Захоплюючі корпоративні тури в Карпати.
Корпоративний тур в Карпати - це організований, рекреаційний, захоплюючий відпочинок в Карпатах, в компанії друзів та близьких.


Всі ми вчилися в школі, у ВНЗ-ах, де вивчали велику кількість предметів - потрібних та непотрібних.

Потім в процесі життя ми придбали величезну кількість знань знову -таки потрібних і непотрібних. Але, на жаль, ми ніколи не вивчали головного предмета в нашому житті —
«Як зберегти здоров'я і продовжити життя». Через  незнання цього предмета ми розплачуємося найціннішим, що у нас є - своїм здоров'ям і своїм  дуже коротким життям.
В наше життя, на зміну природного світу природи поступово прийшов рукотворний. І чим більше навколо людини з'являлося предметів, тим сильніше він віддалявся від світу природи. Кам'яні стіни замінили собою природні ландшафти, асфальтні доріжки зросли на місці трав'яного покриву. Від кліматичних змін людина огородила себе одягом, від зеленого килима землі - взуттям. Автомобілі витіснили коней.

Поживні дари природи ми замінили штучними харчовими продуктами з хімічними смаковими добавками.
Цей список можна продовжувати і продовжувати. Століттями створюваний рукотворний світ поки ще не досяг свого апогею і не витіснив поки собою абсолютно всю природу. Однак, вже зараз про існування світу тварин і рослин наші діти дізнаються з книг чи телебачення.
Погодьтеся - наше здоров'я, емоційний настрій, а також здоров'я духу, багато в чому залежать від виду з вікна нашого будинку.

Так змініть ж сьогодні кіптява заводських труб, вихлопні гази автомобілів, на шелест листя, дзюрчання річки, ранковий спів птахів у Карпатах. Згідно другого закону термодинаміки, енергія завжди поширюється від більшого до меншого.
Карпати дарують Вам свою цілющу енергетику, здоров'я і силу - 24 години на добу.


Запрошуємо всіх бажаючих в корпоративні тури по Карпатам.

В турі Ви отримаєте максимум комфорту і уваги. Ми постаралися, щоб тур Карпатами став для Вас пізнавальним, оздоровчим і приніс лише позитивні емоції. Індивідуальний або корпоративний тур - гарний початок для знайомства з Карпатами, їх історією, традиціями, звичаями, архітектурою, особливостями флори і фауни нашого краю.
● Корпоративний тур в Карпати - це коротка, але дуже яскрава мить в житті кожного з Вас
● Корпоративний тур в Карпати - це літнє сонце, тепла гірська річка і екологічно чисті фрукти, гриби, ягоди.
● Корпоративний тур в Карпати - це карпатська казка, наповнена запахом натуральних трав, хвойних лісів і ранкової роси, прохолодою карпатських вечорів, казковим зоряним небом і загадковою мелодією гір.
● Корпоративний тур в Карпати - це прожитий із задоволенням кожен день в щасті і радості, в теплі та променях потужної енергетики Карпат.
● Корпоративний тур в Карпати - це цікаві, пізнавальні й оздоровчі подорожі в горах Карпат.
● Корпоративний тур в Карпати - це дзвінка тиша і кришталево чисте ранкове повітря, завжди свіжий і тонізуючий, де серед мальовничих гір шумить гірська річка або дзюрчить гірський струмок, де легко і радісно, де можна швидко забути про повсякденні турботи і побути наодинці з собою.
● Корпоративний тур в Карпати - це ранкові або романтичні вечірні прогулянки, SPA, масаж, лазня, сауна на дровах, апітерапія в бджолиному будиночку.
● Корпоративний тур в Карпати - це проживання в затишних номерах з екологічно чистого дерев'яного зрубу, або готелях, з усіма зручностями, з двоспальними або односпальними ліжками в кожній кімнаті.
● Корпоративний тур в Карпати - це здоров'я, релакс, рекреація (комплекс оздоровчих заходів, здійснюваних з метою відновлення нормального самопочуття і працездатності)
● Корпоративний тур в Карпати - це яскравий незабутній відпочинок, весела компанія, кваліфіковані надійні організатори і невисокі витрати.


У корпоративному турі Карпатами Вас чекають:

абсолютна тиша в горах Карпат і свіже повітря, кришталево чисті гірські струмки, річки, озера, густі соснові ліси;
смачна і здорова їжа української кухні;
чоловічі розваги: спортивна стрільба, пейнтбол, баня, купання в фіточані, рибалка;
прогулянки на конях, квадроциклах, велосипедах, SPA, масаж, басейни;
апітерапія в бджолиних будиночках; цілющі мінеральні води курорту Східниця, срібні джерела села Модричі;
організована рибалка на форель, короп, осетра, з подальшим приготуванням зі свіжої риби - народних карпатських, свіжих і екологічно чистих страв; походи за грибами і ягодами (не плутати з заготівлею у промислових масштабах), горіхами влітку, лижні спуски та гарячі сауни, фіточани взимку; відвідування сільських садиб, господарств і будинків з дегустацією карпатських екологічно чистих домашніх страв, без сучасних – молока, сирів з пальмового масла, чіпсів і кока-коли (дегустація за додаткову плату і не дорого)
Екскурсії і прогулянки Карпатами – не стомлюючі. Походи в гори нескладні, доступні більшості звичайних людей, в будь-якій фізичній формі, важких гірських переходів ми поки не пропонуємо. Для легких і нетривалих прогулянок Карпатами немає необхідності в спеціальному спорядженні. Як правило це - кросівки, джинси, плавки/купальник (для річки або озера), толстівка і легка куртка, бейсболка і парасолька. Якщо потрібна порада запитуйте в кінці цієї сторінки, або наші контакти, із задоволенням відповімо.


У вартість корпоративного туру входить:

Проживання в затишних будиночках з дерев'яного зрубу, або у готелі з усіма зручностями, 2-спальне ліжко в кожній кімнаті, 3-разове харчування. Тихі затишні вечори за келихом вина (не більше! не плутати з забавою до ранку), казка перед сном для дітей і дорослих.
Цілодобовий супровід організаторів туру (крім нічного часу доби) в екскурсіях і прогулянках по мальовничих Карпатах. Прогулянки за грибами, ягодами. Зустріч на пероні і трансфер Трускавець - Східниця; Східниця –Трускавець. Зустріч та трансфер з автостанції курорту Східниця.


За додаткову плату та за бажанням:

Екскурсії:
в замки, музеї, визначні пам'ятки і просто цікаві місця Львова, природні пам'ятки Львівської, Івано - Франківської, Закарпатської області, гірськолижний курорт Буковель (взимку), озеро “Молодості” (влітку), інші озера і скелі.

Розваги:
басейни, сауни, чани, лікувальні масажі, апітерапія в бджолиних будиночках, прогулянки на конях, велосипедах, квадроциклах, повітряних кулях, спортивна стрільба, тир з пневматичними рушницями, пейнтбол, риболовля. Зимові катання на лижах. Вечірки в затишному ресторані в горах Карпат, на березі річки.


Вартість:
корпоративні тури розраховані на групи від 4 до 10 осіб. Вартість туру на одну людину від 800 грн. на добу. У вартість туру входить триразове харчування, проживання, трансфери, супровід організаторів туру.


При бронюванні турів необхідна попередня оплата в розмірі від 50% до 100% початкової вартості туру, тобто за триразове харчування, проживання, трансфери, супровід організаторів туру. Вартість інших послуг - екскурсій, розваг, лікувальних процедур оплачуються за бажанням і на місці.


Програму туру складаємо попередньо, індивідуально і згідно побажань групи.
Бронювання корпоративного туру влітку і взимку завчасно, не пізніше ніж за 45 днів до початку відпочинку.
Мови вільного спілкування та листування організаторів туру - українська, російська, польська, англійська.


Де ми знаходимося і як до нас доїхати. Наші контакти. Бронювання

Про організаторів турів:
тур проводять комунікабельні, уважні до всіх і кожного окремо, відповідальні, досвідчені, позитивні, з почуттям гумору та міри, з вищою професійною освітою (рівня наукового ступеня магістра) в сфері туризму. Буде цікаво і пізнавально!
Якщо у Вас виникли питання по турам, пишіть в кінці цієї сторінки або наші контакти, із задоволенням відповімо.


російськомовна версія цієї сторінки

Короткий фотоальбом околиць де будуть проходити Ваші тури: