Відпочинок в Карпатах сприяє оздоровленню фізичного тіла.
Якби ми з вами ясно усвідомлювали, до якої міри стан нашого здоров'я залежить від нашого харчування і відпочинку, тоді б ми вже точно відпочивали і харчувалися правильно. Якби ще знали, як це зробити. Мольфари Карпат пояснюють що з точки зору стародавньої медицини Аюрведи, у хвороби на фізичному рівні існує лише три причини: нечистота,  неправильне харчування та неправильний відпочинок. Ба більше, саме неправильне харчування – одна з основних причин, за яких наше тіло стає нечистим, перевантаженим шкідливими для нашого здоров'я речовинами. Річ у тім, що ми, як особистості, проявляємо себе на декількох рівнях: фізичному, емоційному, розумовому і духовному. Всі ці рівні тісно взаємопов'язані між собою, як сполучені ємності, і безпосередньо впливають один на одного.
Можна, наприклад, навчитися використовувати свої емоції для оздоровлення фізичного тіла. Те, що емоції можуть принести шкоду або користь тілу того, хто їх проявляє – давно вже та багато разів доведено.
Стародавня карпатська медицина ще кілька тисяч років тому свідчила про те, що емоції безпосередньо впливають на потік енергії в тілі людини – потік енергії в меридіанах, за яким вона надходить в органи фізичного тіла. У стародавній індійській медицині (Аюрведі) ці канали називалися надіями. Будь-яка, пережита людиною емоція, впливає на потік енергії в меридіанах, а отже, й на стан органів, які пов'язані з цим меридіаном.


Читайте також:

Колекціонуйте яскраві враження - в Карпатах це можливо!

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Цей взаємозв'язок існує з тієї простої причини, що емоції є різновидом енергії. Тонкої енергії, але дуже могутньої. Вона може бути негативною і позитивною, і як будь-яка енергія здатна чинити істотний вплив на весь організм людини.
Негативні емоції: страх, гнів, образа, розчарування та стрес – блокують потік енергії, позбавляючи органи необхідного харчування. Позитивні: відпочинок в Карпатах, захоплюючі мальовничі пейзажі гір, радість, безстрашність, спокій, чарівність – покращують його. Таким чином легко можна зробити висновок, що позитивні емоції зміцнюють наше здоров'я, негативні – руйнують його.
У багатьох медичних центрах світу проводилися дослідження в області вивчення взаємозв'язків між різними негативними емоціями та різними хворобами. Було багато разів встановлено, що нервова напруга викликає підвищення рівня холестерину в крові, що, у свою чергу, сприяє розвитку артеріосклерозу, що є симптомом захворювання серця.
Також численними дослідженнями доведено, що спокійні, умиротворені, допитливі, товариські, веселі люди живуть зазвичай довше, ніж інші, оскільки мають сильно розвинутий імунітет. Тобто, як стверджують карпатські мольфари - емоційний рівень при будь якій нашій діяльності чи відпочинку безпосередньо впливає на наш стан на фізичному рівні, що в кінцевому підсумку впливає на наше здоров'я та довголіття.