Природні і рукотворні перлини. Чудеса Європи та світу. Красиві і загадкові місця.
Місця які слід відвідати українському туристу. Вся наша Земля, її моря й океани, пустелі й джунглі, озера, гори, водоспади - вся строката природна мозаїка, з якої складається вічно юне лице Геї, гідна називатися одним величезним Дивом Природи!
Безліч наймальовничіших або вражаючих своєю незвичністю природних об'єктів, описаних нами в розділі “В Україні, Європі, світі”, - просто перелік яскравих штрихів, які так чи інакше виділяються на створеній за мільйони років геніальною природою картині, яку ми звично позначаємо простою назвою - Земля.
Планета Земля. У цьому короткому, але ємкому словосполученні - все розмаїття життя, всі явища й об'єкти, що радують наше око або змушують захоплено та ошелешено ахнути, все, гідне подиву і захоплення.



Читайте також:

Тоскана. Тосканський архіпелаг і блакитна лагуна Наполеона Бонапарта

Амстердам. Голландія. Казкова країна тюльпанів

Бока Которська. Чорногорія. Тепла казка Адріатики

Португалія. Палац Регалейра і колодязь посвячення масонів

Казково красива Долина водоспадів Лаутербруннен у Альпах


Розповідаючи про чарівні куточки різних частин світу та морських просторів, ми хочемо тільки пробудити у вашій душі, дорогі читачі, властиве всім нам почуття преклоніння перед нескінченною різноманітністю і незрівнянною красою тієї маленької частинки Всесвіту, тієї прекрасної блакитної планети, на якій нам пощастило народитися і жити.
Якщо наші публікації спонукають вас відкласти повсякденні турботи і відправитись в дорогу, щоб своїми очима побачити знамениті гори й вулкани, легендарні річки й водоспади, таємничі печери й підводні коралові скелі або блискучі під сонцем льодовики й полярні острови - значить ми досягли своєї мети: в нашому світі стало більше людей, яким небайдужі навколишні земні простори і океанські глибини, яким дорога наша дивовижна і прекрасна, тендітна і ніжна, велична і грізна, нескінченно вражаюча нас планета.


Iseltwald, Швейцарія. Iseltwald знаходиться на південному березі Бриенцского (Brienzersee) озера у швейцарських Альпах. Основною і єдиною пам'яткою (крім навколишньої природи) є замок, який більше схожий на палац.

 


Невелике польське село Шимбарк (Szymbark), що в 40 км від Гданська (Gdańsk), й тут теж є на що подивитися. Виявилося, що Шимбарк - місце досить відоме в Європі, що приваблює безліч туристів з усього світу. І причина тому-дивовижна будова-не що інше, як перевернутий догори ногами будинок.


З давніх часів людство створювало фантастичні споруди, які були так прекрасні і володіли такими унікальними конструкціями, що їх стали називати чудесами. Зараз чудесами світу прийнято вважати не тільки дивовижні творіння рук людських, але і рідкості, створені природою. Інтерес до рукотворних чудес виник в античну епоху, коли в моду увійшло складання різноманітних списків всього «самого-самого», для прославлення великих особистостей й людських досягнень. Так, в одному з давніх навчальних посібників згадуються обов'язкові для заучування імена законодавців, художників, винахідників, найбільші острови, гори й річки та інші чудеса світу. Класичними стародавніми чудесами зазвичай вважаються ті, що описує у IV ст. до н. е. Філон Олександрійський у своїй праці «Сім чудес світу». У Європі вони стали популярні після видання книги Фішера фон Ерлаха "Начерки з історії архітектури". Останнім часом список чудес розширився й змінився, найвидатніші споруди, тисячоліттями викликають захоплення людей, на жаль - не вічні. Зате вчені знаходять втрачені чудасії, а нові технології являють світу неймовірні, нові сучасні конструкції, і відкривають нові, досі невідомі чудеса природи.