Мальовничі й дивовижні місця Європи. Водоспади, чорний пляж. Місця які слід відвідати українському туристу. Найбільш відвідувані природні чудеса Європи. Європа сповнена дивовижних місць. Одні з найбільш відвідуваних, дивовижно красивих місць в Європі. Незвичайні та красиві місця для відпочинку, місця, куди обов'язково захочеться повернутися.


Водоспад Сім Сестер це смарагдова вода і скелясті гори. Норвегія.Гейрангер-фіорд в Норвегії – на диво красиве місце. Тут зі смарагдової води виростають скелясті гори, чиї вершини тягнуться вгору на висоту 1400 м. Одну з таких скель і прикрашає собою дивовижний водоспад Сім Сестер. Його витончені потоки скидаються у води фіорду з висоти 250 м. Водоспад особливо красивий в травні-червні, коли тане сніг, а струмені, що скидаються вниз, стають пишними й повноводними.


Читайте також: Україна-Європа-Світ
Пізнавальна рубрика для активних, самостійних та допитливих туристів. Мальовничі, цікаві, загадкові місця які варто відвідати українському туристу. Маршрути, пам'ятки, загадки, секрети, реліквії, таємниці в нашій новій рубриці: Україна - Європа – Світ


Взимку цей замерзлий водоспад - улюблене місце альпіністів, які для тренувань воліють іскристі льодовики холодним скелям. Назву Сім Сестер водоспад отримав не випадково, воно пов'язане зі старовинною красивою легендою.
Колись давно в цих краях жили сім сестер-красунь, і вирішив до них посвататися молодий вікінг. Сестри зустріли його радо і запропонували подарувати вінчальну фату тієї з них, яка йому найбільше сподобалася. Проте всі дівчата були настільки прекрасні, що вікінг так і не зміг зробити вибір. З того часу в Гейрангер-фіорд існують три водоспади:
Сім Сестер - кокетливо підморгують нерішучому кавалеру;
Наречений - милується сестрами з іншого боку фіорду, і
Фата Нареченої - яка зачепилася за скелю неподалік від нареченого і так і не знайшла свою щасливу власницю.


Водоспад Верингфоссен. Два водоспади в одному. Норвегія.

Який норвезький водоспад найбільш приваблює туристів? Звичайно, Верінгфоссен, розташований на заході країни неподалік від Ейдфьорда. Це природне диво прикрашає собою річку Бьорейю. Річка Бьорейя протікає вздовж глибокої ущелини. Її води спадають з висоти 182 м, перебуваючи 145 з них у вільному падінні, і продовжують свій біг по дну глибокої мальовничої ущелини. Насправді тут можна побачити відразу два водоспади: один підкорює своєю міццю, а другий-витонченістю ліній і танцюючими в поривах вітру струменями.


Читайте також:

Амстердам. Голландія. Казкова країна тюльпанів. Фотоподорож

Фіорди - головна природна пам'ятка Норвегії

Затонула дзвіниця. Озеро Резия. Тіроль. Італійські Альпи

Саксонія або “Саксонська Швейцарія”. Рудні гори. Дивовижні місця Європи

Республіка Хорватія - сонячні адріатичні пляжі Балканського півострова

Чорногорія. Мальовничі пляжі. Пам'ятки

Найкращий краєвид на Верінгфоссен відкривається з оглядового майданчика старовинного готелю "Фосслі" , тільки звідси можна побачити два потоки. Є, правда, ще один варіант - відправитися на вертолітну прогулянку (за тутешніми мірками це не так і дорого). Любителів піших прогулянок, напевно, зацікавляться оглядом глибокого каньйону, чия флора різноманітна і багата, а старовинна туристична стежка з 1500 ступенями й 125 поворотами порадує око мальовничими пейзажами.

 

Водоспад Селйяландсфосс можна оглянути з усіх боків. Ісландія. Ісландська знаменитість.  

Водоспад Селйяландсфосс (висота 62 м), розташований на річці Селйяландсау в південній частині країни. Це одна з найбільш відвідуваних природних пам'яток Ісландії.
Багатоводний Селйяландсфосс особливо красивий увечері на заході сонця. Він немов ширяє в повітрі, скидаючись зі скелястого уступу. Привабливі не тільки краса і сила водоспаду, але й унікальна можливість оглянути його з усіх боків. Між потоком і підтримуючою скелею є широкий грот, що дозволяє милуватися водоспадом зсередини.
Селйяландсфосс гармонійно вписується в навколишній ландшафт. Безкрайня зелена долина і річка, що йде за горизонт, притягують сюди любителів кемпінгів і пікніків. Взимку водоспад практично повністю замерзає, тому краще відвідувати його навесні й влітку.


Чорний пляж. Рейнисдрангар. Ісландія.

Чорний пляж і скелі Рейнісдрангар - одне з найкрасивіших місць на землі. Місце абсолютної безмовності. Чорний тому що чорний від вулканічного попелу пляж біля села Вік, самого південного поселення Ісландії, вважається одним з найкрасивіших на землі.  Це місце відчуженості й безмовності. Тут завжди волого і вітряно, а море часто штормить. Нескінченно довга смуга вулканічного пляжу всіяна скелями-колонами, що стоять прямо в море. Існує легенда, що колони поменше - це тролі, а побільше - їхні кораблі. Одного разу, не встигнувши сховатися в печері на світанку, вони перетворилися на камінь.