Шунгіт-натуральний цілющий камінь. Склад, цілющі властивості. Рекомендації курортної медицини Карпат.
Шунгіт – унікальний природний матеріал. Він незвичайний за походженням, структурі що входять до його складу вуглецю та структурі самих порід. Перелік захворювань, для профілактики й лікування яких показаний шунгіт, величезний: анемія, алергії різних видів, бронхіальна астма, гастрит, диспепсія, захворювання нирок, захворювання печінки, діабет, жовчнокам'яна хвороба, хвороби жовчного міхура, ослаблений імунітет, хвороби підшлункової залози, простудні захворювання, серцево-судинні захворювання, холецистит, синдром хронічної втоми...
Позитивні відгуки про властивості шунгітової води були отримані з багатьох медичних закладів Європи. Причому воду там вживали не тільки внутрішньо. Виявилося, що шунгітові ванни й обливання шунгітовою водою цілюще позначаються на стані шкіри й волосся людини.  

 

Читайте также:

Кремнієва вода Карпат. Численні цілющі властивості

Шунгитовая вода Карпат. Численні лікувальні властивості

Мольфари про срібну воду Карпат

Показання та методи лікування срібною водою Карпат
Практика лікування безлічі захворювань срібною водою Карпат

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

 


Шунгіт. Унікальний засіб проти артриту, гастриту, алергії, псоріазу, діабету.

Мінерологи всього світу не можуть прийти до єдиної думки щодо утворення каменю, але сходяться в одному, що це дуже тривалий процес формування мінералу, вік якого не менше двох мільярдів років. Цей вік обчислюється з моменту появи й зародження всього живого на Землі. Перші відомості про цілющі властивості шунгіту зафіксовані в історичних джерелах, що датуються XVI століттям.


Склад шунгиту.

Камінь шунгіт займає проміжне положення між древнім антрацитом й мінералами. Виходить, що він як кристалічна структура несе в собі багато інформації, в тому числі лікувальної. Кристали і мінерали-це прекрасні провідники інформації й використовувалися дуже широко всіма високорозвиненими цивілізаціями нашої планети.


Шунгіт має також й органічне походження.

Туди входять залишки планктону, живих організмів, різних органічних речовин, частинок ґрунту і мінеральних речовин. Це те, що робить ґрунт родючим і насиченим необхідними речовинами для росту рослин. По виду шунгіт буває коричневого, сірого й чорного кольорів.


Шунгіт – унікальний природний матеріал.

Він незвичайний за походженням, структурі вуглецю і структурі самих порід які входять до його складу. Шунгітовий вуглець - це скам'яніла найдавніша нафта, або аморфний, не кристалізований, фулереноподібний (тобто що містить певні регулярні структури) вуглець, його вміст в породі близько 30%, а 70 % складають силікатні мінерали, кварц, слюда.


Шунгіт містить:

– оксиди заліза, калію, кремнію, алюмінію, марганцю, натрію, фосфору, магнію, кремнію, натрію, титану; шунгіт також містить - барій, кобальт, ванадій; стронцій, цинк, хром.


Лікувальні властивості шунгіту:

Корисні й лікувальні властивості шунгіту широко відомі. Це прекрасний "адсорбент". Слово адсорбент означає високу здатність вбирати в себе шкідливі й токсичні речовини, тому шунгіт володіє численними очисними та лікувальними властивостями.


Курортна медицина Карпат рекомендує перелік захворювань, для профілактики й лікування яких показана шунгітова вода:

– анемія,
– алергії різних видів,
– бронхіальна астма,
– гастрит,
– диспепсія,
– захворювання нирок,
– захворювання печінки,
– діабет,
– жовчнокам'яна хвороба,
– хвороби жовчного міхура,
– ослаблений імунітет,
– хвороби підшлункової залози,
– простудні захворювання,
– серцево-судинні захворювання,
– холецистит,
– синдром хронічної втоми.
Вода, настояна на шунгіті, стає не просто чистою питною водою, а ще й молекулярно-колоїдним розчином гідратованих фулеренів, які належать до нового покоління лікарських та профілактичних засобів з багатоплановою дією на організм. Вода після шунгітових фільтрів попереджає інфекційні захворювання й гепатити. Основні цілющі властивості шунгітової води зберігаються навіть після кип'ятіння. Хоча не кип'ячена вода смачніша і приємніша на смак.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Протипоказання! 
Попри таку кількість цілющих властивостей шунгиту, шунгітова вода все ж має деякі протипоказання. Прийом лікувальної води стимулює та активізує в організмі майже усі процеси, тому не рекомендується пити шунгітові води людям з різними новоутвореннями, якщо є схильність до тромбозів, а також при загостренні хронічних та серцево-судинних захворюваннях.