Подорожуємо по Європі та світу
Подорож можна порівняти з добрим вином: вона, так само як і сонячний напій, привносить в життя яскраві барви, букет вражень та новий смак. Будь-яка людина, без перебільшення, рано чи пізно наважується на те, щоб відправитися у подорож, і перетворюється з мрійника на мандрівника. Куди податися — кожен вирішує сам. Комусь ближче галаслива та строката Азія, хто віддає перевагу старим вузьким вуличкам та акуратно вимощеним бруківкою мостовим Європи, іншим до душі ідилічні пляжі Чорногорії, Португалії, Кипра, а когось манять дивні і загадкові обряди Чорного континенту.
У будь-якій подорожі, далекі чи близькі, найголовніше - спланувати маршрут. Адже охопити все і відразу неможливо, та й не потрібно.

Щоб скласти враження про ту чи іншу країну, досить відвідати її ключові точки.
На нашій сторінці: Украина - Европа - Мир ви знайдете безліч готових маршрутів подорожей в Україні, Європі, світі, які допоможуть не розгубитися у всьому різноманітті пам'яток. Вони підкажуть вам, на які з загублених, або відвідуваних міст Європи варто звернути увагу в першу чергу, в яких країнах Європи самий кращий пляжний відпочинок, де краще спостерігати за тваринами в їх природному середовищі існування, з якими неймовірними традиціями можна зіткнутися на європейському континенті.
Наші публікації допоможуть переконатися, що крайній захід Європи змішал в собі традиції трьох культур - європейської, африканської і арабської, розкажуть, де в Європі розташовані самі дивні і таємничі стародавні замки, які відомі нам з часів королів, масонів, авантюристів і романтиків, і познайомлять з іншою корисною інформацією.
У наших публікація ви знайдете опис важливих об'єктів Європи (аеропортів, кемпінгів, пляжів, магазинів, пам'яток історії, загадок природи та архітектури). Тобто ті місця, які необхідно обов'язкового відвідати. Публікації супроводжуються невеликими ілюстраціями і короткими описами.

Кожна публікація (про конкретний туристичний маршрут) має свій блок корисної для туристів інформації, в якій вказані довжина маршруту, орієнтовна тривалість поїздки, найкращий час для подорожі, нюанси перебування та зразкові способи організації подорожі.
Підписуйтесь на новини нашого сайту в соціальних мережах.
Україна – Європа. Користуйтесь безвизом, погляньте на світ з іншого боку!