Мольфари Карпат про енергетичні властивості подарунка.
Що найрадісніше напередодні зимових свят? Звичайно, подарунки! А найнеприємніше? Також - подарунки…
Отримувати подарунки, звичайно, приємно: навіть мила дрібничка доставить хоча б хвилинку задоволення. Але за зимові свята кожен з нас волею-неволею стає щасливим володарем гори дрібничок: різнокольорові плюшеві та пластмасові іграшки, символізують покровителя року що настає, десятки декоративних ялинкових гілочок, свічок, листівок, кульок захаращують усі полиці, перетворюючи офіс чи квартиру на подобу намету, який торгує китайським крамом... А потік охочих обдарувати черговим шедевром не вичерпується!
Та й самі ми тільки й робимо, що вручаємо презенти: іграшки, кульки і гілочки…
Річ у тім що роздаровуючи та приймаючи подарунки, ми роздаровуємо та отримуємо енергію. Віддаємо крихітні частинки себе та отримуємо кванти чужих доль… А це вже достатньо серйозно!
Перекази карпатської старовини глибокої.
Власне, сама історія християнства починається з подарунка: побачивши в небі зірку, яка ознаменувала народження Христа, волхви вирушили в дорогу, щоб поклонитися Немовляті та покласти біля Його ніг дари: золото, ладан і смирну. Кожен дар мав глибокий символічний сенс. Золото, царський метал, означало, що волхви поклоняються Ісусу як істинному цареві; ладан, неодмінний атрибут молитви, символізував божественну природу Христа; а смирна, якою змащувалось тіло небіжчика перед похованням, нагадувала про смертну долю Боголюдини…
Так Біблійна історія вчить нас здійснювати один з найважливіших актів спілкування між людьми: вибирати та підносити дари .
Ідея дарів лежить в основі нашої цивілізації. У незапам'ятні часи людина відчула потребу зробити щось іншій людині просто так – не в обмін, не в сплату, а від душі. Вперше відчувши, до речі, і те, що у неї є душа – невловима субстанція, відблиск вищого початку... І неважливо, що той наш предок подарував: шматок м'яса, жмут шкури мамонта або їстівний корінець, тим самим він віддав щось, що могло допомогти йому самому вижити – віддав частину себе…
А ось новорічні подарунки з'явилися в Стародавньому Римі: знатні громадяни завели звичай обдаровувати один одного в перший день Нового року: підносилися обгорнені в золотий папір фрукти, найчастіше фініки та мідні монети. Пізніше, звичайно, справа дійшла до коштовностей та замків, але тут були замішані або почуття (якщо щедрий дар підносився прекрасній дівчині), або політика (не залишиш же імператора без презенту!).
Традиція прижилася: досі новорічним подарунком у Європі залишаються позолочені горішки, а на ялинку (особливо для дітей) вішають обгорнені золотим папером яблука (саме вони стали прообразом ялинкових куль).
Читайте також:
Мольфари Карпат про живу та мертву їжу
Мольфари Карпат пояснюють, що разом з подарунком ми ділимося своєю або отримуємо чужу енергетику.
Обдаровуючи людину, нехай навіть новорічною листівкою, ми встановлюємо з ним особливий зв'язок: віддаємо крихітну частинку себе, вручаємо їй нить, що веде прямо до нас: нашої долі, нашої душі. Оскільки, саме так: будь-який предмет, який ви тримали в руках, відкриває щілину в ваш енергетичний світ.
Мольфари Карпат діляться висновком:
намагайтеся нічого не дарувати людям, які вам неприємні, особливо якщо ви підозрюєте, що вони хочуть заподіяти вам зло. Не вкладайте в руки ворога ключі від вашої фортеці!
Карпатська практика. Подарунки - техніка безпеки
А що робити, якщо людина не вселяє вам симпатії, а презентувати щось все ж потрібно? Перш ніж вручати презент, трохи треба поворожити: поставте або покладіть річ перед собою, оточіть себе захисним коконом, потім таким же коконом огорніть подарунок, відсікаючи його від себе. Вручаючи, подумки скажіть три рази: «Від мене не убуде, тобі не прибуде. Амінь»
Приймати що б то не було від людей, що вселяють вам підозру, також слід з обережністю, якщо немає можливості взагалі уникнути цього. До речі, історія зберегла чимало легенд про дари від недоброзичливців – такі подарунки вели прямо до загибелі. За прикладами далеко ходити не треба: згадайте троянського коня. Отримуючи такий подарунок, неодмінно подумки скажіть: "і тобі того бажаю". У цьому випадку все погане відіб'ється, а добре – примножиться. Подібні презенти краще в себе не зберігати: позбавляйтеся від них при першій же можливості. Щось не надто цінне найрозумніше викинути на перехресті, якщо ж річ дорога – віднесіть її до церкви під час служби вона очиститься), потім продайте або віддайте.
Мольфари Карпат про бажані подарунки або “від серця до серця”:
Ну, а тепер про приємне, про те, як і що дарувати на зимові свята близьким, коханим та хорошим, симпатичним людям. Тим, кому воістину хочеться віддати частинку себе.
Перш ніж відправлятися по магазинах, подумайте, що ви хочете подарувати тій чи іншій людині. І важливо не тільки, чого він потребує, чому зрадіє (це само собою!). Важливо зрозуміти, що саме має до нього прийти від вас. Яку роль ви граєте в його житті, яке почуття, зв'язують вас? Ось це все і повинен втілити в собі подарунок.
Так, даруючи коханій жінці духи, чоловік усвідомлює, що оточує свою обраницю хмарою аромату, який зробить її ще прекраснішою, ще бажанішою – й при цьому стане для неї енергетичним захистом, що відбиває стріли недоброзичливців. Якщо ми даруємо дитині книгу, ми даруємо мудрого порадника і веселого оповідача, який допоможе їй жити правильно і цікаво, збагатить її внутрішній світ…
Якщо ваше завдання - не тільки доставити радість, але й наповнити подарунок містичним змістом, врахуйте нюанси, засновані на стародавньому досвіді карпатських магів.
Вибираючи подарунок коханій (коханому), віддайте перевагу парфумам, золоту, сріблу, кришталю, або як мінімум чомусь блискучому. Вручаючи, скажіть про себе: «Люби мене більше, ніж сам(а) себе».
Презент для бізнес-партнера повинен бути упакований в червоний папір: тоді ваші спільні грошові справи підуть в гору. Супроводжуйте подарунок приповідкою: «Що тобі даю собі бажаю», вимовляти її, звичайно, слід про себе. Вручаючи подарунок другу, слід проговорити: "для примноження щастя, примноження радості».
Ще один важливий момент. Перш ніж подарувати, річ слід окропити святою водою, змиваючи усі чужі енергії, потім нашептати над ним: «Дари на дари, вітри на вітри» (наголос на останньому складі), та обсипати щіпкою цукру або маку – так ви ініціюєте свої добрі побажання та перетворюєте подарунок на талісман. Нехай не дуже сильний, але все ж, …
Іноді ми, не придумавши нічого кращого, просто даруємо гроші в конверті або подарунковий сертифікат. Таке теж допустимо, особливо якщо ви не дуже зацікавлені в створенні або зміцненні енергетичного зв'язку з людиною. У цьому випадку, віддаючи конверт, скажіть подумки: "тобі додасться, мені не зменшиться».
Карпатська енергетична практика. Поради карпатських мольфарів людям що дарують :
У кожному, місяці року є дні, особливо підходящі для придбання подарунків. Що стосується Новорічних подарунків, подарунків на Миколая, Різдвяних подарунків, мольфари Карпат радять наступні дні та години для придбання:
• 1 грудня 7:08 - 1 грудня 11:52.
• 3 грудня 13:16 - 3 грудня 22:44.
• 5 грудня 14:23 - 6 грудня 7:31.
• 7 грудня 17:05 - 8 грудня 13:15.
• 10 грудня 4:06 - 10 грудня 15:41.
• 12 грудня 7:04 - 12 грудня 15:41.
• 14 грудня 8:57 - 14 грудня 15:08.
• 16 грудня, 0:37 - 16 грудня 16:15.
• 18 грудня 19:55 - 18 грудня 20:52.
• 21 грудня 4:56 - 21 грудня 5:39.
• 22 грудня 22:31 - 23 грудня 17:32.
• 25 грудня 10:22 - 26 грудня 6:19.
• 28 грудня 4:45 - 28 грудня 18:12.
• 30 грудня 11:07 - 31 грудня 4:29.
Мольфари Карпат також рекомендують:
• Приймати подарунки слід лівою рукою, вручати – правою. Це стосується як правшів, так і шульг: як би не працювали півкулі мозку, права рука з точки зору езотерики, магії та енергетики – віддає, а ліва – отримує. Порушуючи це правило, людина вносить сум'яття в рух енергетичних потоків: блокує енергію тяжіння, прийняття, створює собі бар'єри.
• Якщо подарунок вам не підійшов і ви вирішили його віддати або передарувати, робіть це не раніше, ніж через три місяці, віддавайте річ двома руками.
• Купивши подарунки, не складайте їх усі в один пакет: розкладіть окремо, щоб енергії ваших побажань не змішувалися.
• Отримані подарунки теж зберігайте окремо, щоб встановити і зміцнити зв'язок з кожним з тих, або тільки з тим хто вам дуже дорогий.