Карпатська вода - напій вічної молодості.
Вода - це та субстанція, в якій зародилося життя на Землі, в якій воно розвивалося і без якої неможливе життя зараз. Рослини на 90 % складаються з води, доросла людина на 60-65 % складається з води. Зрозуміло, що будь-яке порушення надходження води в організм викликає збої в його роботі.
Історія не знає релігії, де б не було ритуалів, пов'язаних з водою. Їх проводили ще в первісні часи. Найважливіший - це очищення водою. Недарма вважається, що після неприємної ситуації, спілкування з важкою людиною обов'язково потрібно, прийшовши додому, прийняти душ - вода змиває інформацію, знімає з людини все темне і негативне. Без води людина не зможе прожити й декількох днів.
Перші відомості про водолікування є ще в індійському епосі "Рігведа" (1500 років до і. е.). З різних джерел відомо, що з лікувальною метою воду застосовували давні єгиптяни, ассірійці, вавилоняни та євреї. З Єгипту метод лікування водою був перенесений в Грецію Піфагором й вдосконалений Гіппократом. Звідти його запозичили римляни, а від них - й араби, та європейці. Таким чином ці процедури дійшли до наших днів, і в XX столітті увійшли в арсенал сучасної світової медицини.


Народна медицина в Карпатах з найдавніших часів використовувала лікування джерельною водою.

Але ж крім того вода використовувалася в народних ворожіннях, язичницьких обрядах, наші предки в Карпатах лікувалися зольною водою і талою, а потім, після прийняття християнства, застосовувалася в лікувальних цілях й свята вода.
Вода, будучи, за своєю природою кристалом, надає нашому організму комплексного впливу. Вона впливає на рецептори шкіри, водні процедури надають значний вплив на діяльність усіх органів та систем.


Читайте також:

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат


Цілюща дія карпатської води обумовлена впливом на організм гірських мінералів які містяться в ній.

Карпатська мінеральна вода зберігає цілющі властивості свого джерела при транспортуванні та зберіганні деякий час. Наш організм легко засвоює органічні речовини які містяться в карпатській мінеральній воді, вони життєво необхідні для підтримки нашого життя і здоров'я.
М'яка карпатська вода допомагає розчиняти токсини, які накопичуються в організмі сучасної цивілізованої людини, вона проходить через нирки, не залишаючи там неорганічних залишків каменів. На превеликий жаль, знайти кристально чисту воду в великих містах дуже не просто. Однак можна використати й звичайну кип'ячену воду, а ще краще пити джерельну, яку у великих кількостях продають в магазинах, в їх складі низька концентрація неорганічних речовин.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Протягом багатьох тисячоліть вода в Карпатах використовувалася для лікування різних захворювань.

Щоденне вживання чистої води поліпшує стан нервової та ендокринної систем, кровообігу, дихання, шлунково-кишкового тракту, підвищує плодючість, регулює сексуальну функцію  і безліч інших захворювань, а також омолоджує та затримує старіння.


Карпатські мольфари рекомендують рецепт приготування живої води в домашніх умовах.

Усі світові демографічні статистики свідчать про те, що найбільша кількість довгожителів живе в горах. Одним з найважливіших факторів звичайно є гірська вода, яка проходить багаторівневий природний процес очищення і стає "живою" в тому числі й тому, що замерзає і тане в горах Карпат безліч разів.


Рецепт приготування живої води у два етапи:

На першому етапі позбавляємося від легких шкідливих елементів.
Ємність з водою ставимо на 1-2 години в морозильну камеру. Перший лід (20-30% від загального обсягу), який за цей час утворюється на стінках посуду - це і є та шкідлива складова води, від якої ми поставили собі за мету позбутися. Переливаємо незамерзлу воду в іншу ємність, а лід викидаємо.
На другому етапі позбавляємося від важких шкідливих елементів
На другому етапі воду заморожуємо приблизно 4-5 години. Вода, перетворюючись в лід, витісняє весь важкий бруд в незамерзлу частину. Періодично стежимо за процесом заморожування, в момент коли замерзне 70-80% відсотків води, ємність виймаємо і позбавляємося від незамерзлої води. Отриманий лід і є “жива” вода - найбільш сприятлива для нашого організму, яка володіє беззаперечними цілющими властивостями.