Відпочинок в горах Карпат. Tentsile-інноваційні технології в туризмі. Суперлегкий підвісний намет для ідеального відпочинку.
Відпочинок на природі Карпат люблять всі. Це, безумовно, здорово, ось тільки зіпсувати відпочинок може відсутність комфорту у звичайному наметі. Зруйнувати атмосферу усамітнення і чарівності Карпат можуть дощ, комахи або навіть тварини. Інноваційне рішення запропонувала британська компанія Tentsile, відома своїми новаторськими наметами. Цього разу британці запропонували намет, підвішуваний на деревах.
Британська компанія Tentsile презентувала намет-гамак, який поєднує в собі невелику вагу і функціональність. Завдяки цьому його можуть взяти з собою навіть піші туристи. Вага намету всього 400 грамів, а з тросами для кріплення – 2,3 кілограма.
При цьому намет досить великий, щоб в ньому зручно розмістилися дві людини (витримує він навантаження у 220 кг). Враховуючи, що намет водонепроникний, він надасть можливість затишно і сухо відпочивати навіть під час сильної зливи. Установка Flite дуже проста і займає всього 10 хвилин. Все, що потрібно, це 3 дерева, між якими натягуються розтяжки, на яких намет і буде висіти в повітрі на висоті 0,8 - 1,2 метра.
Те, що намет розташовується над землею (по суті, він є збільшеним і більш зручним гамаком з дахом), дозволить забути про комах, змій, сиру землю і камені). Купол намету виготовлений з міцної поліефірної сітки (яка прекрасно захистить від комарів  і ультрафіолету). Також є повністю водонепроникне покриття на випадок дощу, снігу.
Не забули розробники й про такий нюанс, як можливість розміщення речей, які повинні завжди бути "під рукою" - у Flite є чотири внутрішні кишені. Матеріал намету стійкий до ультрафіолету, тент має хороші показники водонепроникності, щільний матеріал підлоги посилений стропою для розподілу навантаження від основних строп для розтяжки. Максимальна місткість: троє дорослих і їх екіпірування або двоє дорослі та дві дитини (або інші варіанти до 400 кг)
Підвісний намет Tentsile Connect - це в основному двомісна модель для підвішування між деревами, що дозволяє вийти на новий рівень відпочинку і відчуттів під час кемпінгу. По-справжньому чудове спорядження для туристів в Карпатах. Намет має регульовану двоспальну конструкцію у вигляді гамака з двома великими кишенями з кожного боку. Зверху натяжна сітка, невидима в темряві, щоб з комфортом споглядати зірки перед сном. При бажанні можна згорнути сітку і тент, щоб нічого не заважало відчувати єдність з природою. Крім того, тент - частина його або повністю може бути знятий і може бути закріплений знизу, що створить великий простір для зберігання особистих речей.