Україна для туристів, практична інформація. В'їзд, погода, митниця.


Погода у Києві, Львові.

Кращий час для подорожі в Україну, це травень і вересень, незалежно від того, чи збираєтеся ви на курорт або хочете познайомитися з містом на зразок Києва чи Львова. У ці місяці море вже достатнє тепле, а туристів в містах ще не дуже багато. Погода в Україні дуже різноманітна, оскільки країна володіє різним ландшафтом. На її території є і гори, і рівнини, і море, які по - різному формують клімат, але в цілому він відрізняється більш м'якою, ніж на північних просторах, взимку. Погода на Україні влітку підходить для курортів, але не дуже комфортна для прогулянок по жвавих містах. На узбережжя Чорного моря краще приїжджати в кінці весни або початку осені.


Погода у Києві, Львові по місяцях. Середня протягом місяця.

 


Місяці

Київ

Львів

Січень

-2

0

Лютий

-1

-2

Березень

+3

+6

Квітень

+12

+13

Травень

+20

+18

Червень

+22

+21

Липень

+23

+22

Серпень

+23

+23

Вересень

+18

+20

Жовтень

+11

+12

Листопад

+3

+5

Грудень

-1

+3


Віза в Україну. Загальна інформація.

Віза в Україну для громадян ЄС не потрібна. Досить звичайного паспорта або закордонного паспорта. Якщо у вас є закордонний паспорт, в нього ставиться штамп про в'їзд. Якщо у вас звичайний паспорт, на кордоні або в аеропорту вам видадуть спеціальний міграційний листок, який потрібно заповнити. Печатка про в'їзд і виїзд ставиться в нього. Міграційний листок ви повинні зберегти до кінця поїздки й пред'явити на зворотному шляху. Турист, без повторної реєстрації, має право перебувати на території України протягом 90 діб.


В'їзд в Україну з дітьми.

Діти старше 14 років повинні мати при собі паспорт або закордонний паспорт, діти молодше 14 років - свідоцтво про народження. У разі якщо дитина подорожує хоча б з одним з батьків, ніяких додаткових документів не потрібно. При перетині кордону з іншими родичами, в складі групи або на самоті, потрібна згода на в'їзд від батьків.


Митниця України. Ввезення в Україну. Якщо ви старше 18 років, ви можете перевозити:

1 л міцного алкоголю.
2 л вина.
5 л пива.
200 сигарет, або 50 сигар, або 250 г тютюнових виробів.
Без оподаткування можна провозити товари на суму не більше 500 € (на поїзді, автомобілі, морському транспорті), і не більше 1000 € (в аеропорту). Загальна вага товарів не повинна перевищувати 50 кг. продукти вартістю до 200 € можна ввозити вільно.
Тільки по одному продукту в роздрібній упаковці, без упаковки - не більше 2 кг одного продукту. Грошові кошти на суму до 10 000 € можна ввозити без обмежень. Предмети особистого користування податками не обкладаються.


Заборонено ввозити в Україну:

Наркотичні засоби.
Друковані та відеоматеріали, що пропагують насильство, расизм, війну.
Вибухонебезпечні речовини.
Зброя без спеціального дозволу.
Вивезення алкоголю з України:
З ввезенням алкоголю в Україну все досить строго, тому не варто перевищувати встановлені ліміти. Що стосується зворотної дороги, то з 2012 року всі обмеження з вивезення алкоголю з України зняті. Якщо вам вже є 18 років, ви можете вивозити алкоголь без обмежень.


Вивезення з України:

Митні вимоги до вивезення товарів з України практично відповідають вимогам щодо ввезення товарів. Товари на суму до 10 000 € можна вивозити без обмежень.