Основні місця Сили Землі розташовані в горах.
Місця Сили Землі. Хтось називає їх енергетичними чакрами землі, хтось езотеричними центрами. В них людина відчуває себе по іншому. У місцях сили змінюються наші - свідомість, енергетика, сприйняття світу, здоров'я.
Щось сталося близько 13 000 років тому. Величезний льодовик став швидко деградувати. В результаті бурхливого танення льоду землю захлеснули повені, які набули загального світового характеру. Води Атлантики зробили прорив у Середземне море, яке раніше було відокремлене від океану Гібралтарською скелею. Загинула цивілізація Середземномор'я. Загинула Атлантида.
Як пише Платон, вижили лише неписьменні пастухи, що сховалися на вершинах високих пагорбів та гір. Однак, не знаючи про діяння своїх предків та маючи досить туманне уявлення про культуру, мистецтва та інші досягнення, вони лише давали імена богів своїм дітям, але про самих богів нічого не знали. Дуже схоже на те, що цивілізація дійсно була відкинута в світ дикості та насильства завдяки потужному катаклізму - потопу.


Читайте також:

Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика

Місця сили Карпат. Камені - слідовики стародавніх святилищ Карпат

Тринадцять найпотужніших Місць Сили в горах Карпат

Як у Карпатах знайти своє дерево. Поради карпатських мольфарів

Згідно з новими науковими даними, центри землеробства та скотарства, як це ні парадоксально, знаходились в ранній післяпотопний час - в горах, а не в родючих долинах, як вважали вчені раніше. Так, недалеко від печери Шанідар (гірський Курдистан) знайдені останки домашніх овець, кіз та інших тварин. Люди, що врятувалися в горах від потопу, розводили в умовах високогір'я худобу, висаджували культурні рослини.
Сучасна наука відкрила сім центрів стародавнього землеробства, і всі вони розташовувалися в гірських районах. Пізніше до цих центрів були додані ще п'ять. Вийшло всього 12 центрів, які розташовані були на значній висоті над рівнем моря.
Так, на Памірі науковці виявили поле здичавілого гігантського жита, яке була в ріст людини, мало деревовидне стебло та неймовірно великі зерна. Нині в цьому районі Паміру знаходиться Біосферний Памірський заповідник, де вчені й сьогодні експериментують з різними рослинами, звезеними туди з усього світу. Рослини дають небачені врожаї. Так, картопля, морква та інші коренеплоди зростаються в конгломерати вагою по 10 кг та більше.
Соняшник на Памірі схожий на багатоголового змія. На деревовидному величезному стовбурі ростуть до тридцяти шапок, величиною з таз. Овес не мерзне в цих гірських умовах при температурі мінус 15 градусів. Китайська капуста, вельми чутлива до заморозків, витримує на Памірі такі ж температури. Рослини зеленіють незважаючи ні на що і ростуть буквально з замерзлої землі. Річ у тому, що вночі на Памірі утворюються так звані морозобійні ями, коли з льодовика сходить дуже холодне повітря. Воно охолоджує ґрунт.
Вчені вже не одне десятиліття б'ються над розгадкою Памірського феномена. Ставилися найрізноманітніші експерименти. Вважали, що феномен Памірської родючості таїться в особливому типі ультрафіолетового гірського опромінення. Однак це не підтвердилося. Жорсткий ультрафіолет діє на рослини згубно.
Ґрунти на Памірі також вкрай бідні поживними речовинами, позбавлені органіки. Памірський феномен багатьма сприймається як диво, і найчастіше такі місця можна зустріти саме в горах.
Однак це аж ніяк не єдине місце на планеті, що дарує такий небачений урожай. Властивості рослин в цих місцях немов би змінюються до невпізнання. Так, було виявлено, що в памірських рослинах міститься до 40% цукру. Це небачений відсоток. Причому цукор накопичують також привізні рослини, ніколи раніше не вирощувані на Памірі, наприклад кукурудза, томати.
Мольфари Карпат називають такі гірські райони «пеклами творіння». Однак до цих "пеклів", очевидно, був причетний післяпотопний чоловік. У районах найбільшої родючості знаходяться петрогліфи і руїни мегалітичних споруд. Нам видається, що стародавні люди, вцілілі після потопу в гірських районах зуміли відродити землеробство завдяки наявності містичних здібностей. Вони так впливали на геном рослин, що змінили властивості рослин. Ці рослини, що ростуть і досі в гірських районах, мають властивості, які не можуть створити сучасні селекціонери і генетики, дарма що спираються на науково обґрунтовані методи гібридизації та штучного відбору.
У гірській Ефіопії також є "еталони" рослин, створені древніми людьми в післяпотопну епоху. Це кавове дерево. Кілька сортів сорго, тверда пшениця, особливий вид банана - энзете, олійна рослина нуг, злак тэффа та багато інших цінних рослин.
У Європі також є "місця сили", де досі в здичавілому вигляді ростуть кукурудза, помідори, картопля, що дають дуже великі врожаї. Ці «місця» розташовані в Кордильєрах, Андах, Альпах, Карпатах поблизу мегалітичних стародавніх міст. Археологи виявили спеціальні гірські тераси, де рослини росли в минулі часи, та занедбану систему зрошення.
Висаджені там культурні рослини давали небачені врожаї. Важко сказати, що визначає такі врожаї: саме місце або дух рослини, з яким взаємодіяли стародавні жерці. Зрозуміти складний процес взаємодії людини та рослини можна спираючись на стародавні магічні практики.
Містичні здібності серед стародавніх людей були, очевидно, дуже поширеними. Можливо, певним відгомоном цих здібностей є ті здібності, які ми спостерігаємо в екстрасенсів. Так, наприклад, Урі Геллер, відомий екстрасенс, який побував в Україні в 90-ті роки, в прямому ефірі, перед камерами прорастив зерна гречки всього за одну хвилину. Зерна гречки в його руках, немов підкоряючись його пристрасному заклику: "Ростіть! Ростіть! Ростіть!», видали росток на пів сантиметра.