Ми звикли варити, тушкувати, смажити, але чи є такі способи обробки продуктів природними? Адже природа не створювала варені сосиски, смажені котлети та тушковані овочі! В результаті вживання такої далекої від натурального стану їжі страждає найцінніше, що є у нас, - здоров'я! Практично кожна людина сьогодні скаржиться на нездужання, пов'язані з роботою шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. І чим далі, тим проблем стає все більше...
Чи замислювалися ви коли-небудь над питанням, чому жодна з живих істот на Землі, крім людини, не готує собі їжу на вогні, при цьому всі вони виглядають цілком здоровими, щасливими та сильними? Річ у тому, що «жива кухня» або «живе харчування» — це природний вид харчування для будь-якої живої істоти.
Більшість з нас знайомі з такою формою харчування, як сироїдіння, це і є «жива кухня», вона  непросто так названа, вона дійсно жива - повноцінна, наповнена життям, приготована для нас з любов'ю і душею самою матінкою природою. В основу такого раціону входить вживання сирих продуктів: свіжа зелень і овочі, стиглі фрукти і ягоди, свіжовичавлені соки, не обсмажені горіхи та насіння, пророщені злаки й бобові, олії холодного віджиму та інше, що можна їсти в сирому вигляді.



Читайте також:

Мольфари Карпат про живу та мертву їжу

Сонячна їжа Карпат. Продукти - акумулятори сонячної енергії

Проростки – біогенна, жива їжа, цілющий подарунок природи

Амарант. Їжа богів, хліб інків. Численні цілющі властивості


Основним принципом "живої кухні" є приготування страв без використання термічної обробки. У багатьох випадках використовуються щадні види термічної обробки, такі як: сушка, в'ялення, приготування на пару, запікання тощо, у живій їжі збережені всі її корисні складові: вітаміни, вуглеводи, білки й так звані ензими (ферменти), які своєю чергою сприяють кращому засвоєнню речовин. Відомо, що після тривалої термічної обробки при високій температурі більшість поживних речовин гинуть, втрачаючи свої корисні властивості. У підсумку ми отримуємо не тільки неякісний матеріал для будови та розвитку нашого організму, але і недоотримуємо найголовнішого - це життєвої енергії, яка, в першу чергу, і потрібна нам для щасливого і повноцінного життя. Саме цей базовий принцип-приготування страв без використання термічної обробки при високих температурах, і виділяє "живу кухню" Серед всіх інших численних кухонь і систем, які існують у світі.
Коли людина починає харчуватися живою їжею, з нею починають відбуватися просто неймовірні перетворення. 
Фактично всі відразу відзначають, що через невеликий проміжок часу йде зайва вага, поліпшується шкіра, колір обличчя, стан волосся, нігтів, більше ніяких прищів. З'являється приємний запах тіла, не порівнянний зі штучно створеним запахом від парфумів. Запах з рота вранці як рудимент минулого, який також зникає. Тіло стає менш чутливим до перепадів температур. 
Чим відрізняється варена їжа від сирої?
У необроблених продуктах містяться мінерали, вітаміни, ензими, антиоксиданти, її клітинна вода наповнює організм силою і потужною природною енергією. Варена їжа дає тільки короткотривале відчуття насичення, крім того, з'являються млявість, схильність до хвороб. А людина, що харчується сирою їжею, здорова, енергійна, сповнена сил, молодо виглядає незалежно від віку, зберігає ясність думки та свіжість сприйняття. Її минуть хвороби, дряблість, старіння тіла і духу.
Сироїдіння - це ще й маса зекономленого часу через відсутність необхідності постійно щось готувати, а також прекрасний спосіб провести профілактичне очищування організму.
Сирі продукти: овочі, фрукти, зелень, горіхи, тобто все що можна їсти в сирому вигляді, треба їсти саме в сирому вигляді – такі продукти цілком доступні та безумовно корисні джерела невичерпної енергії. До того ж зовсім не обов'язково переходити повністю на сиру їжу досить якомога частіше їсти сирим те що можна їсти сирим.

УВАГА!
БЕЗКОНТРОЛЬНЕ ВЖИВАННЯ, ЗАСТОСУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРОДУКТІВ, ЛІКІВ, ЗАСОБІВ І СПОСОБІВ ЛІКУВАННЯ - НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я!
Завжди пам'ятайте про необхідність консультацій з профільним лікарем, перед початком і в процесі процедури лікування або профілактики!