Рибалка у Карпатах. Рибні місця та рибна погода.
Рибна погода - або в яку погоду краще рибалити у Карпатах. Не для кого не секрет, що плідна рибалка у Карпатах в першу чергу залежить від погоди.
Сонце і місяць, вітер і хмари, дощі та грози. Яку погоду краще вибрати для дикої риболовлі у Карпатах. Погодні правила для плідної риболовлі у Карпатах такі:


Читайте також:

Найкращі природні фактори, погода для дикої риболовлі у Карпатах

1. Карпатська риба уникає яскравого сонця, особливо якщо сонячні промені падають на поверхню води перед ними.
2. Якщо у Каратах дуже сонячно, улов слабкий, особливо поганий в місцях, де сонячні промені відбиваються від скелястого берега карпатської водойми.
3. При сонячній погоді у Карпатах результати виявляються хорошими в основному - в тіні, вранці та ввечері.
4. Коли слабка хмарність, рибні улови у Карпатах погані - при зниженні атмосферного тиску і прекрасні - при його підвищенні.
5. В горах Карпат великі, темні та низькі хмари – погана риболовля забезпечена; якщо хмари високо, темно сірі - хороший улов; теплий, рівномірний і прямий дощ - найкращий час для риболовлі у Карпатах.
6. Холодний, різкий і секущий дощ свідчить про те, що краще залишитися вдома, плідної риболовлі на водоймах Карпат не буде.
7. Теплий дощ у Карпатах при холодній воді і навпаки - дуже хороше клювання карпатської риби.
8. Перед грозою у Карпатах (до перших грозових розрядів) можливі навіть хороші улови.
Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
9. Після грози у Карпатах улови прекрасні, особливо лососевих (наприклад форель - за легкого підвищення рівня води).
10. Як правило, північні та східні вітри у Карпатах гірше південних і західних, хоча, наприклад, холодний північний вітер, що дме на перегріту воду, швидше покращить умови, в той час як південний вітер, напевно, б завадив ловлі риби в карпатських водоймах.
11. Сильний вітер, все одно звідки, не є сприятливим для риболовлі у Карпатах, також не сприяють плідній риболовлі та різкі пориви вітру з одночасною зміною напрямку.
12. Будь - який слабкий вітер (бриз) у Карпатах краще для риболовлі, ніж абсолютний спокій на чистій воді.
13. Вітер, що дме вниз за течією карпатської річки, - несприятливий риболовлі, якщо холодний, і досить сприятливий, якщо теплий.
14. Вітер, що дме вгору за течією карпатської річки, сприяє кращому клюванню риби; вітер, що дме поперек річки, сприяє ловлі на насадку з комах.
15. Молодий місяць у Карпатах - найкращий час для риболовлі.
16. Повний місяць - найгірший час для риболовлі у Карпатах, особливо, коли немає хмар.
Гарного відпочинку та вдалої риболовлі в Карпатах!