Правильне харчування - потужне джерело чоловічої сили.
В ідеалі, звичайно ж, всім не завадило б відправитися жити на карпатські або альпійські луки, вдихати там цілюще гірське повітря, їсти тільки натуральні продукти та медитувати про вічне на сіні. Але не для всіх, звичайно, таке можливо, а ось частіше відпочивати в Карпатах може кожен. Що ж таке треба їсти та пити, щоб життя здавалася яскравим, всього хотілося і, головне, моглося?! Щоб як чоловіки так і жінки завжди були повними життєвих сил, прагнули любити й випромінювали здоров'я? На що звернути увагу при складанні чоловічого харчового раціону.
Всім відомо, що їжа виконує найрізноманітніші функції: вона може тішити зір і нюх, бути єдиною радістю для ненажер, покаранням для примхливих їдців і навіть ліками! Адже за допомогою правильно підібраної їжі можна вирішити багато проблем зі здоров'ям.
Як харчуватися, щоб бути завжди молодим, сексуально активним та привабливим. Як нестача вітамінів робить з молодих людей старих, які продукти слід їсти чоловікам, а які жінкам, що таке афродизіаки і які спеції пробудять в вас фонтан бажань. Про усі ці деталі правильного харчування для здоров'я, сили та довголіття - в цій та наступних наших статтях.


Читайте також:

Карпатська еротична кухня. Поради карпатських мольфарів

Карпатська програма харчування для здоров'я серця і судин

Мольфари Карпат про цілюще та здорове харчування сучасної людини

Бобові - основний продукт харчування карпатських довгожителів

Корисні властивості кефіру, склад, лікувальні властивості

Всі люди знають, що на голодний шлунок любов'ю займатися не хочеться. Однак і на ситий шлунок цим теж займатися не хочеться, а хочеться лягти, сховатися ковдрою і поспати. Так що ж робити? А треба просто дізнатися, які продукти потрібно вживати і для яких цілей. І тоді харчування стане нашим помічником у справі отримання задоволення і здоров'я.
Зараз багато де розповідають про правильну їжу, але в основному ці розповіді пов'язані зі схудненням, оскільки зайва вага стала бичем сучасної цивілізації. Ця проблема актуальна як для чоловіків, так і для жінок. Однак проблема в тому, що обмеження в їжі можуть негативно позначитися на потенції, особливо це стосується чоловіків. Їм потрібно збалансоване та калорійне харчування, щоб залишатися справжніми чоловіками. Жінкам подібне харчування потрібно трошки для інших цілей, природа розпорядилася так, що у жінок таке харчування не впливає на отримання задоволення, а скоріше на здатність зачати і виносити дитину, а це трохи інший аспект проблеми.
«Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» говорить народна мудрість. Може жінки відчують себе злегка скривдженими від такого прислів'я, але це фізіологія, так влаштований чоловічий організм - для нього харчування дуже важливий фактор.


Що корисно і що не корисно для мачо.

Коли говорять про корисне або шкідливе харчування для перемог на любовному фронті і отримання задоволення, то зазвичай мають на увазі чоловіків. Жінці ж так напружуватися не треба. Так, вона може не отримати задоволення від сексу, але в більшості випадків це буде мати психологічні причини. А ось організм чоловіка без повноцінного харчування деякі чоловічі функції може і не вимкнути. Отже. Що ж потрібно організму чоловіка, щоб справно функціонувати в день і в ночі?

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Білки, жири та вуглеводи.

Саме білки відповідають за виробництво ферментів, які стимулюють ендокринні залози. Щоб харчування було дійсно корисним для чоловіків, краще комбінувати тваринні білки з рослинними: м'ясо з горіхами або рибу з сиром, гриби зі сметаною. Однак не рекомендується переїдати м'яса, всі знають відчуття тяжкості в шлунку, при якому вже не до сексу.
Карпатські дієтологи кажуть, що для чоловіків в день потрібно 50 гр. чистого протеїну, а для жінок 40 гр. Ми ж зазвичай вживаємо 150 гр. та більше. Крім навантаження на шлунок і кишківник це створює навантаження на нирки і з часом може призвести до захворювань сечостатевої системи.
Жири забезпечують необхідні для сексу та оргазму довготривалі запаси енергії. Коли запасів енергії недостатньо, організм відключає сексуальність, оскільки вона не потрібна для подальшого виживання. Також жири необхідні для повноцінного засвоєння вітамінів А та Е які у свою чергу необхідні для виробництва статевих гормонів. Але наділяють сексуальною активністю не всі жири.


Курортна медицина Карпат рекомендує продукти:

що забезпечують організм ліноленовою кислотою, а також знижують рівень шкідливої частини холестерину. Це горіхи, кукурудза, морська, річкова риба, оливки, а також нерафіновані олії (соняшникова, соєва, оливкова, кукурудзяна).
Тваринні жири потрібні в помірній кількості, оскільки вони підвищують в крові рівень того самого холестерину, що при переїданні може знижувати потенцію.
Зовсім не рекомендується вживати напівфабрикати швидкого приготування та продукти, підсмажені на маргарині, оскільки жири в їх складі перетворюються в процесі приготування в токсини, які суттєво порушують процес утворення статевих гормонів. 
Для підтримки сексуальної активності, невтомності у виробництві статевих гормонів на добу чоловікові досить 30гр. жирів.
Вуглеводи теж не будуть зайвими для справжніх чоловіків. Рівень глюкози (цукру) в крові дуже впливає на сексуальні можливості. Але і тут є свої тонкощі. Краще, якщо це будуть складні вуглеводи, що містяться в горіхах, цільних зернах (крупах), фруктах, овочах, бобових. Складні вуглеводи насичені вітамінами та волокнами, вони допомагають очищати організм від шлаків. А от якщо є чисті цукри, що містяться в варенні, кондитерських виробах, здобі, солодких газованих та алкогольних напоях, то енергія зростає - але дуже і дуже короткочасно.


Курортна медицина Карпат радить:

для хорошої сексуальної активності потрібно в меню дотримуватися такого співвідношення: половину раціону повинні складати овочі, фрукти та крупи, чверть - білкові продукти, й ще чверть - продукти, що містять жири.


Крім того, справжнім мачо аж ніяк не будуть зайвими дві амінокислоти.

Аргінін. Вона необхідна для нормального функціонування гіпофіза. Але в даному випадку нас цікавить те, що у чоловіків насіннєва рідина на 80 % складається з цього білкового будівельного матеріалу, а її дефіцит може призвести до безпліддя. Вона збільшує вміст сперматозоїдів в спермі у чоловіків. Покращує імунні реакції  та загоєння ран. Сприяє обміну й перероблюванню жиру, що накопичився в організмі, і підвищує м'язовий тонус.
Найбільше аргініну містять горіхи, кукурудза, желатинові десерти, шоколад, коричневий рис, вівсяна крупа, родзинки, насіння соняшнику та кунжуту, хліб з не просіяного борошна та усі продукти, багаті білком.
Аргінін протипоказано дітям в період посиленого росту (може викликати гігантизм) та при шизофренії. Аргінінові добавки і їжа, багата аргініном, протипоказані при герпесі. Надлишок продуктів з аргініном (або неправильне вживання аргініну у вигляді харчової добавки) можуть викликати потовщення суглобів і деформацію кісток, огрубіння і потовщення шкіри. Треба просто зменшити дозу добавки в їжі.
Протеїн необхідний дорослим, тому що після 30 років майже повністю припиняється його секреція з гіпофіза. Будь-яка фізична травма збільшує потребу в аргінінових продуктах.
Метіонін - незамінна амінокислота, вона не синтезується в організмі людини. Тому метіонін повинен постійно надходити в організм разом з їжею. Ця амінокислота не тільки входить до складу білків, але також є основою безлічі життєво необхідних речовин.
Певні сполуки метіоніну сприяють загоєнню виразкових і ерозивних уражень слизової шлунка і дванадцятипалої кишки. Метіонін бере участь в синтезі адреналіну, креатину (ця речовина допомагає набирати м'язову масу) та інших біологічно важливих сполук; активує дію гормонів, вітамінів (В12, аскорбінової і фолієвої кислот), ферментів. Метіонін  також сприяє зниженню вмісту холестерину в крові, зменшенню відкладення жиру в печінці та покрашенню функції печінки, може надавати помірну антидепресивну дію.


Традиційно карпатська медицина відносить метіонін до антиоксидантів та факторів, що запобігають старінню.

Найбільше метіоніну в яловичому та курячому м'ясі, в яловичій печінці та у печінці риби, досить багато міститься у сирі, курячих яйцях; крупах (за спаданням) - рисові, пшоняні, вівсяні, гречані, перлові, пшеничні, манні; в горосі, макаронах і вже набагато менше -  у молоці, кефірі та хлібі. Також присутній метіонін у бананах, бобах, квасолі, чечевиці.
У наступних статтях ми розповімо про вітаміни, мінерали що життєво необхідні для чоловічої сили, подамо рецепти карпатських народних страв з афродизіаками, підписуйтесь на новини нашого сайту.