Карпатська мінеральна вода для дітей.
Карпатська мінеральна вода багата мінеральними солями і мікроелементами, найбільш важливі з яких – кальцій, натрій, магній, калій, а також фтор і йод. Всіх цих елементів немає у водопровідній воді. Крім того, карпатська мінеральна вода не піддається обробці, як водопровідна, а, значить, зберігає свою первозданну природну користь. Мінеральна вода буває лікувальною, лікувально-столовою та столовою. Різниця між цими видами полягає в ступені мінералізації.


Карпатська фабрична мінеральна вода газується для знезараження та збільшення терміну придатності.

Карпатська столова мінеральна вода має мінералізацію не більше 2 гр. на літр. При цьому вища категорія має мінералізацію не більше 500 мг на літр. Карпатська лікувально-столова вода має мінералізацію не більше 8 гр. на літр. Таку мінеральну воду слід пити за призначенням лікаря, оскільки висока концентрація солей змушує працювати сечовидільну систему з більшою віддачею.
Карпатська лікувальна мінеральна вода мінералізується до 12 гр. на літр. Її п'ють тільки для лікування певних захворювань та тільки за призначенням лікаря.

Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Карпатська мінеральна вода для дітей.

З перелічених вище видів для малюків до року підійде тільки столова вода вищої категорії (мінералізацією не більше 500 мг на літр). Такою водою можна розводити суміші або додатково поїти малюка.
Лікувально-столову воду можна давати дітям старше одного року тільки за призначенням педіатра.

 


Читайте також:

Сіль "Барбара", аналог мінералу "Карловарська сіль"

Джерело срібної води. Цілюща сила Карпат

Природні термальні та радонові джерела Карпат

Курорт Трускавець. Мінводи. Методики лікування, рекреації

Курорт Трускавець. Клімат, розташування, властивості мінвод

Лікувальні властивості мінеральної води Карпат

Цілющі мінеральні води українських Карпат

 

Карпатська лікувальна вода маленьким дітям не підходить взагалі!
Природні карпатські мінеральні води (будь мінералізації) можна давати дітям тільки після консультації з профільним лікарем.
Яку карпатську мінеральну воду вибрати?

При купівлі мінеральної води для малюків обов'язково потрібно вивчити склад. На етикетці будь-якої якісної мінеральної води обов'язково повинно бути зазначено – ступінь газування, хімічний склад, номер і місце розташування свердловини, термін придатності, дата розливу, концентрація іонів.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

Ось приблизний склад карпатської мінеральної води, яку можна давати дітям:

Кальцій – 25-80 мг/л;
Йодид-іонів – 0,04-0,06 мг/л;
Магній – 50-55 мг/л;
Фторид-іонів – 0,6-0,7 мг/л;
Калій – 2-20 мг/л;
Бікарбонати – 30-400 мг/л.
Розкриту пляшку слід зберігати в холодильнику не довше двох діб. Закриту пляшку можна зберігати до року при кімнатній температурі, в горизонтальному положенні.