Буряковий сік, сік селері, спаржі. Карпатські цілющі соки.

Карпатські цілющі соки зі звичайних овочів. Соки які можуть лікувати. Їх цілющі, очищаючі та лікувальні властивості. Рецепти та поради курортної медицини Карпат.


Сік буряка. Карпатські цілющі соки.

Сік буряка - найцінніший сік для утворення червоних кров'яних кульок та для поліпшення крові взагалі. Жінкам він особливо корисний, якщо його пити не менше 0,5 літра в день (в суміші з морквяним соком.


Курортна медицина Карпат стверджує, що один тільки буряковий сік при вживанні одного винного келиха

за раз може викликати очисну реакцію, а саме: невелике запаморочення або нудоту. Досвід показав, що в перший час краще пити суміш, де переважає морквяний сік, а потім поступово збільшувати кількість бурякового соку, щоб організм поступово адаптувався до його потужної очищаючої дії. Зазвичай достатньо від 1 до 1,5 склянки бурякового соку 2 рази на день.
Під час менструального розладу сік буряка дуже корисний, особливо, якщо під час цього періоду сік пити невеликими порціями, не більше одного винного келиха (50-100 мл) два або три рази на день. Під час клімактеричного періоду така процедура дає набагато більший стійкий ефект, ніж дія ліків із синтетичних гормонів.


Найбільш позитивною властивістю карпатського соку з буряка є те, що в буряку міститься більш як 50 відсотків натрію і тільки 5 процентів кальцію.

Це співвідношення дуже цінно для підтримки розчинності кальцію, коли внаслідок вживання вареної їжі в організмі накопичився неорганічний кальцій в кровоносних судинах, наприклад, при розширенні вен або їх затвердінні, або згущенні крові, викликають високий тиск крові та інші види порушення серцевої діяльності.
Зміст у червоному буряку кальцію забезпечує загальне харчування для всіх фізіологічних функцій організму, а вміст хлору є прекрасним органічним очищаючим засобом печінки, нирок і жовчного міхура, стимулюючи також діяльність лімфи по всьому тілі.


Читайте також:

Сокотерапія Карпат. Лікування овочевими і фруктовими соками.

Натуральные соки в Карпатах называют напитками долголетия

Базилік. Корисні та лікувальні властивості звичайних продуктів
Карпатські лікувальні соки зі звичайних овочів. Лікувальні властивості

Яблуко, лимон. Сік який очищає від шлаків, отрут та важких металів

Правильне і здорове харчування – основна запорука довголіття

Суміш морквяного й бурякового соків є найкращим природним будівельником кров'яних клітин, особливо червоних кров'яних кульок.  Він стимулює утворення еритроцитів, покращує пам'ять, особливо при атеросклерозі, розширює кровоносні судини. При гіпертонічній хворобі це один з кращих природних засобів. Він незамінний при малокрів'ї, покращує самопочуття. Він зміцнює нервову систему при неврозах і безсонні.
Народна медицина Карпат радить - сік краще залишити на кілька годин у холодильнику, зняти піну та вживати в суміші з морквяним у співвідношенні 1:4. Угорські вчені вважають, що поліпшити стан хворих злоякісними пухлинами може саме свіжий сік. Вони радять пити його не більше 100 мл на добу. Сік можна отримати як з коренеплодів, так і з молодої бадилля.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Сік селери. Карпатські цілющі соки.

Суха спекотна погода легше переноситься, якщо вранці випити чарку соку свіжої селери і стільки ж вдень, між прийняттям їжі. Це нормалізує температуру тіла, покращує загальну фізіологію.
Суміш соку селери з іншими соками дуже корисна та дає феноменальний результат у разі авітамінозу та при інших недугах.
При нервових розладах, які є результатом переродження (дегенерації оболонок нервів), вживання соків моркви та селери допомагає їх відновленню, сік селери дуже корисний людям у харчуванні яких мало або взагалі немає таких елементів як сірка, залізо та кальцій.
Він підвищує тонус, є досить потужним афродизіаком, та природним біостимулятором, покращує апетит, має сечогінний та послаблювальний  ефект. Його краще пити огрядним людям з порушенням обміну речовин та швидкою стомлюваністю. Сік містить вітаміни С, В1, В2, РР. Для профілактики зазвичай достатньо однієї-двох чайних ложок соку 3 рази в день за 30 хвилин до їжі, всього до 100 мл на добу. У Каратах популярні такі поєднання: морква, буряк, селера (8:3:5), морква, капуста, селера (1:4:5), морква, селера, редька (8:5:3).


Сік спаржі. Карпатські цілющі соки.

Курортна бальнеологічна медицина Карпат завіряє що сік спаржі дуже ефективний як сечогінний засіб, особливо з морквяним соком, так як він має сильну реакцію на нирки, якщо пити його окремо. Сік спаржі дуже ефективний при ниркових захворюваннях та при відновленні хворих залоз. При малокрів'ї та діабеті цей сік корисний разом з іншими соками, та призначається для лікування цих захворювань.
Оскільки цей сік сприяє розпаду кристалів щавлевої кислоти в нирках та у всій кишковій системі людини, також він корисний при ревматизмі, невриті та т. п. Зазвичай причиною ревматизму є продукти травлення, що утворюються при вживанні м'яса та м'ясних продуктів, що утворюють велику кількість сечовини. Постійне вживання тваринних продуктів перевантажує нирки та інші органи виділення, в результаті чого все менша кількість сечової кислоти виводиться з організму і відповідно все більша його кількість поглинається м'язами та кістками. Наслідком цього процесу і є ревматизм. Такий стан – є одною з причин захворювання передміхурової залози. Курортна медицина Карпат у цьому випадку рекомендує вживання соку спаржі разом з огірковим та морквяним соками.