Мольфари Карпат про запахи та їх могутню владу.
В бурхливому потоці життя ми не помічаємо, як ми дихаємо.
Ми дивимося, слухаємо, їмо смакуючи, відчуваємо дотик, і від цього нас переповнюють емоції. Ми добрі, ми злі, ми любимо та ненавидимо, захоплюємося і зневажаємо, хочемо довіряти іншим, але боїмося відкритися, сміємося і плачемо, тужимо та радіємо. Наша душа переливається різнокольоровими емоціями та почуттями. Але що ж служить причиною цьому?
Чому, гуляючи наприклад по парку, ми доходимо до чергового перехрестя і повертаємо наліво, а не направо, вибираючи одну з двох тропок? Чому, коли ми бажаємо підбадьоритися і прокинутися, нас вабить аромат кави, а не жасмину, наприклад? Чому деякі люди, зовні абсолютно пересічні, завжди знаходяться в оточенні великої кількості шанувальників? Чому ми закохуємося в людину, яка абсолютно не відповідає нашим раціональним вимогам, і більше не можемо жити без неї? Чому наші емоції протягом декількох хвилин можуть переходити зі спокою в радість, з радості в тугу, з туги в печаль, зацікавленості в байдужість?


Читайте також:

Мольфари Карпат про світ запахів. Довідник ароматів.

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу.

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір.

Як багато "чому"?
Давайте поглянемо на нашу поведінку та навколишній світ з іншого боку - крізь призму його величності Запаху. Сучасні дослідження на Заході довели, що запахи в нашому житті відіграють не просто велику, а часто вирішальну роль. За допомогою запахів можна не лише лікувати людей, а й маніпулювати ними.
Усі ми живемо у світі який оточує нас та вабить своїми загадками.
Уявити життя на нашій планеті ще вчора, в XIX столітті - якою була мода, архітектура, кулінарія, парфумерія, складно, але зробити це все ж можна. Уявити, що буде завтра, наприклад в XXII столітті, коли в наших будинках будуть жити наші правнуки, та будуть показувати нашим праправнукам парфумерні запахи нашої епохи - дух нашого часу, аромат нашого життя.
Це і є дух часу - це і є аромат епохи!
Кожна історична епоха пахла по-своєму, і кожна наступна епоха змінювала аромат попередньої, змінювався й дух часу. У гонитві за технологіями ми багато втратили. Наші предки володіли знаннями, які давали їм владу над внутрішнім світом людини.
Популярна психологія стверджує, що -
основним інструментом у зміні та підпорядкування собі духовної сфери будь-якої людини є - її емоції. Саме ця - ніжна, невловима, барвиста веселка переживань є ключем до секретного замочка влади над будь-якою людиною, і саме запахи відіграють у цьому чи не найбільшу роль.

Стародавні мольфари Карпат знали, що основним органом, який впливає на виникнення яскравих емоцій, бажань, є запахи та ніс - тому його потрібно пестити ароматами. Дивно, але і сьогодні, наш ніс відіграє величезну роль у побудові суспільних законів домінування та підпорядкування, в розпалюванні сексуального бажання та у виборі об'єкта любові.
У наступних статтях ми розповімо про світ запахів сучасної людини, про вплив запахів на життя і здоров'я людини. Також про процедури лікування карпатською ароматерапією. Рецепти натуральних сумішей для лікування душі та тіла які доступні для відтворення в домашніх умовах - в наших наступних статтях - підписуйтесь на новини нашого сайту в соцмережах.