Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір.
   Ви ніколи не замислювалися над тим, чому людина старіє? Й чому люди старіють по-різному.
Якщо вдуматися, старіння – процес не зовсім природний. З однієї простої причини – організм постійно оновлюється. Кожен день в нашому тілі вмирають мільйони клітин, а замість них народжуються мільйони інших – молодих, новеньких клітинок.
   Найдовший термін життя у кісткових клітин-15 років. Значить, кожні 15 років ми стаємо повністю іншими, новими людьми! Чому ж через 15 років людина, що складається з нових клітин, старше тієї, попередньої? А часто не просто старше – а вже з букетом хронічних болячок.
   Вчені кажуть, що так відбувається, тому що кожна нова клітина що народжується сприймає від клітини що помирає - всю інформацію про попередній негативний досвід, про хвороби, шкідливі звички... И, цю інформацію у наші клітини ми записуємо самі!
І якщо дати своїм клітинам установку на зцілення та омолодження, то кожна наступна клітина буде народжуватися не просто більш молодою й здоровою. У неї вже буде вбудована програма здоров'я, молодості та довголіття. Тобто, в ній активується той самий ген здоров'я.
   Таким чином, питання позбавлення від захворювань та продовження життя стоїть таким чином:    Десятки років проводяться дослідження генетичного матеріалу. Вчені намагаються вбудувати програму здоров'я безпосередньо в ген. На щастя для людей, досліди поки що проводяться тільки на тваринах. На щастя-тому що результати випробувань бувають часом катастрофічними. Адже надто маленька та тендітна структура - ген. Найменша помилка може привести до появи монстра. І ми з вами напевно не доживемо до тих часів, коли генетичне програмування буде налагоджено настільки, що помилки будуть виключені повністю.
В давнину, коли не тільки генетичних технологій не існувало, але не було і самого поняття про гени, люди якось вміли впливати на клітини! І клітини, оновлюючись, не сприймали програму старості, а продовжували залишатися молодими і здоровими! Як же це вдавалося жителям Золотого Віку?


Читайте також:

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Правильне і здорове харчування – основна запорука довголіття

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Основний закон харчування довгожителів Карпат

Кухня та кулінарні вподобання довгожителя карпатських гір


Ген Вселенської Гармонії. І зв'язок людини з природою Карпат.

Міфи усіх народів, усі стародавні манускрипти говорять про те, що колись на землі панував Золотий Вік, коли люди не знали ні хвороб, ні бідності, жили щасливо і дуже довго. Звичайно, міфи є міфи, в них завжди присутня чимала частка вигадки та перебільшення. Але будь-який міф заснований на якомусь факті. А вже якщо міфи про Золотий Вік є у всіх народів, це означає, що в давнину люди дійсно доживали до таких років, що нам й уявити собі неможливо.
Біблія оповідає, що до Всесвітнього потопу люди жили по 900, 500, 300 років... З книги Буття ми бачимо, як термін життя поступово скорочувався, й останній зі старозавітних патріархів - Яків, прожив «всього» 147 років. Це було майже 4000 років тому.
А що зараз? Лише кожен третій доживає до 70. Якщо людині за 80 – вважається, що він «добре пожив». 90-річного ми голосно називаємо довгожителем. А вже якщо хтось дотягнув до 100-його показують по телевізору як якусь дивину.
Чому ж термін життя людини настільки скоротився?

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Тому що змінилося саме людство. І змінилося воно на генетичному рівні – на рівні клітини.
Адже у часи давніх довгожителів, про які оповідають міфи, на Землі були точно такі ж фізичні закони. Точно так само існували хвороботворні бактерії – їх було навіть більше, ніж зараз, тому що стародавні люди воду для пиття не кип'ятили, і могли запросто з'їсти сире м'ясо, не кажучи про немитих овочах. Проте, повальних епідемій нового часу у  Золотому столітті не було. Просто люди того століття були носіями гена здоров'я він і допомагав їм справлятися з будь-якими вірусами та бактеріями.
Але чому ж ген здоров'я нами був втрачений? Як вийшло, що люди дуже швидко, буквально протягом двох-трьох тисячоліть (а в масштабі світової історії це зовсім невеликий проміжок часу) почали хворіти та вмирати, не проживши й одного століття?
Міфи та сучасна медицина відповідають на це запитання. Вся справа у забрудненні навколишнього середовища, занепаді нашого духу, втраті нами внутрішньої гармонії, та тісного зв'язку з природою.  Коли люди жили в гармонії з собою, з природою та з навколишнім світом, вони були фізично сильні та здорові, не хворіли, не ворогували один з одним, зберігали душевний комфорт. І як наслідок – проживали не одне століття. Коли ж людство втратило це гармонію, з'явилися і хвороби, і війни, і нещастя – все те, що отруює і скорочує життя людини.
Кожен з наших читачів хоча б раз в житті на власному досвіді переконався в тому, який величезний вплив має стан Духу на настрій та фізичне самопочуття. Лікарі знають, що швидше за всіх одужують хворі з оптимістичним настроєм та бажанням жити. Навпаки, люди, зациклені на своїх стражданнях, похмурі, депресивні одужують дуже довго та болісно.
Ген це особлива структура, що знаходиться в ядрі кожної клітини організму. Ген - свого роду секретне "послання", що містить інформацію, від якої залежить життєдіяльність всього організму. Ген здоров'я зберігає в собі інформацію про нормальне функціонування всіх органів. І цей самий ген дуже чуйно реагує на думки, емоції та моральні установки людини, здоровий спосіб життя та зв'язок з природою. З одного боку, саме ця особливість гена здоров'я стала причиною того, що людство почало хворіти і помирати дуже рано. Але ця ж особливість дає нам надію та ключ до розгадки головного питання - як не хворіти та як жити якомога довше.
Саме в гармонії з природою, пояснюється відомий усім феномен довгожителя гір. Саме в горах живе найбільша кількість довгожителів нашої планети. Вчені давно довели, що навіть короткий відпочинок на природі в горах дає стійкий лікувальний ефект та ефект омолодження души та тіла.
Все це означає, що ген здоров'я насправді не що інше, як ген вселенської гармонії. Внутрішня програма гена довголіття залежить не тільки від стану здоров'я людини, але й від стану свідомості, тобто – від її Духу. Дух - це емоційний стан людини, який, як довели сучасні дослідження дуже залежить від зв'язку людини з природою. Саме в оточенні дикої природи максимально гармонізується наш емоційний стан, саме з цієї причини нам дуже приємно відпочивати на природі, чути шум листя, дзюрчання гірського струмка, спів птахів та тріск багаття.
Відпочивайте в Карпат частіше і будьте здорові. Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!