Місця Сили Карпат. Карпатська енергетика
Карпати як і всі великі гірські масиви здавна вважалися місцем великої енергетичної сили, що дає заряд бадьорості, мудрості та довголіття.
Саме так Карпати представлені у творах майстрів світової літератури. Багато чого написано було про румунську частину Карпат - Трансільванію, чому визначною мірою сприяла історія графа Дракули. Втім, про сильні та історичні місця Українських Карпат пишуть набагато менше.
Проте їхня історія, сила і краса анітрохи не поступається трансільванській.
Найвідомішими з цих місць звичайно ж є Говерла, камінь велетень або чортів камінь, Писаний Камінь, гірський масив Горгани, Мертве озеро, чарівне озеро Синевир, печерний монастир у селі Розгірче Львівської області, де можна зустріти таємничих зберігачів давніх знань і магічних традицій - мольфарів. Та перш ніж розглянуто конкретні місця, хотілося б детальніше зупиниться на понятті місць Сили. Що ж це таке?
Ми всі та чи інакше стикаємося з вищими світами і з вищими гранями самих себе. Втім, на Землі є місця, де це зіткнення сильніше порівняно з усіма іншими. Усі стародавні духовні вчення рекомендували людям, які шукають і бажають розвиватися, обов'язково відвідувати їх.
Місце Сили вирізняється великою енергетикою. Навіть якщо людина там просто пройшла, це відбивається на її енергії. Коли людина відвідала багато місць Сили, енергетичні відображення місць Сили складаються в одну просторову фігуру — щось на кшталт гігантської головоломки, такого собі кубика-рубика. Для свідомості людини це означає осяяння, просвітління. Людина розуміє, як влаштований Всесвіт, в чому його сенс, в чому сенс життя зараз, що їй треба зробити для того, щоб стати кращою, пізнати себе тощо. Тобто людина стає просвітленою. Це один із найлегших шляхів осягнення великої мудрості — пройти такі місця.


Місця Сили у Карпатах діляться на три категорії:

Храмові.
Будь-який храм будь-якої релігії, де відбуваються чудеса, зцілюються люди, побудований на місці Сили. Якщо провести археологічні розкопки, то під існуючим храмом знайдуться численні залишки більш давніх храмів, що стоять на місцях Сили.

  1. Дуже красиві місця природи.
    Це пов'язано з тим, що такі місця дуже часто відвідують люди, обмінюючись з природою енергетичними шарами, захоплюючись красою, а краса природи як відомо - є втіленням божественного.
  2. Аномальні зони,
    у яких змінюється звичний плин простору і часу. У місцях Сили можна і навіть потрібно застосовувати психологічні технології
    (ті ж медитації або загадування бажань), тому що тут техніка виконання бажання збільшує свою ефективність у кілька разів.

Місця сили діляться також за енергетикою. Найцікавішими є місця сили Дао. Дао це Правь (божественний світ). На такому місці людина відчуває неймовірний імпульс до дії, але інформація до неї приходить у невизначеній формі. Наступні - місця сили Янь, де потік енергії з космосу опускається на Землю. У цих місцях невизначені імпульсні прояви людини набувають конкретної форми, стають зрозумілими.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
І нарешті, місця сили Інь, де енергія Землі йде в космос.
У цих місцях відбувається реалізація задуманого на землі. Місця Інь, Янь і Дао зазвичай розташовані недалеко одне від одного (якщо з'єднати їх енергетичними лініями, матимемо рівнобедрений трикутник). Будь-який обряд, проведений у місцях Сили, стає значно ефективнішим. Перелічити всі місця Сили Карпат неможливо, адже щороку відкриваються нові.
Езотерики та мольфари Карпат переконані в тому, що в Карпатах колись розміщувався центр однієї з давніх цивілізацій, що володіла високими знаннями. Адже археологи знайшли найдавніші солярні символи саме в Карпатському краї. Деякі гори тут мають пірамідальну форму, не виключено, що така форма додана горам штучно, а на багатьох важкодоступних скелях вибиті лики древніх богів, таких древніх, що історики тільки плечима стенають - яка ж цивілізація їх могла вибити? Тож Карпати багаті на таємниці, і хтозна, кому під силу знайти логічне пояснення кожній із них...


 

Читайте також:
Храмові місця сили Карпат. Пістинь, Рогатин та Манява

Тринадцять найпотужніших природних Місць Сили в горах Карпат