Карпатська вода чує музику, яка звучить в нашій душі, лунає з нашого серця.   
Мольфари Карпат, про магічні властивості води. Немає більш загадкової речовини, ніж вода. Карпатська вода заворожує нас своєю внутрішньою магією, зачаровує могутнім диханням гірських карпатських водоспадів, розміреною течією річки, балакучою наполегливістю струмка та чарівним спокоєм лісового озера. На воду, як й на вогонь, ми можемо дивитися годинами...
Вода є джерелом та символом життя. Вода - основа творіння. Коли Бог створив Небо і Землю, Дух Божий парив над вже існуючою водою. І якщо говорити езотеричною мовою-вода тотожна Духу. Фактично вода не підпорядковується ніяким законам фізики. У неї свої закони, створені природою Карпат тільки для неї. Будь-який обсяг води-це щось єдине, як одна гігантська молекула.
Вода пам'ятає все, що було, вона розносить інформацію у кожну клітинку та по всьому організму. Вода володіє своєю власною енергетикою, яка є однією з загадок, яку досліджує наука.
Вода зберігає генетичну пам'ять, оскільки вчені визначили що в ній залишається інформація про попередні впливи на її структуру. І на цьому чудові властивості води не закінчуються. Вона здатна не тільки зберігати інформацію, а й передавати її «запам'ятовувати» слова і думки, включати механізм зцілення в людському організмі. Про те що вода здатна вбирати, зберігати і передавати людські думки і емоції, доводять дослідження знаменитого японського вченого Масару Емото.


Читайте також:

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Доктор Емото стверджує, що, вода здатна реагувати на дуже широкий спектр електромагнітних коливань («вібрації», або хадо, як він їх називає), вона відображає фундаментальні властивості всесвіту в цілому.
Як люди, так і вся наша Земля на 70 відсотків складається з води. Вода - це сполучна ланка між духом і матерією. Тому, Масару Емото переконаний - ми можемо зцілити самих себе і планету, свідомо культивуючи найважливіші позитивні «вібрації» любові.
Мольфари Карпат стверджують, що вода карпатських гір чує музику, яка звучить у нас в душі, звучить з нашого серця. І саме ми заряджаємо нашу внутрішню воду, у нашому тілі - своїми вчинками, саме ми можемо змінити клітинну пам'ять в цей або інший бік, саме від нас залежить, якої форми і краси вийде магічний кристал води всередині нас і як він проявить себе зовні.
Дух - наш внутрішній цілитель, а вода - внутрішній провідник. Вода, трансформуючись під впливом доброго духу, може стати цілющою для людини. Ми, люди, - істоти водні і в ідеалі виткані з любові.
Мольфари Карпат стверджують, що наповнивши наші клітини любов'ю, ми можемо змінити заданий код життя - нашу долю. Найпростіші способи поліпшення нашої внутрішньої води-медитація та молитва, які є чудовими інструментами для настрою на потрібний лад. Цей настрій грає дуже позитивну роль, оскільки дозволяє зарядити наше тіло позитивною енергетикою.
Як відомо - стояча, непроточна вода, втрачає свою життєву силу, своє випромінювання, свою енергію, енергетику та перетворюється в болото. Точно так само відбувається і з людьми. Саме у безперервному русі тіла, душі й духу - ключ до здорового способу життя. Будь-яка зупинка, стагнація веде до проблем зі здоров'ям. Ми прекрасно це знаємо також й на тілесному рівні. Коли, наприклад, занадто згущується кров або утворюються закупорки в судинах, це може привести до серцевого нападу. Знайоме нам це і на емоційному рівні також. Якщо наполегливо триматися за будь-яке негативне емоційне почуття, наприклад, злість, печаль, то людина загрузне у своїх емоціях. Багато людей «заморожені» догмами та упередженнями, а нам, як й воді, необхідний постійний рух - рух думки, духу, тіла.