Карпатський прополіс, унікальні цілющі властивості.
Прополіс - запашний бджолиний клей. Карпатські бджілки виробляють його зі смол рослин, квітів щоб скріплювати й дезінфікувати різні частини медових стільників.
Карпатський прополіс містить величезну кількість антисептичних речовин завдяки яким у вуликах і бджолиних сім'ях підтримується абсолютна чистота і навіть стерильність. Потужні бактерицидні властивості прополісу давно відомі в Карпатах. Тільки цей продукт бджільництва, і більше ніхто інший, здатний швидко знищувати мільярдні полчища шкідливих мікроорганізмів.
 Прополіс є природним антибіотиком, завдяки йому бджоли дуже рідко вражаються бактеріями та вірусами, на відміну від інших комах.
   Походження карпатського прополісу до кінця не встановлено. Одні дослідники вважають, що прополіс має пилкове походження, інші – що бджоли збирають його з бруньок тополі, берези, вільхи, черемхи, осики та інших рослин. Є також думка, що прополіс має внутрішнє походження (відрижка видозмінених ферментами бджоли смолистих речовин і пилку рослин). За зовнішнім виглядом карпатський прополіс нагадує бджолиний віск, але він більш темний (буває зеленувато-жовтого, темно-коричневого або навіть чорного кольору).

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Карпатський прополіс, очищений від сторонніх домішок (від шматочків чистого воску, дрібних деревних сколів, залишків бджіл, тощо), і його препарати завдяки своєму цінному хіміко-біологічному складу володіють широкою гамою лікарських властивостей.
Вони володіють різко вираженими протизапальними, антимікробними й антивірусними, протипухлинними, антибіотичними, протигрибковими, антисептичними, ранозагоювальними властивостями. Згубний вплив робить прополіс на грампозитивні бактерії, особливо туберкульозну паличку, що особливо цінно для лікування хворих на туберкульоз, що не піддається лікуванню аптечними антибіотиками.


Читайте також:

Чарівний мед Карпат, карпатське маточне молочко

Карпатське бджолине маточне молочко, унікальні цілющі властивості

Цілющий карпатський прополіс-еліксир життя

Склад і лікувальні властивості карпатського прополісу

Цілющі рецепти з карпатського прополісу

Ягоди годжі – тібетське чудо. Надприродні цілющі властивості

Карпатський мед - солодкий шлях до здоров'я та довголіття

Способи застосування карпатського прополісу

Справжній карпатський мед - чи фальсифікат?

Чарівний мед Карпат, карпатське маточне молочко

Медовий масаж в Карпатах. Унікальні лікувальні властивості


Крім цього карпатський прополіс володіє сильними знеболюючими властивостями

 

(такими ж, як у кокаїну, і навіть більше), стимулює регенеративні (відновні) процеси в організмі людини, обмежує розвиток рубців і прискорює загоєння ран, запалень, опіків; покращує крово – і лімфообіг, різко знижує проникність ранової опікової поверхні. Прополіс збільшує захисні сили організму. Водночас прополіс пригнічує розвиток патогенних мікробів, які вражають людину, в тому числі й дисбактеріозних (кандидозних тощо); тобто прополіс діє на мікроорганізми вибірково і на користь людському організму.


Карпатський прополіс підвищує активність таких антибіотиків як пеніцилін, стрептоміцин, тетрациклін, неоміцин тощо.

Прополіс виражено пригнічує і запобігає утворенню тромбів в кровоносних судинах, покращує мікроциркуляцію крові, знімає запалення при ендартеріїті, атеросклерозі, підсилює імунітет і опірність організму до інфекцій і інших несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Курортна медицина Карпат рекомендує рецепт для омолодження, стимуляції імунітету, очищення крові на основі прополісу і часнику.
Прополисово-часникова суміш. Карпатський рецепт.  

Прополисово-часникова суміш ефективно допомагає підвищити імунітет, сприяє очищенню крові, розчиненню тромбів, запобігає утворенню тромбів в кровоносних судинах, покращує мікроциркуляцію крові.
Інгредієнти й спосіб приготування:
200 г часнику двічі пропустити через м'ясорубку або подрібнити в блендері, додати 100 г 96 %-го спирту. Суміш тримати в темній пляшці 20 днів, потім пропустити через полотно відфільтрувати густі залишки й видалити; через 3 дні додати 150 г меду і 10 г прополісу. Застосовувати 3 рази на день до їди у зростаючій дозі від 1 до 15 крапель, потім з 6-го дня знижувати дозу, на 12-й день прийом по 25 крапель.
Увага! Якщо препарат викликає нудоту, при вживанні його до їди, вживайте його після або під час їди, у кого є протипоказання в частині вживання часнику, до початку вживання препарату порадьтеся зі своїм профільним лікарем.

 

УВАГА!
БЕЗКОНТРОЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЛІКІВ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!
Не зловживайте будь-якими засобами лікування, у тому числі засобами і рецептами народної медицини.
Незважаючи на простоту і натуральне походження компонентів рецептури народної медицини, вони теж небезпечні у разі безконтрольного вживання, застосування!
Завжди пам'ятайте про необхідність консультацій з профільним лікарем, перед початком і в процесі процедури лікування!