Червоне вино-цілющі властивості та стародавня карпатська легенда
Усі ми чули, що сухе червоне вино корисно. Але чи багато хто знає, що авторитетні вчені світу визнають його не просто корисним, а найкориснішим продуктом на Землі, який дарує здоров'я та довголіття. Велику цінність вина визнавали античні лікарі Гален та Гіппократ.
У Біблії сказано “надалі пий не одну воду, але вживай трохи вина, заради шлунка твого та частих твоїх недуг”.
А знаменитий французький дієтолог Монтіньяк стверджує, що сухе червоне вино сприяє спалюванню зайвих кілограмів.
Чому ж ми так мало знаємо про це? Мабуть, тому, що сучасне ставлення людей до алкоголю викривлене. Сьогодні воно – є джерелом багатьох бід та страждань.
Мольфари Карпат часто розповідають про корисні властивості карпатського сухого червоного вина. У наступних статтях ви дізнаєтеся, як вибрати те саме цілюще вино, як його правильно зберігати й, найголовніше, як за допомогою сухого червоного вина можна оздоровити свій організм, як його правильно пити.


Читайте також:

Карпатські цілющі напої з меду. 23 простих стародавніх рецепти

Ягідне вино Карпат. Карпатські рецепти ягідних вин


Карпатська легенда про чарівний цілющий виноградний напій.

Одного разу карпатський цар, ніжачись в стінах свого замку, спостерігав під наметом за навчанням своїх лучників. Раптом над його головою пролунав шум. Він підняв голову та побачив, як небаченої краси птах потрапив в пащу величезної змії. Птах тріпався з останніх сил і був близький до загибелі. Цар зглянувся над птахом та наказав лучникам вбити гадину.
За хвилину птах був вільний. Вистрибнувши з пащі мертвої змії, птах підлетів до ніг царя та кинув перед ним в знак подяки кілька зерняток. Дуже скоро зернятка проросли, й з них з'явилися розкішні виноградні лози. За місяць цар вже милувався чудовими гронами винограду.
За його розпорядженням кожен день слуги приносили йому свіжий сік плодів, які царю дуже полюбилися. Але якось один з підлеглих слуг забарився й не встиг віджати для царя свіжі плоди. Щоб не залишитися без голови, він приніс сік, що залишився з учорашнього дня. Хто б міг подумати, що улюблений сік правителя скисне. Відчувши незнайомий присмак, цар прийшов в сказ й запідозрив, що його хочуть отруїти заздрісники. Бідний слуга був страчений, а скислий сік відправили до місцевого лікаря для досліджень.
В цей час повз лікаря проходила улюблениця царя - прекрасна рабиня Ярослава. Вона давно страждала від туги по рідних краях, від чого стала схожа на ходячу смерть. Кожен день її мучили головні болі, від яких не хотілося ні їсти, ні спати. Однак цар, навіть бачучі хворобу Ярослави, не бажав її відпускати на волю. Дізнавшись, що до лікаря прислали отруту, якою хотіли отруїти правителя, нещасна рабиня вирішила скористатися можливістю і накласти на себе руки. Вихопивши у лікаря кислий сік, вона залпом випила його до останньої краплі й впала без почуттів. Слуги царя подумавши що рабиня померла винесли тіло на задні двори замку, в місця поховання прислуги.
Досить довго прекрасна Ярослава пробула у глибокому сні, а коли прокинулася, то стала бадьорою і здоровою. На свій подив вона виявила, що знову повернувся рум'янець на щоки, а головні болі абсолютно зникли. Звістка про чудесне зцілення розлетілася по всьому світу. Так люди у Карпатах дізналися про чарівний напій, який повертає радість життя, здоров'я та довголіття.
Це звичайно тільки легенда. Але в ній прихована важлива істина. Вино не простий напій. Воно здатне лікувати. Чудодійні властивості карпатського червоного вина використовували ще в глибоку давнину. У розумних кількостях цей напій здатний оздоровити та омолодити організм людини, подарувати активне довголіття.


Цілюща сила карпатського червоного сухого вина.

Цілющі властивості червоного сухого вина були відомі ще в глибоку давнину. Сам Гіппократ використовував цей напій як антисептичний, заспокійливий і сечогінний засіб. Згодом іспанські вчені довели, що червоне сухе вино за своїми корисними властивостями перевершує деякі кисломолочні продукти, такі як кефір і йогурт, наприклад. Якщо щодня вживати його в маленьких кількостях, то кишківник буде працювати як годинник.
Англійські дослідники переконалися в тому, що щоденне вживання до двох склянок червоного сухого вина збільшує рівень вмісту антиоксидантів в крові й запобігає розвитку атеросклерозу. Цей напій буквально промиває кровоносні судини та виводить з організму холестерин. А данські вчені одноголосно назвали червоне вино - найздоровішим напоєм, що продовжує життя. Сьогодні лікувальні властивості червоного сухого вина підтверджуються цілою низкою відомих фахівців та багаторічними дослідженнями.


Карпатське червоне сухе виноградне вино:

- покращує виділення шлункового соку,
- активізує обмін речовин
- виводить токсини,
- бореться з анемією,
- бореться із зайвою вагою,
- розширює судини,
- запобігає утворенню тромбів,
- знищує мікроби та навіть ракові клітини.
Червоне сухе вино карпатська народна медицина широко використовує для приготування різних ліків, а також як природний снодійний засіб. Наявність великої кількості корисних речовин робить вино сильним біоенергетичним напоєм - воно тонізує, має загальнозміцнювальну дію, дарує довголіття.