Лікувальні соки, які очищають організм від шлаків. Карпатський рецепт.

Карпатський рецепт - яблуко, лимон. Сік який очищає від шлаків, отрут та важких металів.
Корисні речовини:
вітаміни С і К, бета-каротин, фолієва кислота; кальцій, магній, залізо, фосфор, калій; біофлавоноїди, лімонен, яблучна кислота, пектин.
Для посилення очищаючого ефекту цей сік, як і будь-який інший який володіє здатністю виводити з організму шлаки - карпатська курортна медицина рекомендує пити вранці натщесерце.

Яблука надзвичайно корисні, оскільки у їх склад входить пектин - це вид розчинної клітковини, який активно сприяє виведенню з організму через печінку та нирки холестерину, важких металів та інших токсинів. У всіх цитрусових також міститься маса корисних речовин, які допомагають очищенню організму від шлаків. Лимон стимулює виділення шлункового соку і діє як м'яке проносне. Якщо лимонну цедру натерти на тертці і насипати її в келихи, то це додасть напою додаткову смакову нотку, посилить напій додатковим набором корисних мінералів і послужить гарною прикрасою.

Щоб цитрусові довше залишалися соковитими, їх слід зберігати при кімнатній температурі.


Карпатський рецепт:
Інгредієнти:
4 яблука 1 лимон.
Приготування:
Яблука нарізати часточками. Лимон очистити і розрізати на 4 частини. Пропустити всі інгредієнти через соковижималку. Перемішати та випити.