Карпатський виноград, олійка, кислоти - лікувальні властивості. Рекомендації курортної медицини Карпат.
Виноградну олійку в Карпатах називають гормоном молодості. Вона володіє абсолютно унікальним біохімічним складом і безліччю корисних властивостей.
Карпатська виноградна ягода – постачальник органічних кислот.
Карпатський виноград багатий органічними кислотами. В його ягодах присутні яблучна, винна, гліколева, лимонна, кремнієва, янтарна, щавлева і ряд інших кислот в невеликих кількостях.
Що взагалі роблять кислоти, навіщо вони нам потрібні?
Кислоти – в цілому – справляють важливий позитивний вплив на обмін жирів, знижують рівень холестерину і загальних ліпідів у крові (у крові, крім холестерину, містяться й інші ліпіди). Кислоти дозволяють використовувати виноград як дієтичний засіб. Вони легко трансформуються в нашому організмі, виділяючи при цьому тепло, але не викликаючи окислення крові.
Кислоти карпатського винограду сприяють поліпшенню травлення, впливаючи на шлунковий сік, а також знижують ризик виникнення каменів у нирках.
Основна виноградна кислота в карпатському винограді – яблучна – до 57 %. Вона характеризується протизапальними, зволожуючими і окисними властивостями і потрібна нам для налагодженого обміну речовин, хорошого травлення і нормальної роботи видільної системи. Саме винна і яблучна кислоти і їх калійні солі разом з виноградними цукрами відповідають за неповторний гармонійний смак виноградних ягід. На інші кислоти доводиться не так багато, але навіть в малих кількостях цей ряд виноградних кислот робить чималу цілющу справу. Читайте також: Карпатський виноград, унікальні корисні і лікувальні властивості Виноград - сонячна ягода Карпат. Комора здоров'я і довголіття
На другому місці – винна (до 37 %). Вона бере участь в обміні речовин, у дихальних процесах, перешкоджає розвитку ряду мікроорганізмів, допомагає засвоєнню заліза, поліпшує роботу органів травлення. Винна і яблучна кислоти – це приблизно 90 % усього кислотного потенціалу винограду.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Лимонна кислота виводить з організму канцерогени й важкі метали. Янтарна кислота регулює захисні властивості організму, покращує роботу серця і майже всіх органів, підсилює імунітет, стимулює виробництво енергії клітинами, посилює клітинне дихання, гальмує запальні процеси, активує ряд ферментів. Ця кислота – потужний антиоксидант і антидепресант.
Янтарна кислота карпатського винограду продовжує життя і уповільнює старіння. На добу наш організм виробляє 200 г янтарної кислоти, але цього замало, тому виноград дуже важливий як її додаткове джерело.
Щавлева і гликелевая кислоти потрібні для обмінних процесів. Крім того, в них міститься саліцилова кислота, яка має профілактичну дію проти пухлин, а також покращує роботу серця. Присутність у винограді щавлевої кислоти формує трав'янистий смак ягоди. Гликелевая кислота бере участь у формуванні кісткової тканини, процесах згортання крові і передачі нервових імпульсів, покращує скоротливу діяльність серця, зміцнює стінки судин.
Виноградну олійку в Карпатах називають гормоном молодості.
Олію, що міститься у виноградних кісточках, мольфари Карпат називають гормоном молодості. Вона володіє абсолютно унікальним біохімічним складом і безліччю корисних властивостей. У ній дуже багато флавоноїдів, а отже, виноградна олійка – прекрасний антиоксидант, потрібний нам для довголіття і для омолодження. Крім того, вона відрізняється протизапальними і бактерицидними, терпкими і ранозагоювальними властивостями, допомагає розсмоктуванню тромбів, стимулює імунітет. Виноградна олійка зміцнює стінки судин, регулює артеріальний тиск, бореться з «поганим» холестерином. Карпатська виноградна олійка рекомендується для захворювань травної системи, жовчнокам'яної хвороби, холециститу, гепатиту, часто застосовується у протипухлинні терапії.
Ряд флавоноїдів виноградної олійки схожі за структурою на головні жіночі гормони – естрогени. Тому для жінок - від середнього віку виноградна кісточка – запорука зменшення ризику серцево-судинних і онкологічних захворювань, тромбозу вен. Це не означає, що потрібно у великих кількостях їсти виноградні кісточки. Краще придбати екстракт кісточок в аптеці, але неодмінно після візиту до лікаря.
Добре впливає карпатська виноградна олійка не тільки на жіночий, але і на чоловічий організм. Масло виноградних кісточок лікує хвору шкіру і широко застосовується в косметології для здоров'я шкіри і її краси.
Коротко про основні корисні властивості карпатського винограду. Це не тільки лікувальний, але і загальнозміцнюючий засіб.
• Карпатський виноград добре допомагає при серцевих захворюваннях, навіть при вадах серця. Цілюща ягода бореться з аритмією серця, знімає задишку, зменшує підвищений артеріальний тиск.
• Рекомендується ампелотерапія(лікування виноградом) при хронічних хворобах печінки, жовчного міхура і жовчних шляхів різної етіології, зокрема, при гепатитах, дискінезії жовчних шляхів та жовчного міхура; виноград успішно використовується при хронічних захворюваннях нирок.
• Лікарі Карпат рекомендують їсти виноград тим, у кого хворі бронхи. Виноград полегшує виділення мокротиння та пом'якшує кашель, допоможе при ангіні, фарингіті, ларингіті. Сік незрілого винограду знімає жар при застуді. Його можна пити, а можна полоскати горло.
• Вживання карпатського винограду налагодить наш обмін речовин, підвищить імунітет, очистить наш організм від токсинів і шлаків, алергенів і радіонуклідів, а також допоможе схуднути.
• Свіжий виноград сприяє видаленню з організму сечової кислоти, а це – профілактика подагри. Але при цьому захворюванні рекомендуються білі сорти карпатського винограду.
• Карпатський виноград – відмінне проносний і сечогінний.
• Виноградний сік виводить з організму надлишок холестерину і запобігає закупорці судин. Це профілактика атеросклерозу та погіршення пам'яті.
• Стакан виноградного соку щодоби – відмінний протимікробний, антистресовий та засіб проти депресії. Крім того, чудово омолоджує шкіру.
• Карпатський виноград – чудовий засіб при виснаженнях нервової системи, хронічної втоми, астенічному синдромі. Допоможе виноград і при анемії.
• Ампелотерапія (лікування виноградом) добре регулює мінеральний баланс організму.
• Темний виноград – найсильніший антиоксидант завдяки наявності в ньому флавоноїду ресвератролу. Діє куди сильніше вітаміну Е: омолоджує, уповільнює старіння, налагоджує обмінні процеси.
• Темний карпатський виноград – завдяки органічним кислотам – чудово впливає на травлення, має протизапальну, а також володіє м'яким сечогінним і жовчогінним ефектом, бореться з тромбозом, вбиває хвороботворні віруси і бактерії.
Не дивно, що в багатьох країнах світу виноград – це символ достатку, здоров'я, благополуччя та довголіття сім'ї. В Іспанії та Португалії є прекрасний ритуал: у новорічну ніч з кожним ударом годинника всі члени сім'ї повинні з'їсти по ягідці винограду і загадати 12 бажань.
Карпатський виноград – прекрасний помічник у боротьбі з багатьма хворобами і потужний профілактичний засіб.