Лікування глиною у Карпатах. Цілющі властивості глини. У карпатської глини цілющих властивостей чимало. Серед інших встановили одну дуже важливу. Здатність поглинати хвороби, радіонукліди, токсини.

Ось що написав доктор медицини Хайнс Баттенберг з Франкфурта-на-Майні в книзі «Про лікування захворювань за допомогою землі» (видавництво «Прогрес медицини», 1935): «Основний ефект землі полягає, безсумнівно, у її поглинаючої здатності. Частинки землі настільки дрібні, а тому напруга на їх поверхні настільки велика, що величезну кількість отрути може бути ними поглинуто. Земля може абсорбувати не тільки воду, гази, але й бактерії, продукти розкладання».
А ось що написав професор, доктор Шлагер в «Медичному тижневику» (Мюнхен, 1934): «Нерідко глина виступає як найкращий засіб при лікуванні внутрішніх захворювань. Абсорбуюча дія глини на шлунок та тонкий кишківник має виключно велике значення. Хворі, які відчували себе зараженими отруйними бактеріями, говорять про те, що глина їх повністю звільнила від отрут. Вона поглинає всі види внутрішніх отрут, знешкоджує і виводить всі патогенні мікроби».


Читайте також:

Пелотерапія - більше відома як грязе, глинолікування. Лікування карпатською глиною.
Блакитна глина Карпат. Унікальні лікувальні властивості

Абат Себастьян Кнейпп (Бавария - у 1850 р.) казав: «Це зауваження привело мене до думки лікувати глиною хворих, хворих вовчанкою та раком, і повинен сказати, що ледь я застосував це лікування, мені стало значно легше у всьому з моїми хворими. Глина знімає запалення, притягує до себе болючі та гнійні матерії, поглинає їх і очищає абсцеси та виразки. Глина - це чудові ліки при головних болях, болях у спині, запаленнях, пухлинах (здутті), абсцесах, інтоксикаціях та викривленнях».
Часто від глини, яка використовувалася у глинолікуванні, йде дуже неприємний запах, який вказує на те, що хвороба перейшла в неї. При вживанні всередину ми відзначаємо те ж саме.
У шлунку та тонкому кишківнику глина забирає секреторні отрути у мікробів, нейтралізує та виводить з організму. Здатність землі поглинати отруйні та токсичні речовини доведена також біологічними лабораторними дослідами. Піддослідному щуру було дано мінімальну кількість розчину стрихніну, і він загинув протягом декількох хвилин. Ту ж кількість стрихніну було надано іншому щуру, але в розчин було додано невелику кількість глини. Щур переніс дію отрути без яких-небудь наслідків. Подібні досліди, проведені на інших тваринах та на людях, дали ті ж самі результати. Це, безсумнівно, вказує на те, що глина здатна поглинати хвороби. Вона абсорбує та виводить з організму все погане, наприклад гній, рідини, неприємні запахи, гази, тобто все негативне та шкідливе, тим самим очищуючи та омолоджуючи організм.


Потужна антибактеріальна дія карпатської глини.

Проведіть експеримент: покладіть ложку аптечної або карпатської глини у літр молока - в результаті навіть у спеку молоко не прокисне протягом декількох днів. Отже, ви отримали молоко стерилізоване природним шляхом та наділене великою життєвою силою. Єгиптяни використовували глину для бальзамування, що зайвий раз доводить її досить сильні антибактеріальні властивості. Крім того, глина містить природний радій, який виводить з нашого організму все, що гниє, все, що розкладається, та все те, що веде до клітинної дезорганізації (виникнення пухлин, тощо). Завдяки своїм властивостям карпатська глина є найкращим природним стерилізатором.
На противагу всім хімічним антисептикам, що вбивають не тільки злі мікроби, але і здорові клітини - глина, усуваючи мікроби та їх токсини, створює в організмі імунітет проти нової мікробної інфекції, оновлює клітини та вливає в них нові життєві сили. Карпатська глина завдяки своїм цілющим властивостям зміцнює природні сили організму.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Сонячний магнетизм карпатської глини.

Карпатська глина має врівноважуючий, тонізуючий, та що особливо важливо у нашому сучасному житті антиканцерогенний вплив на живу клітину. Це стосується деяких видів раку, однак у більш загальній формі відноситься до будь якої доброякісної та злоякісної пухлини, так само як й до будь якої виразки. Карпатська глина концентрує в собі не тільки потужні антисептичні властивості, сонячний магнетизм, але й цілющу енергетику карпатських гір, повітря та джерельної води. Її енергетичний вплив перевищує енергетичний вплив багатьох інших елементів, оскільки вона більш концентрована.


Накладення примочки з карпатської глини на хворий орган рівнозначно потужному життєдайному енергетичному дощу,

проникаючому в цей орган, що дає йому сили, життя, здоров'я, нейтралізує все хворе та негативне. Достатньо зробити одну примочку, щоб переконатися в цьому. Карпатська глина містить, по суті, всі мінеральні солі та мікроелементи, яких ми потребуємо, а саме: кремнезем, фосфат, залізо, азот, кальцій, магній, калій і т.п., причому в дуже добре засвоюванні організмом формі. Карпатська глина містить усі необхідні нашому організму мінеральні солі та мікроелементи у найкращих засвоюваних організмом пропорціях та поєднаннях.


Яку глину рекомендується використовувати якщо ви використовуєте глинолікування вдома.

Сама корисна, яка володіє найкращими лікувальними властивостями, це глина, придатна для ліплення. Її ще використовують у виробництві сучасних столових керамічних виробів. Чим вона чистіша, тим сильніший ефект. Карпатська глина буває різних кольорів: червоного, жовтого, зеленого, блакитного, змішаного зелено-блакитного, білого. Цілющими є всі види карпатської глини, але зелена, блакитна, зелено-блакитна є найбільш активними та цілющими.