Карпатський астрагал, легендарна трава довголіття та безсмертя.
Астрагал – одна з найдавніших лікарських рослин, історія походження якої овіяна легендами. Ця рослина прославилась в Карпатах завдяки скіфським племенам та карпатським мольфарам, які вважали його елітними ліками проти усіх хвороб та еліксиром безсмертя. Відома з давнини трава безсмертя виліковувала найважчі хвороби і допомагала немічним старим знову сісти в сідло і гордо скакати по степу. Жінкам і простолюдинам пити цілющу травичку суворо заборонялося, навіть під страхом смерті. Сьогодні астрагал можна купити в аптеках, астрагал має дуже широкий спектр дії на людський організм. Корінь і трава астрагала володіють наступними терапевтичними ефектами: імуностимулюючий; кардіотонічний; гепатопротекторний; протидіабетичний; протипухлинний; противірусний; гіпотонічний; заспокійливий; сечогінний; антибактеріальний; судинорозширювальний; кровоспинний; антиоксидантний; антивіковий... Як правильно застосовувати цю чудодійну рослину, щоб витягти з лікування максимальну користь, ми розповімо на сторінках нашого сайту в наступних статтях, підписуйтесь на новини нашого сайту.


Офіційна та народна медицина Карпат використовує астрагал при

діабеті, хворобах серця, печінки, нирок, порушеннях нервової системи…
Трав'яниста рослина сімейства бобових астрагал має особливі цілющі властивості. Вони в першу чергу визначаються унікальністю його хімічного складу, а в другу – гармонійністю співвідношення корисних речовин, що містяться в ньому.

 

Читайте також:
Про неймовірні цілющі властивості цієї червонокнижної трави красномовно говорить той факт, що спеціально для вивчення властивостей астрагалу у таємній організації Третього Рейху "Аненербе"( Ahnenerbe - "Спадщина предків", повна назва - "німецьке товариство з вивчення стародавніх надприродних сил, містики, езотерики") був відкритий проект під екзотичною назвою - “Трава безсмертя”


Карпатський астрагал впливає на організм людини найкращим чином

що у багато разів перевищує користь, яку дає будь-яка окремо взята лікарська речовина, що міститься в цій рослині. Він має наступний хімічний склад:
– велика кількість мікроелементів, серед яких присутні такі необхідні людині як натрій, марганець, фосфор і кальцій;
– досить широкий ряд вітамінних груп;
– цілющі ефірні олійки;
– органічні кислоти;
– стероїди;
– астрагал здатний до виборчого накопичення селену.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатська трава астрагал шерстистоквітковий знайшла своє застосування

не тільки в народній медицині, а і в офіційній, причому в офіційній використовується сьогодні все частіше. Аптечні препарати з астрагала використовуються при безлічі захворювань, серед яких є і таки які досить важко піддаються лікуванню. Можна відзначити такі хвороби, у терапії яких астрагал шерстистоквітковий грає важливу роль:
- хронічна коронарна недостатність (стенокардія), в народі названа “грудною жабою”;
– гіпертонічна хвороба;
– катаракта дихальних шляхів і запалення легенів;
– будь-які захворювання серцево-судинної системи.
Застосування астрагалу рекомендується китайською та тибетською медициною при лікуванні злоякісних новоутворень в різних органах, а також для лікування захворювань селезінки, печінки, нирок, цукрового діабету та і безлічі інших захворювань.


Карпатський астрагал – трава з волохатим стеблом заввишки до 0,4 м.

З одного кореневища росте багато стебел, покритих волохатими листочками. Це найбільший рід, що включає більше 1600 видів. Велика їх частина поширена в північній півкулі, але деякі види проникають по гірським системам в Південну Америку і тропіки Старого Світу, Альпи, Карпати. У народі рослину називають котячим горохом, в природі цю рослину потрібно берегти, вона є вимираючим видом її вже занесли до Червоної книги.
В лікарських цілях переважно використовується верхня частина - трава рослини, дуже рідко використовується корінь. Сировиною астрагала є трава, що складається з листя, з неодеревеневших стебел з квітками довжиною близько 20 см, запах слабкий, своєрідний. Смак солодкуватий. Аптечна сировина повинна бути з вологістю не вище 13 % і містити побурілі й пожовклі стебла і листя не менше 5 %, органічних і мінеральних домішок – не більше 1-2 %.
Карпатський астрагал є одним з кращих профілактичних засобів від пухлин, це вже підтвердила офіційна медицина і багато народних цілителів, з допомогою рослини можна вилікувати такі доброякісні види пухлини, як міому і фіброміому матки, також злоякісні – ракові захворювання стравохідної системи, шийки матки, яєчників, кишечника, грудей і печінки. За допомогою астрагала можна вивести з організму зайву воду, радіоактивні нукліди (ізотопи)…
Мольфари Карпат називають астрагал "травою безсмертя". У стародавні часи настоянку з астрагала пили тільки королі, черні було строго заборонено пити настоянки з астрагала під страхом страти. Вважалося, що той, хто регулярно п'є настої з астрагалу, проживе довге, діяльне, активне життя, застрахує себе від старечого безсилля.
В наступних статтях карпатські рецепти настоянок з астрагалу, які можна повторити в домашніх умовах підписуйтесь на новини нашого сайту.


УВАГА!
БЕЗКОНТРОЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЛІКІВ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!
Не зловживайте будь-якими засобами лікування, у тому числі засобами і рецептами народної медицини.
Незважаючи на простоту і натуральне походження компонентів рецептури народної медицини, вони теж небезпечні у разі безконтрольного вживання, застосування!
Завжди пам'ятайте про необхідність консультацій з профільним лікарем, перед початком і в процесі процедури лікування!