Цілющі властивості природних джерел Карпат.
Гірські карпатські джерела завжди були запорукою сили, здоров'я та довголіття. В останні десятиліття наука сягнула небачених висот у пізнанні світу, природи й законів, які нею керують. Проте, з кожним новим відкриттям учені щоразу впевнюються в тому, як багато ми ще не знаємо! Наприклад, донедавна вважалося, що простіше й зрозуміліше, ніж вода, нічого у світі не існує.
Але, як свідчать результати останніх наукових досліджень, усе навпаки. Саме ця звична речовина, яка супроводжує кожен день нашого життя, є однією з найнерозгаданіших таємниць на Землі. Тому не дивно, що із десяти останніх найважливіших відкриттів людства чотири стосуються саме води. Наприклад, виявилося, що вода, наче комп'ютер, може записувати й запам'ятовувати будь-яку інформацію - як позитивну, так і негативну. Красива музика і добре слово, приємний пейзаж залишаються у пам'яті води й передають тому, хто її п'є, добрий настрій.
І навпаки, якщо воду "ображати" злим словом, це може завдати людині шкоди. Адже вплив води на людину вимірюється далеко не тільки необхідністю втамовувати спрагу.
В Карпатах, люди з давніх-давен поселялись біля води, наділяли її чудодійними властивостями, вклонялись їй, вірили у її надприродну силу.
На картинах карпатських художників в давнину, завжди зображали з висоти польоту птаха селище, навколо якого тече звивиста спокійна і повноводна річка. Достеменно відомо, що своїм народженням та існуванням людина завдячує воді, залишаючись залежною від неї протягом усього життя.
Чому? А тому, що вода міститься у кожній нашій клітині.
Так, організм дорослої людини складається з води на 55-60%, дитини - на 75%, а в малюків цей відсоток ще більший. Виявляється, що з віком людина втрачає воду і в цьому - одна з причин старіння. А достатня кількість якісної, природної води - запорука здоров'я і довголіття.


 

Читайте також:

Показання та методи лікування срібною водою Карпат
Медичні показання до застосування мінеральних вод Східниці, Трускавця
Основні напрямки лікування мінеральними водами, смт. Східниця
Мінеральні води Карпат. Лікування в Карпатах

Карта розташування мінеральних джерел в смт. Східниця

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Практика лікування безлічі захворювань срібною водою Карпат

Цілющі джерела курортів Східниця, Трускавець