Що таке пет-терапія?
Напевно, кожній людині знайомі відчуття, що виникають в той момент, коли вона гладить або тримає на руках улюблену кішку. Це прилив ніжності, а також почуття розслаблення й умиротворення. Не можна обійти увагою і відчуття психологічної свободи, коли, перебуваючи поруч зі своїм вихованцем, людина не боїться бути такою, якою вона є, і при цьому не ризикує стати незрозумілою або відкинутою. Адже тварина любить свого господаря безкорисливо і віддано, незалежно від її характеру і положення в суспільстві. Кішка відчуває найкращі почуття до свого господаря просто за те, що він поруч.
Не всім відомо, що кішка, крім того, що є для свого господаря членом сім'ї, другом і об'єктом турботи, може бути ще і його домашнім лікарем. Нині на Заході існує окрема галузь медицини, що передбачає лікування різних захворювань людини за допомогою домашніх тварин. Це пет-терапія, однією з різновидів якої є кошкотерапія.
І можна скільки завгодно сміятися з цього приводу, але в останнє десятиліття на Заході з'явилися наукові докази того, що кішки володіють даром цілительства і здатні впоратися з серцево-судинними захворюваннями, наслідками інсульту та інфаркту, розладами психіки та нервової системи, а також з артритом, радикулітом, різними болями, хворобами інфекційного характеру тощо.
У наступних статтях - прості вправи з домашніми вихованцями які можна повторити вдома не тільки для профілактики, але і для лікування безлічі дуже небезпечних захворювань людини. Підписуйтесь на новини нашого сайту.