Західна Європа-колиска природних та стародавніх пам'яток
Європа пропонує нескінченне розмаїття чарівних пейзажів, чудові церкви і монастирі, імпозантні фортеці і замки, знамениті музеї, середньовічні галасливі міста і мегаполіси.
На території сучасної Європи розмістилися держави з різними культурними, історичними та соціально-економічними особливостями. Незважаючи на різницю в стилях життя і менталітет європейців, ці країни змогли об'єднатися і зробити Європу одним з найбільш розвинених і успішних місць на нашій планеті.
Наша нова рубрика "В Україні, Європі, світі" - являє собою захоплюючу добірку про унікальні об'єкти України, Європи і світу. І не важливо, що це місто або печера, ціла держава, річка або протока. Чудеса природи, архітектури і містобудування можуть вражати своїми розмірами, ступенем збереження або важкодоступністю, але при цьому вони завжди будуть зберігати свою чарівність, унікальність, неповторність і відвідуваність туристами.
Підніміться на Ейфелеву вежу, рушайте в незабутню подорож до крижаним айсбергам або здійснити сходження на Монблан. Насолоджуйтеся теплом південного іспанського узбережжя або заворожливої красою Флоренції. А якщо хочете, опустіться під землю в Шкоцянских печерах. А можливо, вам захочеться побачити мерехтливе небо і північне сяйво - в такому разі наша рубрика - "В Україні, Європі, світі" розповість, як зробити незабутню подорож в царство Снігової Королеви, розташоване недалеко від Північного полюса. Як добратися і в який час року відправитися ходити босоніж по Ваттовому морю, або зайти в Фіорди Норвегії - всю корисну інформацію ви знайдете в нашій рубриці.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Мальовничі фотографії та захоплюючі описи спонукатимуть кожного з Вас на цікаву подорож, познайомлять з історією і культурною країн і народів, особливостями національної кухні та первозданною природою. Ця наша рубрика відкриває перед своїми читачами потаємні куточки і дозволяє по-новому поглянути на улюблені и знайомі місця Європи.
Західна Європа - це один з найрозвиненіших економічних регіонів планети. У його складі найбільша європейська держава - Франція, і одна з найменших країн - Монако. Історія країн Західної Європи зберегла чимало подій, що залишили слід у світовій культурній спадщині. А ось максимум свободи можна відчути в одній з країн Європи - Нідерландах, адже у Нідерландах дозволено практично все.


Ейфелева вежа - найвпізнаваніша пам'ятка Європи.

Західна Європа досі зберігає в собі дух «Старого світу», який найяскравіше проявляється в її численних старовинних містах. Щорічно мільйони туристів приїжджають прогулятися по вулицях мегаполісів, таких як Париж, Лондон і Берлін. Любителям же затишних маленьких міст напевно сподобаються Люксембург, Вадуц і Монако. А смак розкоші завжди можна відчути у Відні або Женеві.


Нойшванштайн - романтичний замок Людвіга II в південно-західній Баварії.

Країни Західної Європи багаті архітектурними шедеврами самих різних стилів і епох. Доторкнутися до загадкових мегалітичних споруд можна у Великобританії, відвідавши Стоунхендж. А вивчати готичну архітектуру найкраще в Німеччині. Зануритися в середньовіччя допоможуть прекрасні замки на березі річки Луари у Франції. І, звичайно, неодмінно потрібно поглянути на струнку красуню Парижа - Ейфелеву вежу.


Монблан - найвища гора в Західній Європі

Під Монбланом прокладено автомобільний тунель завдовжки 11,6 км, що з'єднує Францію з Італією. Місць, куди не ступала нога людини, у Західній, так і у всій решті Європі набагато менше, ніж в інших частинах світу. Тому кожне збережене диво природи ще більше приваблює туристів своєю первозданною красою і можливістю відпочити від міської суєти. Дорога гігантів і Монблан, Ваттове море і льодовик Алетч - загадковий світ природи кличе у незабутню подорож по просторах країн Західної Європи.