Живіть здоровими і щасливими! Настанови та поради карпатських мольфарів.
Гіппократ говорив: «Потрібно, щоб ліки були їжею, а їжа - ліками».
Ванга, цілителька і пророк: «Спасіння людей — в травах. Люди з давніх пір лікувалися травами і травами будуть лікуватися в майбутньому. Але використовувати потрібно тільки ті рослини, які ростуть у вашій країні, у вашій місцевості. Кожний повинен лікуватися своїми травами. Від кожної хвороби є своя трава».
Рослинний світ дає багато видів рослин, які є цінними як при лікуванні захворювань, так і при боротьбі з переносниками хворіб. Всім відомі полин і ромашка, які знищують багато комах. Фітонциди цибулі і часнику, черемхи знищують мікроби, нагідки, аїр - лікують ракові хвороби.

 

Карпатське траволікування - воно таке ж природне і органічне, як небо над нами, як вода в джерелі, як сонце над землею.

Все, чим квітує наша матінка-земля, — допомагає людині не тільки своєю суттю, але й своєю позитивною енергетикою, своєю світлою енергією сонця, повітря і дивоцвіту.


Карпатська фітотерапія - це не піґулка, яка зніме біль через декілька хвилин, але після тривалого трав'яного лікування - хвороба вже не повертається.

При лікуванні лікарськими рослинами дуже важливо знати діагноз, правильно підібрати фітопрепарати. Фітотерапія — майже немає побічних ефектів для оздоровлення людини. Вона може стати першою ступінню на шляху до здорового способу життя. Ще в X столітті Авіценна писав, що у лікаря є три методи лікування: добре слово, рослини і ніж.  Чим більше ми будемо знати про рослини, тим краще будемо дбати про своє здоров'я і тим успішніше будемо боротися з різними захворюваннями.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатська фітотерапія дарує стародавні рецепти здоров'я та довголіття,

до складу яких входять природні біологічно активні речовини, які містяться в овочах, фруктах і цілющих лікарських рослинах. Карпатська фітотерапія— вказує найпростіший, найбезпечніший шлях для здоров'я, на який може вийти кожен. Вона містить старовинні і сучасні рецепти народної медицини Карпат та методи профілактики й лікування серцево-судинних, шлунково-кишкових, органів кровообігу, ревматичних, нервових, ракових, органів зору та інших хвороб.


Мольфари Карпат (цілителі і пророки) спираються не тільки на власний досвід, але й на перевірені запозичені факти відомих народних цілителів різних країн світу. Народна медицина Карпат - природна і черпає свої ліки з безмежної аптеки матеріальної природи, опираючись (в тому числі) і на давні біблійні засади.


Чудодійні настанови та поради карпатських мольфарів для формування здорового і щасливого життя

Корисно часто бути біля води. Вода знімає втому, промиває думку. Щоранку добре обмитися водою. Спочатку гарячою - розігріти приспану кров. Потім холодною - загартувати жили і нерви, розбудити серце. При цьому проси: «Змий водичко з мене все гріховне, хворобливе, - дай мені силу, здоров'я і спокій». Пий чисту воду де тільки не повернешся, не чекаючи спраги. Не пий солодкої і солоної вод із пляшок. У земних плодах і травах досить солі і солоду. Але якщо кортить щось їсти і воно тобі смачне, то треба їсти. Це для тебе і корисне, і поживне. Карпатський  мед уживай з радістю натщесерце з водою, і побачиш, що голова твоя буде світлою, а тіло легким.
Сіль споживати до міри. Але добре тримати її там, де живеш і спиш, тоді добре дихається і сняться гарні сни. Кожного дня на твоєму столі повинні бути овочі, фрукти. Це ягоди, яблука, виноград, слива, часник, цибуля. М'ясо, якщо кортить, їсти можеш. Але рідко.
Не зазіхай на свинину, але тоненький шматок сала піде на користь. Коров'яче молоко корисне дітям, а старшим варто споживати кисле. Якщо на столі риба - ти поїж. Риба очищає і молодить, як і вода.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

 

Знак риби носив Ісус. Риба, сухий житній хліб, овочі - найкраща їжа.

Все, що росте в твоєму саду, — тобі на здоров'я й поживу. Все, що знаходиться під твоїми ногами, потрібне твоєму тілу. Все в Небі — ще потрібно душі. Чоловікам після 50-ти узвар із груші-дички пити якнайчастіше.
Їсти краще мало, але часто. Щоб менше їсти, пийте багато води і узварів, добре їсти грубу і сиру городину. Ніщо не кріпить так, як пости. З кожним великим постом людина навіть молодшає на декілька літ. Піст - це не традиція, не біблійний припис, - це вияв твоєї любові до Бога.
Добре серед дня подрімати півгодини. Літній чоловік має прогулюватися щодня по 2 години, особливо перед сном, не дивлячись на погоду.

 

Здоровому і поважному в літах (коли не піст) не зашкодить келих карпатського вина чи ковток чистої горілки, але не більше.

Краще вживати настоянку на хроні, часникові, на глоді, калині. А не питимете - нічого не втратите. Будьте завжди в такому стані, щоб Богу не було огидно навідатися до вас.
Мерзлякувате тіло кріпіть травами. Жменька трав, ягід, листя гілок смородини, малини, суниці, запарюйте джерельним окропом і пийте цілий день і це вас зігріє і оживить. І їжте горіхи. У них сила для мозку і сила чоловіча.
Якщо маєте добру жінку, радійте їй. Це дарунок Бога і небес.
Якщо не маєте жінки - це другий дарунок долі. Так більше наблизитеся до небес.
До людей будьте добрими, уважними і щирими. Не робіть з людей собі ні ворогів, ні друзів. І тоді не матимете з ними ніякого клопоту.
Добре дослухатися до свого серця - і вам відкриється те, для чого тебе «покликано», в чому міра твого призначення. Можете прислужитися одній людині, можете - світові, а можете - Богу.
Коли прикро на душі, треба багато ходити. Краще полем, лісом, над водою. Вода понесе вашу журу. Але найкращий лік для тіла і душі - піст, молитва і корисна робота для рук.
Прийміть радощі і незгоди з подякою. Все це милість Божа. Тим, хто курить, п'є, гуляє, вдається до грошових ігор, — не впадайте у відчай. Досить викорінити один порок, а інші три самі зникнуть. Лише прислухайтеся до своєї душі.
Спілкуйтеся з молодими людьми - і самі молодшими будете. Не засуджуйте їх, а навчайте, коли маєте чому.
Відвідуйте церкву, допомагайте людям, провідуйте знайомих, не забувайте про родичів, мандруйте пішки околицями, читайте мудрі книжки, записуйте мудрі думки. Поминайте померлих і загиблих родичів, близьких, просячи для них блаженного спокою, прощення гріхів, яких вони допустилися на цьому світі.