Карпатські SPA вдома. Ванни з сіллю, осокою, медом.

Карпатські лікувальні ванни. Карпатські лікувальні SPA процедури вдома, з морської солі, осоки, меду. Як приготувати вдома, рецепти, лікувальні та цілющі властивості. Морська сіль піднята з глибини моря, містить весь комплекс мінеральних речовин, які цілюще діють на організм, надають йому приємне відчуття комфорту і свіжості.


Лікувальні властивості морської солі яка використовується в карпатських SPA процедурах:

зміна мікроциркулярної регіональної та центральної гемодінамії, знеболюючу і протизапальну дію, перебудова обмінних процесів, поліпшення функціональної активності тканин і органів.
Хвороби опорно-рухового апарату: захворювання суглобів – артрози, артрити, в тому числі і псоріатичні, поліартрит, хронічний ревматизм, остеохондроз спонділоартріти, запалення сухожиль. Шкірні захворювання: псоріаз, дерматози, кератоз, себорея, ексудативний діатез, нейродерміти, екзема, вітіліго.


У Карпатах застосування солей сприяє зняттю втоми, використовується як заспокійливий засіб при неврозах, безсонні, стресових станах,

для поліпшення кровообігу, зменшення напруги в м'язах, підвищення тонусу організму, підвищення емоційного фону, працездатності, настрою. Карпатські ванни з морською сіллю надають регенеруючу і стимулюючу дію на шкіру, активізують обмінні процеси, збагачують шкіру мікро і макроелементами, підвищують еластичність шкіри.


Як приготувати цілющу ванну з морської солі вдома:

Розмішайте в ванні 350 г натуральної морської солі (її можна придбати в аптеці) та полежте у воді 15 хвилин. Ця процедура зніме втому, заспокоїть нерви, зменшить болі при ревматизмі та артриті, позбавить від вугрової висипки. Шкіра стане більш гладкою та еластичною. Для лікування шкірних захворювань і захворювань опорно-рухового апарату використовувати не менше 500 г солі на 100 літрів води. Після процедури прийняти теплий душ без мила і відпочити в теплі не менш 30 хвилин. Приймати ванни через день, курс 10-15 процедур. Рекомендується поєднувати з грязелікуванням, лікувальну глину теж можна придбати в аптеках. При запаленні сухожиль не рекомендується використовувати гарячі ванни – вода повинна бути трохи нижче температури тіла.
Найкращий результат при лікуванні псоріазу досягається при прийомі ванни з 1 кг солі 3 рази в тиждень, курс лікування – 6 тижнів.
Теплі і гарячі сольові ванни з температурою води 40-45 С – підвищують функції головних травних залоз, поліпшують функції гормональних регуляторів, збільшують інтенсивність обміну речовин, підсилюють функцію органів виділення (судини нирки розширюються також, як і судини шкіри).
За допомогою такої сольової ванни можна зняти напад ниркової коліки. Посилюється потовиділення, підвищується артеріальний тиск, знижується апетит, що веде до схуднення.


У Карпатах сольові компреси використовуються для зняття болів в хребті, суглобах, м'язах.

Концентрація солі на 1 л – 3 ст. ложки, тривалість 25-30 хв., температура розчину приблизно 50 С.
Складену в кілька разів тканину з натурального волокна потрібно змочити в сольовому розчині, несильно віджати і накладати на область тіла що вимагає лікування. Зверху слід накрити поліетиленовою плівкою і укутати ковдрою. Через 25-30 хвилин зняти, прийняти душ без мила або провести тепле вологе обтирання. Відпочити в теплі не менш 30 хвилин.


Карпатські SPA процедури, сольові обтирання:

розчинити 100-300 г солі на 10 л води і, змочуючи м'яку мочалку в розчині солі, розтирати тіло протягом 10-15 хвилин. Потім сполоснути теплою водою. Ефект від цієї процедури аналогічний ефекту сольових ванн.
Протипоказання для вживання морської солі в SPA процедурах: гіпертонія, серцево-судинні захворювання, вагітність, злоякісні новоутворення. У цих випадках рекомендується застосовувати місцеві компреси або сольові обтирання.


Карпатські SPA процедури. Карпатська лікувальна ванна з осокою

Застосовується найчастіше як кровоочисний засіб. Чай з осоки використовується при таких порушеннях обміну речовин, як подагра. Офіційна медицина Карпат ставиться до неї досить стримано, але в народній медицині Карпат осока дуже популярна.
Здавна у Карпатах ця лікарська рослина вважається цілющою при хронічних бронхітах, легеневих захворюваннях, ревматизмі і подагрі, при хворобах сечового міхура, захворюваннях і подразненні шкіри. Вживають осоку і при хворобах шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються коліками і проносами.


Як приготувати цілющу ванну з осоки вдома:

Потрібно нарвати 200 г осоки, ретельно промити її і заварити у 5 л. окропу. Настояти відвар протягом 2 годин, процідити і вилити у ванну. Температура води не повинна перевищувати 35 С.
Таку ванну обов'язково потрібно приймати людям, що страждають сечокам'яною хворобою.


Карпатські SPA процедури. Карпатська лікувальна ванна з медом.

Карпатський мед містить широкий комплекс цінних поживних речовин, які відіграють велику роль в усіх обмінних процесах організму. У порівнянні з іншими вуглеводами карпатський мед має ряд переваг: легше виводиться нирками, легко засвоюється організмом, не подразнює травний тракт, швидко відновлює енергію після фізичних навантажень, надає ніжне заспокійливу та легку послаблюючу дію, містить у врівноважених фізіологічних співвідношеннях ферменти, вітаміни, мікроелементи, кислоти, амінокислоти, гормони, бактерицидні і ароматичні речовини. Одним з найважливіших показників карпатського меду є активність його ферментів і вітамінів, які потрапляють в нього з тіла бджоли і нектару квітів. Мед багатий на вітаміни В1, В2, В3, В5, В6, В з каротином і ферментами.


Експериментальні дослідження у Каратах довели доцільність застосування меду при захворюваннях органів серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і дихальних шляхів, шкірної патології.

Карпатський мед у поєднанні з різними лікарськими рослинами сприяє відновленню сил при важких інфекціях, в післяопераційному періоді і порушення статевої функції. Карпатський мед має потужні антибактеріальні властивості.


Як приготувати цілющу ванну з меду вдома:

Розчиніть у воді 1 склянку меду, температура води повинна бути не вище 38-40 градусів, не розчиняйте мед в гарячій воді!
Ванна з медом зніме втому, нервову напругу, розслабить, усуне безсоння, зробить шкіру м'якою, активно сприяє омолодженню всього організму.

УВАГА!
БЕЗКОНТРОЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЛІКІВ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!
Не зловживайте будь-якими засобами лікування, у тому числі засобами й рецептами народної медицини.
Попри простоту і натуральне походження компонентів рецептури народної медицини, вони теж небезпечні у разі безконтрольного вживання, застосування!
Завжди пам'ятайте про необхідність консультацій з профільним лікарем, перед початком і в процесі процедури лікування!