Правильне і здорове харчування – основна запорука довголіття.
Якщо ми хворіємо або просто хочемо поліпшити самопочуття, ми охоче вдаємося до медичних препаратів. Натуропати Карпат, відкидають хімічні медикаменти і віддають перевагу натуральним препаратам, широко користуються вітамінами, мінералами, травами, гомеопатичними засобами. Але найчастіше ми забуваємо, що в першу чергу запорукою здоров'я є правильне харчування. Між тим надзвичайно важливо усвідомити, що їжа — це ключ до міцного добробуту. Харчові продукти володіють дивною цілющою силою. Так, помідори і капуста запобігають утворенню злоякісних пухлин, часник знижує кров'яний тиск, яблука і цибулю допомагають у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями...
Цей список можна продовжувати. Однак необхідно розуміти й інше: не всі продукти харчування містять поживні речовини, вітаміни і мінерали, яких ми потребуємо. Способи вирощування, транспортування, обробки, зберігання та приготування продуктів безпосередньо впливають на якість нашого харчування.


Читайте також:

Мольфари Карпат про цілюще та здорове харчування сучасної людини

В результаті багаторічних досліджень народна медицина Карпат прийшла до висновку, що звільнити наш організм від токсинів і шлаків, які порушують роботу внутрішніх органів, можна, переглянувши свій раціон — заповнивши його натуральними, сезонними і правильно приготованими продуктами, що володіють високою поживною цінністю. У наступних статтях ви дізнаєтеся, як використовувати прості принципи дієтичного харчування для того, щоб очистити організм, змусити травний тракт правильно функціонувати і щоранку заряджатися енергією на весь день. З допомогою цих рекомендацій ви будете відчувати себе щасливіше, здоровіше, молодше і зовні, і в душі.
Ваше здоров'я - фізичне, розумове і емоційне - багато в чому залежить від того, що ви їсте. Більшість з нас живе активним життям і в стрімкому ритмі, тому нам доводиться харчуватися напівфабрикатами, на приготування яких йде небагато часу.
Однак інших переваг продукти швидкого приготування не мають. В них міститься мала кількість поживних речовин — вітамінів і мінералів, які необхідні для підтримки доброго здоров'я, зате є безліч додатків, поєднання яких може завдати шкоди вашому організму.
Багато продовольчих продуктів позбавляються цінних поживних речовин завдяки сучасним методам ведення сільського господарства, а також у процесі обробки і упаковки. Натуральні продукти харчування, вирощені в природних умовах Карпат і правильно приготовані, можуть повернути вам прекрасний зовнішній вигляд, самопочуття і забезпечити стійкий імунітет - навіть протягом нетривалого відпочинку в Карпатах.