Мольфари Карпат про загадкову енергетику мостів та перехресть.
Чаклунські практики карпатських мольфарів  - що таке магія мостів і перехресть? По суті - це енергетичні портали в інші світи. Де звичні сфери цього світу демонструють свої потаємні грані, дозволяючи ширше зрозуміти суть і сенс того що коїться.
Якось один з мудреців, що живуть в далеких і загадкових горах Тибету, написав англійському езотерику, що дійти до таємничої  Шамбали, обителі безсмертних, можна. Але останньою перешкодою туди буде міст, сплетений з найтонших мотузок. Міст висить над безоднею, в яку навіть подивитися страшно, але він міцний. Головне, йти по ньому прямо та сміливо, не боячись того, що він розгойдується, ніби човен при штормі серед океану! Хто пройде по цьому мосту, той отримає дивовижні знання й теж зможе претендувати на безсмертя. 


Читайте також:

Мольфари Карпат про магію кухонного посуду зі скла та кришталю

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір


Мольфари Карпат кажуть: міст-це певна область простору, що існує над землею, але все-таки нижче неба.

Іншими словами, міст - це небо, але не зовсім, не те, що прийнято називати "Сьомим небом", заповітним небом абсолютного щастя і блаженства. Мольфари Карпат порівнюють міст з астралом, з його областю, або шаром, що прийнято називати в таємних науках країною Вічного Літа. Це ще не рай, але вже й не грішна земля.
Для закоханих міст найкращий каталізатор їх почуттів по відношенню один до одного. І навіть розставання на мосту носить особливий, фатальний характер.


В Карпатах існує загальновідоме повір'я про те, що люди, які попрощалися на мосту, ніколи не зустрінуться знову,

а ті що зустрілися на мосту ніколи не розлучаться. Але як й в астралі людина визначається зі своїм місцем перебування в залежності від світла його енергетичних центрів, так й на мосту загострюються у людини всі його не найкращі думки та якості. Не дарма ж стільки самогубців стрибало у воду саме з мостів.
Мольфари Карпат стверджують що мости володіють дуже сильною енергетичною магією. Заклинання, вимовлене на мосту, починає діяти відразу ж. А будь-яка магія, навіть та що включає маніпуляції з часом, посилюється, якщо займатися нею на мосту.
Мости і перехрестя-це елементи, з якими людина раз у раз стикається в поточному житті. Можливо, вона керується метою, уважно і продуктивно використовувати надані «інструменти» які зустрічаються буквально на кожному кроці для розкриття власного потенціалу, щоб творити свою власну реальність.


У християнських традиціях заборонено провозити померлу людину по мосту.

Оскільки проходження по мосту померлої людини із земного світу у світ мертвих, знаменує навічне перетворення, і в цьому простежується аналогія з обрядами ініціації, душа людини, після цього, ніколи не зможе покинути світ живих.
Ініціація, посвячення, що представляє перехід людини на якийсь інший рівень, існували у всіх світових традиціях і часто були присвячені природним тимчасовим періодам: дорослішання, появі відповідних до віку нових обов'язків та прав.
Процес ініціації при перетині мостів і перехресть найчастіше пов'язаний з духовним перетворенням людини. Таким чином, стає неминуче і розуміння символу моста, як об'єднання. Здійснення зв'язку фізичного й духовного. За допомогою моста сама Земля з'єднувалася з Небом. Формується зв'язок між людськими істотами і Богом. Тому і проходження по мосту, кинутому між різними світами, у всіх міфах народів світу, супроводжується випробуваннями та битвами.
Небо й карпатські водойми у цьому сенсі зазвичай виявляються, майже тотожні один одному.
Проходячи ініціацію, людина переживає свого роду смерть. Загибель себе колишнього для народження нового. Таким чином, на мостах та перехрестях за допомогою трансформації певних звичних енергетичних форм, відбувається об'єднання старого з новим та переродження зі старого в нове.