Бальнеотерапія та лікувальні методики курортів Східниця, Трускавець
Бальнеотерапія, лікувальні мінеральні води, сіль "Барбара", легендарна "Нафтуся", ванни, душі, озокеритотерапія, фітотерапія та інші лікувальні методики, які застосовують на курортах Східниця, Трускавець.
Гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована, з високим вмістом органічних речовин, "Нафтуся" має приємний специфічний присмак і легкий не зовсім приємний запах сірководню.
Ця лікувальна карпатська вода поліпшує процеси уродинаміки в організмі, сприяє спонтанному виведенню кристалів піску та дрібного каменю, має протизапальну дію, знижує і протидіє патологічні седиментації кристалів солей, попереджає каменеутворення, підвищує активність функції залоз внутрішньої секреції, виводить з організму радіонукліди, шлаки і недоокислені продукти обміну.
Східницька "Нафтуся"покращує функції печінки і відновлює імунну систему. Лікувальний ефект "Нафтусі" обумовлений також її жовчогінним, знеболюючим і дезінтоксикаційним впливом.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Трускавецькі води - "Марія", "Софія" широко використовуються при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Мінеральні води "Марія" і "Софія" допомагають відновлювати функціональний і органічний стан цих органів і систем, які досить часто ушкоджуються при протіканні основного захворювання.
Трускавецька мінеральна вода "Броніслава". Мінеральну воду джерела №3 "Броніслава" часто використовують також для полоскання горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів. Трускавецька мінеральна вода "Юзя". Мінеральна вода "Юзя", що містить речовини гліцеринового походження, благотворно впливає на шкіру, додаючи їй особливу еластичність, має потужний омолоджуючий ефект.

Читайте також:

Застосування розчину солі Барабара в домашніх умовах

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Медичні показання до застосування мінеральних вод курортів Східниці, Трускавця

Мінводи курортів Східниця, Трускавець. Як приймати

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Мінеральні лікувальні джерела курорту Трускавець

Курорт Східниця. Властивості лікувальних мінеральних вод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Для зовнішнього використання в Трускавці застосовуються води й інших джерел у вигляді ванн, зрошенні, промивань, гідромасажу та інгаляцій. На курортах Трускавець і Східниця крім мінеральних, використовуються вуглекислі і смарагдові ванни, які діють особливо ефективно при супутніх захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті та порушенні обміну речовин.
Басейни та ванни з мінеральною водою відвідують всі ті, хто відновлює функції суглобів та м'язів. Мінеральні ванни курортів Східниця, Трускавець сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозів і міозитів.
Трускавецька сіль "Барбара" є аналогом легендарної карловарської солі, її добувають з високомінералізованої трускавецької ропи, що дозволяє використовувати її для дуоденальних зондувань, промивань кишківника та як проносний засіб. Природні лікувальні фактори солі "Барбара" істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.  


Лікувальні методики, які застосовують на курортах Східниця, Трускавець:

Бальнеотерапія, ванни на курортах Східниця, Трускавець:
мінеральні з фітодобавками, вуглекислі, вихрові, перлинні, гідрокінезотерапія.
Бальнеотерапія, душі на курортах Східниця, Трускавець:
шарко, циркулярний, висхідний, гідролазерний, підводні масажі у ванні та в басейні, плавання в басейні з мінеральною водою.
Бальнеотерапія, сауна промивання кишківника на курортах Східниця, Трускавець:
карпатською мінеральною водою, обробленою іонами срібла; відварами лікувальних трав; з допомогою спеціального апарату (гидроколонотератия)

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Бальнеотерапія, мікроклізми на курортах Східниця, Трускавець:
масляні, трав'яні, з мінеральними водами і медикаментозні зрошення мінеральними водами; гідромасаж і гидролазерні масажі ясен мінеральною водою.
Бальнеотерапія, пеллоидотерапия і теплотерапия на курортах Східниця, Трускавець:
аплікації озокерафіну та озокералину, озокеритотерапія з допомогою озокеритової грілки; озокеритові тампони; грязьові ректальні тампони; пародонтологічні аплікації озопарафина Бальнеотерапія, фізіотерапія на курортах Східниця, Трускавець:
постійним електричним струмом: гальванізація, електрофорез, електросон, діадинамотерапія; змінним електричним струмом: ампліпульстерапія, ультратонотерапия, місцева дарсонвалізація; електромагнітним полем: магнітотерапія, індуктотерапія, УВЧ-індуктотерапія, імпульсна УВЧ-терапія, мікрохвильова терапія, ультразвукова терапія та фонофорез лікувальних речовин; лазеротерапія, СВЧ-терапія.
Бальнеотерапія на курортах Східниця, Трускавець, інгаляції:
трав'яні, лужні, масляні.
Бальнеотерапія на курортах Східниця, Трускавець, аерозольтерапія:
дрібнодисперсних речовин; аерозольтерапія з вібромасажем бронхів; аромотерапія, аерофітотерапія; спелеотерапія; синглетно-киснева терапія; фітококтейлі та кисневі пінки.