавши на відпочинок в Карпати, не полінуйтеся встати рано і пройтися босоніж по траві з росою. Такі прогулянки допоможуть не тільки відчути потужну енергетику Карпат, а й увібрати її, допоможуть позбутися втоми та пітливості ніг, грибків на нігтях, а також служать відмінним способом загартовування організму. Мольфари Карпат використовували росу в любовній магії.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Для цього дівчата вставали рано вранці і збирали хустками росу з поля. Потім на ній замішували з пшеничного борошна невеликий круглий хлібець з отвором посередині. Вірили, що якщо через цей отвір подивитися спочатку на сонці, а потім на хлопця, то він обов'язково закохається в дівчину. Жінки, які мріють вийти скоріше заміж, м'якуш хліба опускали в росу, а потім цим хлібом годували коханого.

 

Як у Карпатах збирали цілющу росу з квітучих карпатських трав.  

Наші предки в Карпатах збирали ранкову росу чистими полотнами з бавовни або льону. Тканину брали тільки білого кольору. Якщо ви хочете зібрати росу, то можете скористатися рушником, яке потім вичавити в чисту скляну ємність. Термін зберігання не повинен перевищувати 7 днів. Не варто забувати, що чим довше зберігається роса, тим більше цілющих властивостей вона втрачає, тому бажано використовувати її як можна швидше.  


Мольфари Карпат кажуть - важливо і те, в якій фазі місяця ви займалися збором.

На зростаючому місяці. Вода підійде для процедур по збереженню молодості та краси, для зміцнення здоров'я, а ще для проведення обрядів любовної магії.
На спадному місяці: роса підходить для зняття порчи ти пристріту (сглаз), для схуднення.
На повному місяці. Допоможе повернути успіх в грошових та особистих справах, налагодити відносини з оточуючими.