Вітаміни та мінерали, що підвищують потенцію. Курортна медицина Карпат рекомендує.
Вже з'ясовано, що всі емоції, в тому числі сексуальні переживання і бажання, є результатом певних біохімічних процесів, що протікають в людському організмі. Координатором та реєстратором цих дуже складних перетворень, в яких бере участь величезна кількість хімічних сполук, є мозок. Однак, треба зізнатися, все-таки дуже сумно, що піднесені людські почуття: любовний трепет, сексуальний потяг до протилежної статі – лібідо, пристрасні переживання при тілесній близькості, як і основні моменти щастя і задоволення – все це продукти біохімічних процесів, які мозок транскрибирує і проектує відповідним чином в нашій свідомості.
З поглибленням знань про функціонування мозку, як і про метаболізм людини було з'ясовано, що в цих процесах ключову роль відіграють представники двох груп речовин: вітаміни й мінерали. Менше ніж через сторіччя після відкриття першого вітаміну поляком Казимиром Функом була накопичена колосальна інформація про ці таємничі субстанції, без яких організм людини не може існувати.
Були виявлені десятки речовин з подібними властивостями, у результаті чого перед медичною наукою і практикою розкрилися неосяжні горизонти. Виявилося, що якимось унікальним способом вітаміни, по суті, керують людським метаболізмом, як і функціонуванням усіх органів та систем людського тіла. Вони грають ключову роль і в сексуальних переживаннях, потенції  й репродуктивній здатності Гомо сапієнс.

Ми будемо раді бачити вас у наших інтернет-спільнотах. Підписуйтесь на новини нашого сайту

У Карпатах як й у всіх народів світу існують таємні стародавні рецепти для підвищення лібідо, потенції та фертильності.

Їх успіх в більшості випадків обумовлюється саме певними вітамінами, які «спеціалізуються» в управлінні однією з найбільш важливих функцій людського організму, яка  безпосередньо пов'язана з продовженням роду.
Вітамін А бере участь у багатьох окисно-відновних процесах, пов'язаних з підтриманням гомеостазу, регуляції біосинтезу білків, бере участь у підтримуванні «боєготовності» імунної системи, у синтезі стероїдних гормонів (у тому числі важливого для жіночого організму прогестерону), в сперматогенезе у чоловіків тощо. Прогестерон відіграє важливу роль у регуляції менструального циклу, вагітності та ембріогенезу у жінок.


Читайте також:

Які продукти не рекомендовані справжнім чоловікам

Їжа для камасутри, поради карпатських мольфарів

Правильне харчування - потужне джерело чоловічої сили

Карпатська еротична кухня. Поради карпатських мольфарів

Карпатська програма харчування для здоров'я серця і судин

Мольфари Карпат про цілюще та здорове харчування сучасної людини

Бобові - основний продукт харчування карпатських довгожителів

Корисні властивості кефіру, склад, лікувальні властивості

Хімія любові. Курортна медицина Карпат про формулу кохання

Дефіцит вітаміну А в раціоні чоловіків призводить до ослаблення ерекції, прискореної еякуляції та інших конфузних ситуацій, що чутливо знижує самопочуття сильної статі. Вітамін А є продуктом процесу що протікає в кишечнику та печінці - продуктом  перетворення бета-каротину, одного з найбільш вивчених представників рослинних пігментів – каротиноїдів .
Багатими джерелами бета-каротину є морква, солодка картопля, шпинат, гарбуз, диня, броколі, салат, звіробій, чебрець та інші. Вітамін А міститься і у тваринних продуктах, таких як печінка, яєчний жовток, молоко тощо.
Вітаміни-групи B беруть участь у більш ніж 15000 біохімічних реакціях, що протікають в організмі людини, пов'язаних з обміном вуглеводів, протеїнів та ліпідів, як і з синтезом універсального «акумулятора» енергії – молекули аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). Вітамін В2 (рибофлавін) вважають головним постачальником сексуальної енергії в організмі людини.
Він міститься в пивних дріжджах, печінці, червоному перці, мигдалі, сирі, молоці, яйцях тощо. За сексуальне збудження «відповідає» в основному вітамін В4 – холін, сильними джерелами якого є фрукти, злакові культури та м'ясо.
Приєднуйтесь до нашої спільноти в viber. Підписуйтесь на новини нашого сайту
Вітамін В6, піридоксин, "піклується" про параметри оргазму: інтенсивності, глибини та тривалості. Він знаходиться в молочних продуктах, яйцях, рибі, м'ясі, субпродуктах, волоських горіхах, меді. Вітамін В9, фолієва кислота, впливає на об'єм еякуляту і сприяє зниженню числа «дефектних» сперматозоїдів в насінній рідині, які могли б призвести до народження генетично пошкодженого плода.
Цей вітамін міститься у всіх листяних овочах, горосі, огірках, у стручкові квасолі, чечевиці, апельсинах, у цільнозерновому хлібі, м'ясі та яйцях.
На жаль, тривала термічна обробка різко знижує вміст цього важливого вітаміну, тому бажано споживати перераховані продукти в сирому вигляді або після делікатної теплової обробки. Вітамін В12, ціанкобаламін, підвищує лібідо і використовується для лікування стерилитету. Його важливими джерелами є молочні продукти, куряче м'ясо, субпродукти (печінка, нирки), риба.
Вітаміни групи В беруть активну участь в синтезі найважливішого гормону в чоловічому організмі-тестостерону. Він відіграє істотну роль в регуляції лібідо, у загальному фізичному стані організму, в забезпеченні організму енергією, тощо.
Вітамін С, крім своєї основної функції, підтримки імунітету та поліпшення еластичності кровоносних судин, вітамін С сприяє поліпшенню кровопостачання (в тому числі й статевих органів), підвищенню синтезу тестостерону та запобіганню простатиту. В значних кількостях він міститься в ряді фруктів та овочів: цитрусові, смородина, полуниця, малина, капуста, петрушка, зелена цибуля, морква.
Вітамін D бере участь в синтезі тестостерону та в стимулюванні сексуального потягу до протилежної статі. У великих кількостях він міститься в перепелиних, курячих яйцях, молочних продуктах, у риб'ячому жирі (троні) тощо.
Вітамін Е, токоферол, грає важливу роль в постачанні клітин киснем, якого споживання під час сексу збільшується багаторазово. Разом з тим він покращує лібідо, прискорює синтез тестостерону, сприяє синтезу сперматозоїдів та протидії простатиту. Дефіцит цього вітаміну може призвести до повної сексуальної апатії. Для його засвоєння необхідна наявність цинку. Джерелами вітаміну Е є рослинні олії (соєва, кукурудзяна, бавовняна, соняшникова, кунжутна), мигдаль, фундук, арахіс, зелений горошок, печінка, лосось, морква, яєчний жовток, шпинат.


Нещодавні дослідження у Європі вказують на те, що вітамін F теж відіграє істотну роль для потенції і репродуктивної функції людини.

Це як правило кілька незамінних поліненасичених жирних кислот, що належать до двох важливих груп ω-3 і ω-6: альфа-ліноленова, ліноленова і арахідонова. Вчені зараховують до цієї групи й мононенасичену ω-9 олеїнову кислоту. Ці кислоти беруть активну участь у виробництві статевих клітин та у синтезі ряду гормонів, що беруть безпосередню участь у статевій функції. Основними джерелами цих кислот є: рослинні олії (лляна, оливкова, соєва, соняшникова, кукурудзяна, горіхова), лосось, оселедець та скумбрія.
Цинк є найважливішим елементом для чоловічого сексуального здоров'я. Він грає ключову роль у синтезі тестостерону, покращує потенцію, сприяє утворенню насінної рідини та у збільшенні рухливості сперматозоїдів, підвищуючи, таким чином, їх запліднюючу здатність. При еякуляції чоловіки втрачають значну кількість цинку, тому потреба в цьому елементі у чоловіків вище, ніж у жінок, і становить близько 15 мг на добу. Попри низький поріг потреби в цьому елементі, приблизно половина населення світу страждає від її нестачі. Це має вкрай негативні наслідки для сексуального здоров'я і репродуктивної здатності кількох мільярдів людей на землі. Потужними джерелами цинку є морепродукти (креветки, омари, мідії, кальмари), риба, овече м'ясо, волоські горіхи, проростки пшениці тощо.
Селен сприяє підвищенню концентрації та рухливості сперматозоїдів, як і поліпшенню лібідо. Специфічні протеїни, що містять селен, оберігають насіннєву рідину від передчасного руйнування. Дефіцит цього елемента - основна причина для чоловічого безпліддя. Для чоловіків його добова потреба становить 60-70 мкг. З насіннєвою рідиною вони втрачають значну кількість селену  яка міститься в організмі, тому для швидкого відновлення потенції необхідна його значна присутність в денному раціоні. Потужними джерелами селену є пшениця, броколі, коричневий рис, бразильські горіхи, яйця, печінка та морепродукти.