Карпатська джерельна вода-це цілющий дар природи та потужний потік позитивної життєвої енергетики.
Чи можливо переоцінити значення води для сучасної людини?
Чи зможемо ми колись осягнути всі таємниці, які приховує в собі це звичне всім поєднання двох молекул водню і однієї кисню? Чим більше ми  знаємо про воду, тим більше нам залишається пізнати!
Але навіть те, що відомо вже сьогодні, виходить за рамки загальновідомих понять. Для людини розумної (Homo Sapiens), якими ми всі з вами є (принаймні по теорії Дарвіна) сьогодні є всі підстави по-новому подивитися на нашого "стародавнього лікаря".
При всій своїй унікальності, для більшості людей питна вода залишається предметом вельми буденним та не вимагає особливого підходу при її виборі. Так на запитання: «чи цікавить вас якість води, яку ви п'єте?», люди з гумором відповідають: «Це ж не горілка, щоб цікавитися її якістю!»
Та дарма, вченим давно відома здатність карпатської джерельної води очищати весь організм, стимулюючи його на виконання функцій якісного життєзабезпечення та довголіття на глибокому молекулярному рівні. Цілющі, магічні та інші властивості води відомі здавна, нею з найдавніших часів лікували багато захворювань тіла і душі.


Мольфари Карпат стверджують, що усе наше життя - це процес висихання.

У людини з віком вміст та кількість води в організмі поступово зменшується, це і є природний процес старіння. Чим більше в організмі людини (у відсотковому відношенні) води та чим вона якісніше тим молодшою виглядає людина - не тільки зовні, але й усередині.


Відпочиваючи у Карпатах частіше пийте воду з гірських та мінеральних джерел.

Вчені давно говорять про те, що навіть нетривале вживання природної води з екологічно чистих регіонів здатне істотно очистити і омолодити організм людини.
Здорова і чиста енергетика накопичена в карпатській воді здатна зціляти не тільки фізичні, але і душевні хвороби. Карпатська джерельна вода дарує людині стан емоційної рівноваги, змиває та виводить негативну енергетику, дарує гарний настрій та позитивні почуття.


Мольфари Карпат стверджують, що лікування водою це лікування інформацією,

яка накопичилася в природній джерельній воді за багато мільйонів років. Дивно, але наукові дослідження довели, що навіть чіткі фотографії кристалів живої джерельної води формують величезний зцілюючий вплив на організм сучасної людини. Красива і досконала форма кристала живої джерельної води свідчить про його насиченість позитивною енергетикою та інформацією.
На жаль сьогодні, ми з великим задоволенням розбираємося та вибираємо пиво, міцні спиртні напої або різні коктейлі, ніж звичайну джерельну воду. І «За здоров'я» на святах ми теж чомусь вважаємо за краще пити напої, які не мають до здоров'я ні найменшого відношення! Подумайте, ну, хіба це правильно?


Читайте також:

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Навіть школярам відомо, що людина приблизно на 70% складається з води. Тому навряд чи знайдеться людина, здатна засумніватися в тому, що здоров'я кожного з нас безпосередньо залежить від того, що ми п'ємо. І тільки ми самі вирішуємо, чим наповнити наш келих!   Чи стане тост «За здоров'я» черговою порожньою фразою чи ми все-таки вип'ємо те, що насправді подарує нам хоч крапельку здоров'я та довголіття!
Відпочинок у горах є відображенням багаторічного позитивного досвіду сотень тисяч людей по всьому світу, які зробили свій вибір на користь чистої живої води і природи і вже відчули на своєму здоров'ї та здоров'ї своїх близьких його цілющий вплив.
Сьогодні, коли аптек стало більше, ніж булочних, неможливо не повірити, що саме чиста джерельна вода та природа карпатських гір здатні позбавити нас багатьох недуг, а ще більшій їх кількості вони здатні запобігти!
Вся справа у Вашому виборі! За Ваше здоров'я! Пийте на відпочинку карпатську воду, будьте здорові та живіть довго!