Карпатське бджолине маточне молочко, унікальні цілющі властивості. Поради курортної медицини Карпат.
Перші наукові праці про маточне молочко з'явилися наприкінці XVII ст., а серйозні дослідження почалися півтора століття тому. Було доведено, що цей унікальний продукт багатий амінокислотами, вітамінами, а також унікальними бджолиними біоенергетичними білками. Зараз аптечний препарат “Апілак” на основі маточного молочка застосовується в офіційній медицині як біостимулятор, заспокійливий і ранозагоювальний засіб. Сьогодні маточне молочко переробляють в таблетки, мазі, гранули, на Заході вводять до складу найдорожчих омолоджуючих препаратів.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатське бджолине маточне молочко – це секрет верхньощелепних і глоткових залоз робочих бджіл.

Висока функціональна активність цих залоз властива бджолам-годувальницям у віці 4-14 днів, які рясно поїдають білкові корми. Починаючи з 15–денного віку, видільні функції поступово згасають. Маточним молочком бджоли протягом 5 днів годують личинок, з яких розвиваються матки, протягом 3 днів – майбутніх личинок робочих бджіл і трутнів.  
На сьогоднішній момент маточне молочко-один з найдорожчих і найцінніших продуктів карпатського бджільництва. Карпатське бджолине маточне молочко це найпотужніший у світі природний біостимулятор. Про біологічної значущості маточного молочка говорять такі факти: за шість днів личинка матки, отримуючи маточне молочко, збільшується в 3 000 разів. В період інтенсивної кладки яєць матка, отримуючи маточне молочко, відкладає щодня понад 2 000 яєць, що у 2-3 рази перевищує її власну вагу.
У хімічному відношенні маточне молочко є дуже складним, ще не до кінця вивченим продуктом, що містить понад 110 різних сполук і зольних елементів. Воно містить білкові речовини, вуглеводи, жир і мінеральні речовини. До складу маточного молочка входять вітаміни В1, В2, В3, В5, В6, В12, С, РР, Н, Е, гормони, фактори росту і ряд інших біологічно активних речовин.


Читайте також:

Чарівний мед Карпат, карпатське маточне молочко

Цілющий карпатський прополіс-еліксир життя

Склад і лікувальні властивості карпатського прополісу

Цілющі рецепти з карпатського прополісу

Ягоди годжі – тібетське чудо. Надприродні цілющі властивості

Карпатський мед - солодкий шлях до здоров'я та довголіття

Способи застосування карпатського прополісу

Справжній карпатський мед - чи фальсифікат?

Медовий масаж в Карпатах. Унікальні лікувальні властивості


У його білкові фракції виявлено 22 амінокислоти.
Мінеральні речовини карпатського маточного молочка включають цілий спектр макро–і мікроелементів: калій, натрій, кальцій, магній, залізо, марганець, мідь, нікель, кобальт, кремній, хром, золото, ртуть, вісмут, цинк, срібло, миш'як.
Маточне молочко не тільки високопоживний, але і біологічно активний природний продукт. Його складові речовини диференціюють розвиток жіночих особин сім'ї.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

 

В залежності від кількості і якості молочка з генетично однорідних личинок розвивається матка або робоча бджола!


Лікування карпатським маточним молочком.

Клінічні випробування маточного молочка показали, що при правильному дозуванні воно чинить на організм загальнозміцнюючу дію, стимулює обмін речовин, підвищує апетит, посилює опірність організму інфекції. Позитивний вплив молочко дає на роботу нервової й серцево–судинної систем, регулює обмін ліпідів і діяльність залоз внутрішньої секреції, нормалізує кров'яний тиск.
Карпатське маточне молочко використовують в якості профілактичного й лікувального засобу при виснаженні, зниженні потенціалу чоловічої сили, одряхленні і віковому зниженні фізіологічних функцій в осіб похилого та старечого віку. Маточне молочко і його розчини в концентрації від 1:10 до 1:1000 надають бактерицидну дію на віруси грипу, деяких грибків, цвілі і найпростіших, стрептококи, стафілококи, кишкову і туберкульозну палички.
Застосування карпатського маточного молочка показано при хронічній ішемічній хворобі серця та після перенесеного інфаркту міокарда, атеросклерозі, діабеті, патології щитоподібної залози, панкреатиті, запаленні жовчного міхура. Хороший ефект дає при хронічному пієлонефриті, захворюванні передміхурової залози та сечівника, є відомості про успішне лікування психічної депресії, атонії кишечнику, багатьох шкірних захворюваннь.
Карпатське маточне молочко – цінний профілактичний і лікувальний засіб, який вже багато десятиліть користується підвищеною увагою й широко застосовується у лікуванні безлічі небезпечних захворювань людини.