Магія карпатських мольфарів. Спадщина наших предків.
Магія в Карпатах була невід'ємною частиною язичницьких традицій стародавніх кельтів. Знахарство карпатських мольфарів засноване на втручанні богів, духів і сил природи в життя людини, і можливості контролювати ці сили.
Магія карпатських мольфарів – це знахарство, спрямоване на творення добра, на допомогу в житті, на лікування від хвороб, на позбавлення від негативної енергії. Для позбавлення від негативної енергії, за допомогою магії оберегів, наші предки в Карпатах використовували різні методики, в тому числі спеціальні ляльки - мотанки. А для оберегів використовувалися певні рунескрипти: графічне поєднання рун, що складаються древніми волхвами та відунами.


Читайте також:

Мольфари Карпат про таємничу Шамбалу

Мольфари Карпат. Містична спадщина наших предків

Громовик та громовиця магічний атрибут і оберіг карпатських мольфарів

Мольфари - віщуни, знахарі, вартові таємниць карпатських гір

Таємниці карпатських мольфарів

Мольфари Карпат. Нащадки стародавніх інків


Карпатська магія оберегів і цілюща магія гір.

Можна з упевненістю сказати, що мольфари Карпат протягом багатьох століть використовували чаклунство для досягнення власних цілей. Стародавні мольфари користувалися найрізноманітнішими магічними засобами: від приворотів і відворотів, до замовлянь на удачу в торгівлі, битвах, в житті. Кельтські обряди стародавніх карпатських мольфарів, замовляння і заклинання в основі своєї несли звернення до предків, духів і богів, де кожен відповідав за свою сферу життя.


Магія карпатських мольфарів – це знахарство, спрямоване на творення, на допомогу в життя, на лікування від хвороб, на позбавлення від негативної енергії.

Звичайно, там де є світла магія, завжди знайдеться місце і для чорного чаклунства, або темного знахарства, як його називали давні слов'яни. Ця магія заснована на роботі з темними силами, богами підземного світу (Марена, Чорнобог та інші). В європейських країнах всі шкідливі ритуали та змови прийнято називати порчами, яких існує безліч. У деяких джерелах говориться про те, що сама по собі порча з'явилася для того, щоб захистити власні землі в Карпатах від іноземних загарбників, і тільки потім це темні чаклуни стали застосовувати цей засіб проти власних ворогів-одноплемінників і просто неугодних людей.
Стародавні кельтські обряди, в Карпатах, проводилися всією громадою. Це колективне дійство, яке впливало на все плем'я, а не на окрему людину. Основою магії стародавніх карпатських кельтів прийнято називати сезонні та святкові чаклунські обряди. В процесі проведення таких ритуалів брав участь не тільки виконавець – мольфар, але і всі жителі племені або громади. У кожної громади існували власні священні місця в Карпатах, в яких збиралися люди для проведення магічних обрядів.
Всі люди карпатського поселення збиралися разом, щоб донести до богів або духів певну інформацію, попросити про захист, принести жертви...

 

Карпатський мольфар же виступав лише в ролі провідника між мешканцями землі та мешканцями вищих сфер.

Обов'язковими елементами обрядів, в яких брало участь безліч людей, були танці, пісні, хороводи та інші дії.
На основі всього сказаного можна сказати, що мольфари Карпат, використовують слов'янську магію, живуть невід'ємно від світів і законів Бога, вони використовують силу духів та енергетику власних предків, живуть за законами світобудови та природи.
Карпатська магія не обмежувалася силою волхвів й святковими ритуалами. Все сказане вище відноситься виключно для сильних обрядів, дія яких повинна була бути спрямована на всіх представників громади. Але й окремі люди могли використовувати й використовували спеціальні змови та заклинання, спрямовані на допомогу в повсякденному житті. Кожна жінка та кожен чоловік в Карпатах знали спеціальні шепотки, здатні допомогти в різних ситуаціях.
У наступних статтях мова піде про карпатську магію стародавніх кельтських богів і духів. Це глибока спадщина наших предків які жили в Карпатах в II столітті до н. е.