Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш. Цілюща музика для релаксації та відпочинку в Карпатах
У кожного з нас є власні прикмети, за якими ми визначаємо, що з нами все гаразд, а чи знаєте ви, як звучить наш добробут, здоров'я та довголіття.
Все в природі складається з коливань. Звук являє собою коливання, що сприймаються на слух. Отже, можна сказати, що все на світі, в тому числі і люди, являють собою своєрідну природну музику.
Не дивно, що люди з легкістю розбираються у звуках: з усіх органів чуття вухо - найтонший інструмент, й воно ніколи не спить.
Вплив звуку не залежить від свідомості, вплив звуків та шуму на тіло, розум і душу до останнього часу не був вивчений належним чином. Сьогодні ж шум на виробництві, шум від механізмів побутового обладнання, транспорту і так далі все більш явно виступає в якості причин нападів дратівливості, агресивності, депресії, стресів; шум також приносить фізичні та емоційні страждання, хвороби.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

На щастя, перед обличчям усіх цих новітніх досягнень ми все більше усвідомлюємо гармонізуючи можливості звуків природи Карпат.

Звуки природи – це природний звуковий масаж - це процес, що проходить, у першу чергу, глибоко всередині людини, що спонукає його прислухатися до себе й дозволяє йому знайти внутрішню віру в себе, мобілізувати внутрішні резерви організму. Він допомагає людині знайти втрачене почуття власної значущості, сприяє процесу фізичного одужання.


Цілющі співучі чаші, що з'явилися в Гімалаях  також відомі під ім'ям тібетських чаш,

останнім часом набувають все більшої популярності в Європі й на Заході у цілому. Проте походження й первісне призначення цих металевих чаш, що видають такі красиві, неземні звуки та надають цілющий вплив на тіло, розум та душу, й до теперішнього часу оповиті таємницею.
Співучі чаші Тібету використовуються в якості допоміжного засобу при медитації, у давнину – використовувалися як жертовний посуд, а також для прийняття їжі, але все ж складається враження, що мало хто володіє точною інформацією з даного предмета, й якщо самі жителі Гімалаїв і володіють якими-небудь відомостями, вони зберігають мовчання та таємницю.
Будучи інструментом, який збалансований і має гармонійний ефект на все наше людське буття, співучі чаші могли б надати великий вплив - зараз і в майбутньому - на нашу здатність розширювати нашу свідомість, на нашу здатність - змінюватися та зцілюватися. Єдиний недолік, пов'язаний з ростом популярності співаючих чаш на Заході, полягає в тому, що їм все рідше надають стару, звичну форму і все рідше використовують стародавні матеріали, сучасні тибетські чаші швидше сувенір для туристів.
Звуки стають по-справжньому насиченими тільки в результаті тривалого використання чаш. Крім того, кілька років тому в США почали випускати кришталеві співаючі чаші. Вони видають звуки певної висоти і впливають на певні чакри, психіку та релакс. Однак тільки справжні тибетські металеві співучі чаші здатні видавати унікальні, насичені, теплі, глибоко проникають звуки, які впливають на всі частини нашого тіла, розуму та душі.Крім застосування в лікувальних цілях, співучі чаші, сьогодні зрозуміло, використовуються і як музичні інструменти; слухати їх і грати на них приносить колосальне задоволення. На співаючих чашах сьогодні грають в ансамблях з різними інструментами, й багато музикантів використовують їх на концертах та при записі джазової музики, хіп-хопу, при музичному оформленні фільмів в самих різних жанрах музики.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Мольфари Карпат застерігають:

Звуки справжніх тібетських чаш дуже ефективні, надають глибинну дію на психіку людини. Часте й не контрольоване поводження зі співаючими чашами може призвести до серйозних змін особистості як в духовному, так й у фізичному плані, але воно ніколи не зможе замінити лікарські препарати та медичне лікування фізичних та психічних недуг. В деяких випадках можливі навіть протипоказання до застосування співаючих чаш. У подібних випадках перед тим, як приступити до медитативних занять зі співаючими чашами або будь якою альтернативною методикою, завжди треба пам'ятати про необхідність проконсультуватися з натуропатом або лікарем. У наступних статтях ми розповімо про правильне застосування мелодій тибетських чаш для відпочинку й релаксації в Карпатах, підписуйтесь на новини нашого сайту.