Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів.
Чому нас все життя супроводжує бажання відпочити на природі, чому ми так добре себе почуваємо навіть після одноденного відпочинку в натуральному, природному світі рослин.
Рослини навколо нас - не просто зелений фон. Цілющі властивості дерев використовуються для лікування та профілактики різних захворювань. У Карпатах з найдавніших часів вважалося, що квіти, кущі та дерева вбирають в себе інформацію, отриману ними з навколишнього середовища, яка запам'ятовується і зберігається. Карпатські рослини мають дуже позитивну та сильну енергетику. Їх енергія - це сила життя, постійного зростання та оновлення. Але багато людей, не здогадуються про те, що дерева не тільки цінні листям, бруньками або корою, але й здатні лікувати людину безпосередньо своїм біополем, підживлюючи його енергією - для цього достатньо доторкнутися до стовбура.  


Читайте також:

Як у Карпатах знайти своє дерево

Чим ваблять людей гори Карпат


Карпатські дерева лікують психіку, сприяють нормалізації роботи серця,

стимулюють обмінні процеси в людському організмі, позбавляють від головного болю, зменшують наслідки стресу і т.п.
Протягом всієї історії людства завжди знаходилися люди, які присвячували своє життя вивченню рослин. Саме завдяки їм, древнім карпатським друїдам, кельтам,  мольфарам, знахарям, в наш час стали відомі цілющі властивості тієї чи іншої рослини.
Але карпатські рослини не тільки мають терапевтичну дію та є носіями тільки активно діючих речовин (вітамінів, макро - і мікроелементів, алкалоїдів). Вони - універсальні захисні талісмани та обереги, тобто мають дивовижну силу, здатність захищати від негативної енергії простір навколо себе і притягувати, немов магніти, позитивні вібрації.


Подібно людині, карпатські рослини оточені біополем, власною аурою.

Карпатськими друїдами давно було помічено, що вони наділяють дивовижними властивостями й місце, де ростуть. Це пояснюється тим, що кожна рослина не тільки поглинає вуглекислий газ, взамін виділяючи кисень, але й трансформує негативну людську енергію в добру, активну, несучу тільки позитивний заряд. Однак кожна рослина поглинає і трансформує тільки певні види вібрацій. Одні переробляють негатив, тугу, занепад  духу, депресію та смуток, інші трансформують енергію суєтності, хаосу, треті очищають простір від агресії, ненависті та злоби.


Читайте також:

Кліматотерапія. Лікування природою, енергетикою Карпат

Карпатська вода - напій вічної молодості

Програма довголіття. Феномен довгожителя карпатських гір

Карпати лікують. Лікувальні властивості карпатських лісів

Відпочинок в Карпатах, вірний шлях до здоров'я та довголіття

Колекціонуйте яскраві враження - в Карпатах це можливо!

Дихайте Карпатами! Самим цілющим є повітря карпатських гір

Корисні властивості клімату карпатських гір

Хвойне повітря Карпат. Лікувальні та корисні властивості

Мольфари Карпат про таємниці співаючих тібетських чаш


Мольфари Карпат пояснюють:

Такі властивості карпатських рослин в першу чергу обумовлені їх астрологічними зв'язками - кожному виду протегують ті чи інші зодіакальні сузір'я та планета-управитель. Для рослини характерні усі властивості її сузір'я. Кожна зелена рослина є посередником між сонцем, яке в астрології символізує Бога, і Землею, а отже, і людиною. Рослини допомагають людям вбирати сонячну енергію радості та очищатися від негативної енергії.
Сила карпатських рослин заснована на тому, що вони можуть не тільки очищати простір, але і притягувати з нього протилежну енергію, тобто якщо рослина покликана очистити психіку людини від суєтності й хаосу, вона також буде притягувати з простору вібрації спокою, рівноваги та гармонії.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Будь-яка карпатська рослина має подвійну природу - очищає від негативного впливу та підсилює позитивний.

Рослини працюють як очищаючі фільтри, ліквідуючи в навколишньому середовищі негативний осад і трансформуючи негативну енергію в позитивну. Такий захист рослин буде дуже доречним тим, кому доводиться жити та працювати поруч з озлобленими людьми або дуже неспокійними, заздрісними сусідами. Те ж можна сказати й про особистий захист. З давніх-давен для цієї мети в Карпатах використовуються всілякі талісмани та обереги - гілочки, квіти, насіння, листя, стебла та кора дерев.


Отже, чого ж можна очікувати від карпатських дерев-цілителів? Чим вони здатні допомогти:

• створити навколо нас надійну захисну ауру, яка перешкодить проникненню у свідомість негативної енергії;
• очистити ауру людини від нашарування негативних вібрацій;
• залучити з простору позитивну енергію, якої  потребує людина;
• захистити людину від негативного впливу у повсякденному житті.


Цілющі властивості карпатських лісів.

Життя людей та дерев здавна пов'язували сакральні родинні узи, тому шанування дерев займало важливе місце у всьому духовному житті стародавніх карпатських друїдів.
У Карпатах завжди знали:
притисни щоку до осики - перестануть нити зуби, притулися до черемхи забитим місцем - зникне синець, підійди до дубу - відразу відчуєш прилив сил. Не варто очікувати від карпатських рослин неможливого, але потрібно вміти правильно використовувати ту силу, яку вони здатні нам подарувати. Відносини дерев з людиною неоднозначні та цікаві. Всі дерева так чи інакше впливають на настрій і самопочуття, але у кожної людини є своє дерево.
Проведені нещодавно дослідження в Європі підтверджують наявність тісного зв'язку людини і природи. І, можливо, через деякий час лікар-терапевт буде прописувати пацієнту не таблетки, а спілкування з сосною, потім короткочасне побачення з тополею і, нарешті, короткий відпочинок біля берези.
Карпатські ліси бувають різні - змішані та складаються з дерев однієї породи. Енергетика останніх набагато потужніше перших. Однорідний ліс, як одна величезна антена, швидше налаштує душу людини, вирівняє його біополе, особливо потужною біоенергетикою володіють хвойні ліси, вона настільки сильна, що впливають на психіку людини навіть звичайні фото хвойних лісів. Змішаний ліс не так сильний, зате він заряджає людину різноманітними енергіями, очищаючи ауру від негативу різного походження. Гуляти по змішаному лісі потрібно довше.


Біоенергетика карпатських лісів.

Дерева, як і все живе, володіють енергетикою. Тому при спілкуванні людини з деревом відбувається активний обмін енергіями, що сприяє оздоровленню людського організму. При цьому дуже важливо знати, до якого дерева підійти, тому що дерева чітко діляться на ті, які підживлюють людини енергією (дерева-донори), і на ті, які цю енергію у людей відбирають (дерева-вампіри).
Останні ні в якому разі не можна вважати шкідливими, тому що саме шляхом «відсмоктування» негативної енергії з людського організму усувається причина того або іншого захворювання.
Просто в різний час у людей різні потреби. Карпатські дендротерапевти рекомендують природну «відкачку» при частих головних болях, остеохондрозі, неврозі серця, гіперфункції щитоподібної залози, при запаленнях та травмах. “Підживлення” біоенергетикою карпатських рослин необхідне, якщо людина схильна до застуди, артриту, ревматизму та шлунково-кишкових розладів.
Цілющими властивостями володіють не тільки самі дерева, але і їх окремі фрагменти: гілочки, листя, шматочки кори, коріння. Дуже корисно мати в домашньому інтер'єрі вироби, сувеніри з натурального масиву дерева особливо цінних порід - цінних в енергетичному сенсі.
У наступних статтях ми розповімо Вам про найбільш цінні в енергетичному та лікувальному сенсі породи карпатських дерев, про їх енергетичні та лікувальні властивості. Підписуйтесь на новини нашого сайту і будьте здорові.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і казкового відпочинку у Карпатах! Пам'ятайте! – здоров'я не можна купити, ним можна тільки розплатитися!