Карпатські рецепти молодості. Курячі яйця для жіночої краси.
Стародавні рецепти краси карпатських панянок, які досі в Карпатах користуються популярністю. Старовинні карпатські рецепти краси й молодості, настільки ціновані нашими бабусями, сьогодні незаслужено забуті.
В яйцях міститься повноцінний і легкозасвоюваний білок з повним набором незамінних амінокислот. Тобто в яйці присутні всі ті амінокислоти, які нам необхідні для повноцінного існування, але які наш організм сам не може виробити (валін, лейцин, триптофан, метіонін, лізин тощо).

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту
В середньому одне куряче яйце покриває до 15 % (!) добової норми білка! І це привід задуматися: білок нам потрібен кожен день, а курячі яйця, мабуть, найпростіший і доступний спосіб його отримати. Та й повний комплект незамінних амінокислот теж немаловажний. Незамінні амінокислоти – це ті «цеглинки», з яких наш організм будує білки, але саме їх ми можемо отримати тільки з їжею. Недолік амінокислот відразу викликає порушення обміну речовин і зниження імунітету. Також яйця багаті вітамінами й мінералами. У цьому продукті міститься фолієва кислота, біотин, холін, вітаміни А, Е, D, В12, В3, селен, калій, магній, залізо і кальцій.
Якщо про засвоєння мікроелементів з яєць є різні дані, то два курячих яйця здатні заповнити добову потребу організму у вітаміні D. Це жиророзчинний вітамін, і він дуже важливий для нашого організму. Особливо чуйно реагують на його нестачу жінки. Так що користь від яєць просто колосальна: два яйця в день здатні покрити денну потребу у вітаміні D, та ще й третина добової норми білка. Так, яйця містять холестерин. Але навіть медики вже починають сумніватися, що щоденне поїдання яєць може призвести до підвищення рівня холестерину.
Карпатський рецепт краси для жінок:
Приготуйте просту, але ефективну маску з одного яєчного жовтка й 1 ст. л. рослинної олії (бажано оливкового або рижикового). Суміш ретельно збити та нанести на очищену шкіру обличчя і шиї на 15-20 хвилин. Потім змити теплою водою. Підтягнута, шовковиста шкіра порадує вас і ваших близьких на новорічні та Різдвяні свята. Особливо хороша така маска для сухої та / або зрілої шкіри.