Граф Дракула. Легендарне кільце в ланцюжку стародавньої карпатської магії.
Трансільванія - маленька, майже непомітна частинка земної кулі, що причаїлася між карпатських гір на півдні Румунії. І, можливо, вона і досі перебувала б у забуті, якщо б не один її представник, який своєю жорстокістю і пристрастю до чужого болю прославив рідні краї на весь світ і на всі часи. Мова йде про графа Влада Драгана-Цепеша Четвертого, відомого під ім'ям Дракула. Згідно з історією, в середньовічні часи рідкісній країні щастило з правителем, не схильним до садизму.
Царі і господарі Карпат боролися за свою незалежність, за свою безпеку, за свій авторитет мечем, хитрістю і силою. Плодилися і множилися жорстокі ритуали в перманентній боязні за себе. Річарду III  марилась небезпека в кожній рідній особі, і він старанно знищував власний рід. Середньовічну Францію захльостували хвилі крові - там страчували і катували, спалювали на вогнищах інквізиції. Такі були горезвісні Історичні або метаісторичні умови середньовіччя.
Що ж відрізняло карпатського графа Влада Цепеша Четвертого, і чому він уславився жорстокістю і кровожерливістю на тлі і без того залитого кров'ю XV століття?  Чому саме Влада, а не Річарда і не Жиля де Ре, якій відточував садистські нахили на дітях, не коронували ім'ям ватажка вампірів-страшних, потойбічних, огидно-смертоносних і безпринципних в розумінні християнського середньовіччя?


Читайте також:

Містичний замок Бран. Південні Карпати. Трансільванія. Володіння графа Дракули.

Замок Бран – родовий маєток графа Влада Цепеша (Дракула) у трансільванських Карпатах

Таємниці карпатських мольфарів

Мольфари Карпат. Нащадки древніх інків

Можливо, причина полягає в тому, що Дракула – був єдиним з європейських правителів, перебуваючи на кордоні хрестових походів, перебуваючи поміж багатьох протиборчих релігійних таборів, відмовився від сповідання законів як Христа, Єретиків, так і язичників.
Батьківщина Дракули в Карпатах перетворилася на поле майже безперервних битв. І сподіваючись на підтримку високородних європейських родичів, ну і, звичайно, з банального політичного підлабузництва Дракула спочатку все ж прийняв католицтво. Але його надії не виправдалися. Середньовіччям правил принцип сили, і великих успіхів домагався той, хто підкорявся йому. Так ось Дракула історично помітний на залитій кров'ю сцені європейської політики зовсім не своєю жорстокістю чи підступністю, а тим, що дозволив собі зраду, а саме - персонально відмовившись від Папи Римського і від християнства взагалі.
Таким чином, Влад позбавив себе найменшого шансу на розуміння з боку яких би то ні було коронованих престольних осіб, залежних від своїх ідейно - релігійних господарів. Більш того, жорстокість, яка прощалася французьким, англійським, угорським християнам, не могла бути прощена ренегату. І прізвисько - Дракул, отримане батьком карпатського графа через входження в Орден Дракона, негайно змінило семантику і набуло сенс свого омоніма, що означає - Диявол. Дракул - Диявол, Дракула - син Диявола, що йде стежкою Диявола. Ось як помстилася церква навіть не за зраду християнських ідей - любові та прощення, не за жорстокість, так необхідне в ті часи для самооборони, а за відмову від панівної в ті часи - релігії. Середньовічна церква назвала його Дияволом і нагородила славою ворога всього людства, бо повернувся він до своєї рідної традиції і припав до самого кореня віри - язичництва і слов'янської магії.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Після численних ідейно-політичних пертурбацій, переосмислення та пошуку руки що підтримує, Влад Драган-Тепеш-Дракула став аж ніяк не вампіром, який набиває своє черево кров'яними тільцями, а – карпатським чорним магом. До речі, знаменитий скарб Дракули, що складається з декількох бочок золота, переведений в грошовий еквівалент тих років, був не такий вже і дорогий.
Справжня цінність золота у XV ст. обчислювалася його магічними властивостями. Саме велика кількість цього благородного металу була необхідна для виклику і матеріалізації демонічних сил. Про це в ті часи середньовічної магії знали усі. А Влад Дракула мав нахабство або сміливість в самому центрі християнського світу відмовитися від послуху ідей Християнства.
Історія карпатської Трансільванії має поганого або хорошого, але все-таки вагомого героя - Дракулу. Значення його персони оцінюється насамперед великим внеском у збереження і розвиток магічних знань стародавніх народів Карпат. А сучасному туристу Карпат надається можливість познайомитися з таким історичним феноменом, як трансільванська магія, яка є гілкою слов'янської традиції, а також з нащадками роду Дракули, які сьогодні живуть в прикордонних з Трансільванією українських Карпатах. Ці люди не тільки несуть ген Чорного графа Карпат, вони також володіють багажем й  розумінням тих знань, які дбайливо і трепетно охороняють представники таємних орденів і чаклуни, цілителі - мольфари Карпат, які і сьогодні живуть в Карпатських горах.